Skocz do zawartości
Hades26

Problem z PS3 Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm powiedzcie mi coś, bo nie kumam już tego...

Kupiłem PS3 EyeToy, mam se ją, podłączyłem do PS3, zassałem programik do EYEToy (EYEcreate) ale jak chce nagrywac np filmik z dźwiękiem to wywala mi z poziomu aplikacji info że kiszka bo niema dźwięku... tzn nie wykrywa dźwieku... co jest z tym?

A, no i pytanko nr 2, mam tą kamerkę i 'obiektyw' można przekręcać z niebieskiej kropki na czerwoną, co to daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwieku moze nie byc bo masz w Accesory czy jakos tak na sluchawke ustawione. Ustaw na Camera USB czy cos takiego. A teraz kropki. Niebieska sie swieci jak jest podlaczona. A czerwony kiedy sie cos nagrywa badz ktos ma podglad na nas. A przekrecanie daje zooma.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem to samo

tylko że ja jak dawałem nagrywanie to mi się konsola zwiesiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło no i dzięki, o to mi latało... a ja od zmysłów odchodziłem o co lata!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak piszesz osobny temat to po co piszesz to samo jeszcze raz w innym temacie ? Nie mozna bylo tak odrazu ? Cierpliwosci. A pozatym odpowiedzialem prawie odrazu wiec trzeba zagladac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem to w temacie drugim z nadzieją że ktos zobaczy jeden czy drugi... a wiesz sam jak to jest pewnie, jak masz nową 'zabawkę' i coś nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do drugiego pytania- czerwona i niebieskie "przełożenie" to poziom zoomu

[edited] Ops nie zauważyłem, że kolega Arczi już to napisał- przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to dziś patrzyłem na PSStore PL coś co można by włączyć pod PS3 Eye, ale (może coś pominąłem) nie znalazłem żadnej gry, czy na innych PSStore, np w JP lub USA coś jest do sprawdzenia możliwości kamerki? Chodzi mi o platne i bezpłatne oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle patrzyles. To jest chyba z 6 razy na forum jakie sa gry i co sie w nich robi ... Creature Feature, Trials of Topoq, Mesmerize, Tori Emaki, Aquavita ( nie polecam ! ) no i tak dalej... Sa poszukaj dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi... co ja bym bez Ciebie zrobił chopaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×