Skocz do zawartości
arab

Lista PSNid

Rekomendowane odpowiedzi

PSNid w swoim profili mam już od dawna ustawione a nie ma mnie nawet na tej liście id forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba ogólnie popsuło, bo Top 100 jest całkiem puste :P Pewnie skrypt aktualizuje raz na tydzień dane i nie załapuje od razu wszystkich zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Id mam ustawione od prawie 2 lat więc żadnych zmian nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czemu mnie wywaliło z TOP 100 patrzyłem sobie na ranking w czwartek to jeszcze byłem na 43 miejscu a wczoraj chciałem sobie obczaić na którym jestem bo w extrimie ma być publikowany ranking a tu mnie nie ma jeśli jest możliwość to prosze o ponowne umieszczenie w TOP 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... poszukaj uważnie :P

Edytowane przez Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale beznadzieje byłem na 6 miejscu a teraz mnie niema a mam 17 lv co jest z tym rankingiem nie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale beznadzieje byłem na 6 miejscu a teraz mnie niema a mam 17 lv co jest z tym rankingiem nie tak ??

Przecie jesteś, coś z twoimi oczyma nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie jesteś, coś z twoimi oczyma nie tak?

WITAM wlasnie tez pisze wtej sprawie bo w profilu podalem swoje psn id mam wiecej punktow niz ostatnia osoba na liscie i w rankingu mnie nie ma czy musze jeszce gdzies to zglosc albo do kogos napisac w regulaminie pisalo ze padac swoje id w profilu i miec wiecej ponktow niz ostatnia osoba na liscie prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka też dzisiaj zauważyłem, że mnie wywaliło z rankingu, macie jakiś problem z rankingiem? Dodam że do tej pory nie było żadnego problemu. Swoją drogą tomusa też niema a to chyba największy polski trophyhunter <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje szczęście jak zwykle daje o sobie znać. Jak kogoś wywala to muszę się znaleźć w tym gronie xD. Nie wspominając, że lista bez Tomusia to żadna lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek (TOMUS306) został usunięty z rankingu, ponieważ jeden z użytkowników oskarżył go o oszustwo. Użytkownikiem tym był "zawiszakapy", który został wcześniej wyrzucony z rankingu za boostowanie platyn poprzez hakowanie savów. Nie rozumiem jak Arab mógł uwierzyć osobie o tak wątpliwej reputacji (cheating, oszustwa związane w wymianami, poziom kultury niższy niż u przeciętnego kibola (wystarczy spojrzeć na wypowiedzi na forum, ale polecam zajrzeć tutaj "http://www.(spam).pl/forum/index.php?/topic/23986-trofeowe-oszustwa/")) i z miejsca wywalić najbardziej znanego polskiego trophy huntera jakim jest Tomek. Nie próbowano nawet zweryfikować informacji (ja zweryfikowałem - i Tomek nie ma żadnego shakowanego trofeum), czy poinformować zainteresowanego. Ewidentnie zawiszakapy chciał się na kimś odegrać za wyrzucenie z rankingu i postawić w jednym rzędzie z najlepszym polskim łowcą. Kpiną jest, że udało mu się to bez żadnego trudu. Bardzo negatywnie świadczy to o samym rankingu. Oczekuje jakieś reakcji w tej sprawie. Wiele osób oczekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utnę temat, zanim zacznie się pisanie pierdół i podawanie nieprawdziwych informacji.

Pierwsze primo: Nikt z rankingu nie został usunięty.

Drugie primo: Nikt z rankingu nie zostanie usunięty (przez nas) - nie mamy technicznie możliwości sprawdzenia/określenia czy ktoś cheatuje, czy też nie - i nie nam tę kwestię rozstrzygać, aczkolwiek stanowczo potępiamy "kupowanie sejwóffff"! Jeżeli kupujesz trofea - czuj się zbesztany! (i zbanowany - prędzej czy później)

Ostatnie primo, ultimo, itp: W rankingu znajdziecie każdą osobę (która kwalifikuje się do top100 fkorz), która na forum podała w odpowiednim polu prawidłowe PSNid. Jeżeli jakaś osoba "była" a w danym momencie jest "niewidoczna" w rankingu, znaczy to ni mniej ni więcej, że skrypt który zajmuje się aktualizowaniem rankingu, nie był chwilowo w stanie pobrać danych dla tejże osoby. Na to niestety wpływu nie mamy, jako że SONY nadal nie udostępnia żadnego API by takie informacje pobierać - stąd korzystamy z własnego rozwiązania (zresztą jesteśmy pierwszymi w Polsce i jednymi z niewielu na świecie, którzy taki [automatycznie aktualizowany, bezstronny] ranking udostępnili - wbrew temu co twierdzą koledzy na sąsiednich forach).

Jeżeli zdarzy się, że wasza pozycja w rankingu nie została zarejestrowana, lub "wyleciała" z niego na dłużej niż 48 godzin, proszę o informacje bezpośrednio do mnie - PM lub email z formularza w portalu.

Temat uważam za wyczerpany - zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×