Skocz do zawartości
onepex

Problem z pobraniem patcha?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pobraniem patcha do motorstorma. I z tego co mi wiadomo to wyszedl jeszcze w 2007 :|.

Łacze sie z PSS UK lub POL probowalem z obydwoma. I nic patch sie nie sciaga a gdy staram sie polaczyc z serverem to mam "unable to connect motorstorm server". Da sie jakos inaczej sciagnac patcha i zainstalowac? z gory thx jesli ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz grę i wchodzisz w tryb multiplayer, gra sama Ci powie (jeśli konsola jest podłączona do sieci), że wyszedł patch i czy chcesz zacząć ściąganie. Nie trzeba na PSS wchodzić po patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to powinno sie tak dlugo sciagac jak w moim przypadku (po 10 minutach mialem 1/3 calosci) ?? W koncu przestalem sciagac bo mnie to denerwowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to powinno sie tak dlugo sciagac jak w moim przypadku (po 10 minutach mialem 1/3 calosci) ?? W koncu przestalem sciagac bo mnie to denerwowalo

Tak tylko to trwa. Jeśli jeszcze masz nie za szybki internet to może to trochę dłużej potrwać. Zależy również od gry i wagi update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to powinno sie tak dlugo sciagac jak w moim przypadku (po 10 minutach mialem 1/3 calosci) ?? W koncu przestalem sciagac bo mnie to denerwowalo

Powinno. Ja jak sciagalem to zostawilem na noc, bo mi sie nie chcialo czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to powinno sie tak dlugo sciagac jak w moim przypadku (po 10 minutach mialem 1/3 calosci) ?? W koncu przestalem sciagac bo mnie to denerwowalo

mnie kilka minut się ściągało. Zależy jeszcze jakie masz łącze, bo z tego co widać w "Game data" patch ma chyba 400MB, więc jest co ściągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 mb/s wiec nie jest chyba bardzo zle. Z reszta jak sciagalem demko Kane&Lynch to sciagalo mi sie kolo 45 minut... Ale coz sciagam znowu teg patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×