Skocz do zawartości
arab

Lista PSNid

Rekomendowane odpowiedzi

Pełną listę PSNid naszego forum znajdziecie pod poniższym linkiem:

Lista PSNid

UWAGA: W polu PSNid na forum nie powinno znajdować się nic innego jak właśnie PSNid. Nie jest to email a nazwa którą wybraliście przy tworzeniu konta w Playstation Network.

Nie podajemy również dwóch id. Jeżeli masz 2 konta, podawaj to na którym zbierasz trofea!!!

Ranking aktualizowany jest automatycznie raz w tygodniu.

P.S. Niedługo udostępnimy pełny ranking - oczywiście uwzględniając tylko te konta, które mają wpisane poprawne PSNid.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat od podawania swoich PSN ID. Ech...

Swoje PSN ID uzupełniacie w Profilu!!!

Siema mam uzupełnione a na liście mnie niema?dlaczego. w profilu na ostatniej pozycji psnid-tylko tam można wpisać a wpisałem dobrze.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam uzupełnione a na liście mnie niema?dlaczego. w profilu na ostatniej pozycji psnid-tylko tam można wpisać a wpisałem dobrze.pozdr

Jak nie ma jak jest :)

Pozycja 2771

Po lewej jest ksywka, po prawej PSN ID !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest smile.gif

Pozycja 2771

Po lewej jest ksywka, po prawej PSN ID !!!

Dzięki , chciałem odpowiedziec wyżej u siebie ale się nie zapisalobiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to pewnie każdego trzeba ręcxznie dodawać? Bo ja właśnie uaktualniłem PSNid więc można mnie dodac jak coś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostac sie do top 100(tak mysle, ze moze trzeba jeszcze cos zrobic bo robie wszystko wedlug regulaminu, a mnie nadal tam nie ma) bo dodalem swoj PSNid tydzien temu, ale nie widze bym sie w nim znalazl smile.gif Sry za marudzenie.

Edytowane przez Sanryu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zrobiłem wszystko jak jest napisane i w dalszym ciagu sie w rankingu nie widze, co jest grane prosze PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo mam uzupełnione ID w profilu a w rankingu siebie nie widze szkoda że trofeaps3.com już niema tam przynajmniej jasno pisało co trzeba zrobić aby być w rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a ja mam do was pytanie kiedy już mam napisane w psNid moją nazwę ID to jak mam zrobić sobie ten przenosny identyfikator na dole postu????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład wchodzisz na eu.playstation.com. logujesz się na dane, którymi rejestrowałeś się na PSN (login to mail), przechodzisz do zakładki "Mój identyfikator" i tam sobie ustawiasz jak ma wyglądać, następuje generacja, kopiujesz kod identyfikatora i w profilu na forum wstawiasz do sygnatury.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie tutaj teatru. Żeby dostać się do TOP100 trzeba mieć dużoooo pucharów co wiąże się z wysokim levelem. Żeby się znaleźć w TOPCe musicie grać, grać i jeszcze raz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymur ambicji mi brak żeby dostać się do top 100, a tylko odpowiedziałem na pytanie Devila. No i teatru nie zamierzam robić mistrzu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie tutaj teatru. Żeby dostać się do TOP100 trzeba mieć dużoooo pucharów co wiąże się z wysokim levelem. Żeby się znaleźć w TOPCe musicie grać, grać i jeszcze raz grać.

Mam prawie 14-sty lvl, wiec jak sadzisz? Zmiescilem sie w Top 100? Sadze, ze tak. Nie zawracam glowy majac 5lvl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo jak kolega powyżej niezwracał bym głowy gdybym miał 5 lv mam 13 i 46% więc powinienem się łapać do TOP100 ID mam uzupełnione a za to porównanie do trofeaps3.com sorry troche mnie poniosło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo jak kolega powyżej niezwracał bym głowy gdybym miał 5 lv mam 13 i 46% więc powinienem się łapać do TOP100 ID mam uzupełnione a za to porównanie do trofeaps3.com sorry troche mnie poniosło

cos ten ranking na moje to nie wypał mam 16lvl i nie ma mnie na liscie, niech wezmie sie za to jakas kumata osoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ten ranking na moje to nie wypał mam 16lvl i nie ma mnie na liscie, niech wezmie sie za to jakas kumata osoba

Ranking strzelił focha od Waszych nażekań i sie skasował :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strzelił focha, tylko znalazłem błąd w parsowaniu niepoprawnych psnid i się aktualizował. Wszyskto wróciło do normy. Kogo nie było w rankingu, to już jest :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jest jakiś błąd :)

Nie posiadam PS3 i nie wbiłem jeszcze żadnego poziomu, a siedze na miejscu nr. 3 pinch.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×