Skocz do zawartości
Kar0

Telefon Dla Gadżeciaży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakieś 2 dni temu nabyłem samsunga galaxy s. Spodziewałem się, że będzie to jakiś przełom, ale po przejrzeniu menu niczym mnie nie zaskoczył, poza tym, że ma świetny wyświetlacz. Mam zamiar go sprzedać i kupić coś innego. Dobrym wyborem byłby Xperia play, ale niestety nie jest dostępny jeszcze :) A więc pytanie, jaki telefon jest wybajerzony, ew jak nie ma nic ciekawszego, albo coś podobne do galaxy to kupię w miarę zwykły telefon np E52 (warunek wifi i dobry gps). Proszę podawać modele tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD2 i N8 miałem w salonie do wyboru za 1zł. Nic ciekawego ;) Chyba się jednak zdecyduję na tańszy model, albo przekonam do tego androida. Niby miał on mieć tyle opcji i możliwości modyfikacji, a nic ciekawego albo gier nie widzę. Gry z marketu mają słabą grafikę. Spodziewałem się, że telefon za 1300zł bd miał lepsze gry od psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co ludzie zwracają uwagę na gry w telefonach, przecież one nie od tego są.

Do tego masz konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD2 i N8 miałem w salonie do wyboru za 1zł. Nic ciekawego ;) Chyba się jednak zdecyduję na tańszy model, albo przekonam do tego androida. Niby miał on mieć tyle opcji i możliwości modyfikacji, a nic ciekawego albo gier nie widzę. Gry z marketu mają słabą grafikę. Spodziewałem się, że telefon za 1300zł bd miał lepsze gry od psp.

Wybadaj Samsunga S8500 Wave i Xperie X10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony ericsson xperia play

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony ericsson xperia play

To było już napisane w pierwszym poście...

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia, poczekam na play ; E52 - ciekawy ale stary ; E75 - ? ; iphone - drogi (3gs) N97 mini - ? podobno marne opinie ; pół dnia dzisiaj przeglądałem różne telefony i naprawdę ciężko znaleźć jakiś godny model :/ Czekam na jakąś pomoc. Warunek Wi-fi, gps. Mogą to być już te starsze modele ok. 700zł.

Edytowane przez Kar0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz gry to iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz gry to iphone

W iphonie mnie przeraża cena i to że za chwile może pojawić się kolejna generacja. A kupowanie starego modelu iphona nie wiem czy takie rozsądne. Zresztą gry to aż nie uważam za takie ważne. Zaczekam na psp2 czy play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczekaj na PSP2 ^^

nokia n97 mini strasznie się zacina - kilka razy dziennie

wejście do folderu zdjęć to minimum 30sekund, znajomi czekają, aż im pokaże zdjęcie - to jest tylko tak:

- czekajcie sekundkę

- no ile jeszcze?

- no jeszcze chwilkę

- rupieć nie telefon

- jeszcze chwilkę

- (tutaj się już śmieją :))

- oo już

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie zmieniałbym SGSa na inny telefon. Sam od tygodnia mam Galaxy S. To, że nie ma od nowości nic w menu o niczycm nie świadczy. To jest Android.

Po kupnie od razu zmieniłem w telefonie soft na 2.2.1 z ROMem Darky 8.1

Po tej zmianie telefon jest o wiele "wygodniejszy" w użytkowaniu niż na stockowym romie.

Oczywiście nie jest to PSP, ale jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć na temat androida i Samsunga to napisz na PW, podam ci link do forum o androidzie. Może się przekonasz do systemu Google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Iphone ale za jakis miesiac zmieniam na HTC HD2 albo DELL Streak(raczej bedzie to Dell)

ogolnie czas na zmiany bo IP4 nie podoba mi sie jego wglad i chce zobaczyc tego androida zona ma HTC i jakos nie narzeka wiec zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC HD2

i to byłby strzał w 10..

możliwość pracy na win 6.5, androidzie z nand i ostatnio widziałem newsa, że udało się uruchomić winphone:) - czyli dla każdego coś dobrego, albo w zależności od humoru:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Wave s8500 bajer 1GHZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC HD7 brałeś pod uwagę?

Przyjemnie mi się z niego korzysta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem Samsunga S8500 i nie polecam... swego czasu byłem zadowolony ale jak się później okazało ten telefon jest strasznie nie przyjazny użytkownikowi - chcesz pograć w grę albo coś zainstalować to musisz kombinować bo pomimo ogromu wolnej pamięci wyświetla ci się komunikat że jej brak:/ taki sam komunikat wyskakuje w przeglądarce internetowej coprzez co jest nie do użytkowania...

bawiłem sie Nokią N8 ale jeśil chodzi o gadzeciarstwo to odradzam przez wzgląd na Ovi Store, który jest maluczki...

moja dziewczyna ma Motorolę Flipout z androidem i myślałem że android mnie bardziej zaskoczy a okazało się że mnie tylko trochę rozczarował...

najlepszym wyborem jest Iphone... ja mam aktualnie 3GS'a (może kiedyś 4?) i jestem w pełni zadowolony... specyfikacje ma bardzo dobrą (różni się jedynie prockiem od iphone'a 4 przez co wszystkie gry z App Store chodzą znakomicie... telefon nie służy do grania? praktycznie co weekend mój Iphone ratuje mnie przed śmiertelną nudą na wykładach:P grafikę porównałbym do gier na PSP... niektóre gry ważą prawie 1GB a może i sa takie które tą wielkość przekraczają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak , że stary software od producenta w tym samsungu to kpina pierwsze co zrób to poszukaj info o forum o androidzie wbij tam i zmień soft na nowszy niekoniecznie oficjalny

chyba że poczekasz za dwurdzeniowcami to wtedy będzie cos lepszego od sgs-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na wymiane mega zestaw iphona 3g kupiłem pełno gier min: GTA CTW , COD ZOMBIES , AVATAR , PES 11, i jakies 40 innych, ,możliwa dopłata lub moge dac pare gier na ps3 moje gg 3183292

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o taki sprzęcie jakim jest HTC TATTOO ? Można się na nim fajnie pobawić ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już padały tutaj propozycje kupna iPhone'a, oczwyiście podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat tego telefonu. Jeżeli szukasz świetnego odtwarzacza muzyki / filmów, świetnego ekranu, mnóstwa gier zapewniających rozrywkę i wielu innych możliwości to iPhone będzie odpowiednim dla ciebie telefonem. Pisałeś, że szukasz czegoś trochę tańszego, ale skoro bierzesz pod uwagę HTC to dlaczego nie iPhone? Moim zdaniem warto poczekać, dopłacić i mieć wiekszą frajdę z super telefonu. Boisz się też nowych generacji, ale zawsze można zrobić taki myk, że jak masz telefon w dobrym stanie to go sprzedajesz, dopłacasz różnicę i masz najnowszy model (w wakacje ma wyjść iPhone 5, czekam z niecierpliwością i zrobię tak jak pisałem z moją 'czwórką' :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×