Skocz do zawartości
pawlos26

Oftopy, bzdury, Nasze forum

Czy chcesz aby bezsensowne posty zalewaly nasze kochane forum?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      1
    • Obojetne
      1
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie odczucie ze od pewnego czasu dzieje sie dziwna rzecz, najbardziej niepokoi mnie ze zaden z moderatorow nie zwrocil uwagi na to, mianowicie nasze forum zalewa fala bezsensownych postow (nabijaczy?) nie wiem po co tworza niektore posty nic one nie wnasza, nie sa zwiazane z konsola. Tak wiem istnieje taki dzial jak OFFTOPIC ale czy istnieje on po to aby pisac bzdury. NIe wiem moze troche przesadzam ale osobiscie mnie to denerwuje. Jakis czas temu widzialem jak REFLECT pomina kogos zeby nie cytowal postu wyzej bo to niepotrzebnie zajmuje miejsce na serwerach, a czy takie bzdurne posty jak... "Jakim odkurzaczem odkurzacie swoj pokoj" nie zasmiecaja naszego cennego miejsca?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt widziałem post typu jakim odkurzaczem sprzątasz swój pokój. Dla mnie w skrócie - pospolita wieś. Offtopic jest do Offtopicu ale bez przesady. Można się pytać czy się uprawia sport, zainteresowania, co się piję itp. ale trzeba trochę się opamiętać bo fakt faktem temat o odkurzaczu to typowy zaśmiecacz forum.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamu nigdy się nie uniknie, a robienie rygoru, że trochę nie na temat i ban nie ma sensu. Ostro powinno karać się tylko bezsensowne tematy, szczególnie te pojawiające się w Off Topicu bo, owszem - można tam rozmawiać o wszystkim ale są granice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlos - chyba sobie jaja robisz teraz - sam odpowiadales w watku o odkurzaczach - wiec o co chodzi ?

Wracajac do dzialu offtopic - tam by nalezalo wywalic 3/4 wszystkich tematow - albo najlepiej dzial zlikwitowac. Tylko zaraz bedzie, ze juz nic nie mozna itd - prawda? Zlotego srodka nie ma a zakladanie bzdurnych tematow w dziale offtopic - swiadczy jedynie o autorze i ew. osobach uczestniczacych w farsie.

Zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×