Skocz do zawartości
Allu

Ratchet & Clank: Tools of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

[a href=http://imageshack.us" target="_blank] Po kilku perypetiach z nowym wynalazkiem Ratcheta nasi Futrzak i Toster docierają wreszcie (z braku lepszego słowa napiszę że) z niesamowitym szykiem na miejsce. A tam okazuje się że celem kosmitów jest sam Ratchet! I zaczyna się zabawa. Co będzie dalej? Nie zdradzę! Aha - polecam też zapoznać się z rewelacyjnym wachlarzem uzbrojenia! Można trafić na PEREŁKI [/b]

[a href=http://imageshack.us" target="_blank] Jednak muzyka w grze nie pozostaje w pamięci. Miło brzdęka gdzieś w tle nie wychodząc na pierwszy plan co ma swoje plusy (nie rozprasza) ale też i minusy (nie mamy co później nucić...). Nie jest źle w tym temacie ale OSTa z gry bym na waszym miejscu nie szukał jakoś uporczywie.[/b]

[a href=http://imageshack.us" target="_blank][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja. Mimo ze sama gra nie zrobila na mnie jakiegos gigantycznego wrazenia - bawilem sie przednie, sama gra moze sie podobac, mnie wciagnela az do samego konca (ach .. te czasy Superfrog-a)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj nie umiem się doczekać jak dorwę się do tego tytułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym zagral ale na razie nie mam funduszy tak to jest jak sie kolekcjonuje gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

musze se ta gre sprawić. ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Allu muszę przyznać, że piszesz naprawdę dobre recenzje. Czekam na kolejne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu znów piszę recke, i znów jest to świetna recenzja!

Gratuluje i pozdrawiam.

p.s. niedługo mój ratchet trafi do BM, jak ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zatrzęsienie recenzji ostatnimi czasy Gra fajna, ale poczekam aż pojawi się w platynie bo Ratcheta tak nie lubię, aby wydawać 200zł. Zważywszy, że jest krótka i nie ma multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zważywszy, że jest krótka ...

Jeśli chcesz ją tylko zaliczyć to owszem, jeśli chciałbyś odblokować wszystko co się da to zapewniam Cię, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki tej recenzji od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem ratcheta ;D GJ! TA GRA JEST PIĘKNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wg. mnie jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, ale ma smutne zakończenie ;(((

Prawie płakałem[span style=color:#000000;background:#000000] jak "Zoni" porwały Clanka na końcu[/span] ;(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jakoś nie przypadła do gustu. Jeden woli rybki a drugi akwarium. Tak to już jest. Jestem zwolennikiem innych typów gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie jedna z najlepszych gier, w jakie grałem, ale ma smutne zakończenie ;(((

Prawie płakałem[span style=color:#000000;background:#000000] jak "Zoni" porwały Clanka na końcu[/span] ;(((

dzięki temu będziemy mieć nową grę na ps3 ale też było mi trochę głupio ;d

TA GRA JEST PIĘKNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zblizam sie ku końcowi(chyba) Ratchet & Clank: Tools of Destruction i jak dlamnie szału nie ma. Ale i tak ją dokończe, a pote odstawie na półeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w demko i powiem szczerze że gra jest dla mnie za kolorowa Przepych graficzny tez przytłacza człowieka.. Dlatego musze porządnie się zastanowić zanim tą gre kupie. A recencja bardzo dobra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pogrywam w demko i powiem szczerze że gra jest dla mnie za kolorowa Przepych graficzny tez przytłacza człowieka.. Dlatego musze porządnie się zastanowić zanim tą gre kupie. A recencja bardzo dobra..

Dziękuję za komplement.

Przepych graficzny i zbyt kolorowa grafika powiadasz? Jakoś nie zauważyłem mimo iż platformery obchodzę szerokim łukiem.

Ale to pewnie kwestia gustu.

Jeśli ud Ci się wyrwać po rozsądnej cenie to nie zastanawiaj się długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! Ratchet & Clank zrobiony cały.

Gierka jak pisałem wcześsniej mało wciągająca ale nie można powiedzieć że lipa. Powinno tylko po skończeniu być wiecej exstras, bo podczas grania zbiera sie mnustwo różnych Srubeczek itd... a pózniej za dużu bonusów to nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet bardzo fajna gierka dla duzych i malych (moja mama lat 40 gra w tego ratcheta)

zreszta kazda czesc na ps2 mi sie podobala to jakze inaczej moze byc z ta ;]

moja ocena 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No! Ratchet & Clank zrobiony cały.

Gierka jak pisałem wcześsniej mało wciągająca ale nie można powiedzieć że lipa. Powinno tylko po skończeniu być wiecej exstras, bo podczas grania zbiera sie mnustwo różnych Srubeczek itd... a pózniej za dużu bonusów to nie dają.

pozbieraj zlote srubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×