Skocz do zawartości
elzooo

Wygaszacze 3D

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy wiecie skad mozna sciagnac wygaszacze do naszej konsolki ? Widzialem ze mozna kupic je na allegro no ale to sa kpiny ze bebe za nie placil 150zl bo ostatnio wlasnie za tyle poszedl jeden z nich... Ja niestety nie potrafie ich znajsc prosze o wrzucenie linkow dzieki pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a po co Ci wygaszacz w PS3? Będziesz siedział przed TV z włączoną PS3 i oglądał np tandetne kulki odbijające się od siebie? No w najlepszym wypadku rybki w akwarium...

To co się dzieje na Allegro to konkretna wariacja a ludzie idą na to i kupują, a to wygaszacze, a to gry do zassania 'bo taniej'... nic nikomu nie lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej puścić sobie muzykę, wyciszyć ją i podziwiać renderowaną planetę i kosmos za darmo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym ściągał w singstarze tapetki zamiast piosenek- cena ta sama 5zeta sztuka- nie wiem na co musiałbym upaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a po co Ci wygaszacz w PS3? Będziesz siedział przed TV z włączoną PS3 i oglądał np tandetne kulki odbijające się od siebie? No w najlepszym wypadku rybki w akwarium...

To co się dzieje na Allegro to konkretna wariacja a ludzie idą na to i kupują, a to wygaszacze, a to gry do zassania 'bo taniej'... nic nikomu nie lepiej!

Chcialem zobaczyc jak to wyglada... A tak wogole to fajnie musi wygladac tv z takim wygaszaczem szczegolnie na duzym tv i nie trzeba tych rybek karmic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×