Skocz do zawartości
wonx

Chello a Granie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Od wczoraj posiadam internet Chello 4mb... I jest taka sprawa: Do PSN łącze się normalnie, w RFoM gram normalnie przez neta... ALE ! Kiedy odpalam np COD4 online mówi mi że błąd z internetem... GH3, Warhawk mają to samo... Czy już sobie nie pogram w te gierki ? Czy przez te 12 miechów pogram w coś innego niż RFoM ? (chodzi o neta)

Proszę POMÓŻCIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze nie rozumiem co ma do gry w necie ... gra!? Przecież i ta i ta i.... tamta działa w sposób podobny, jak nie identyczny... online rządzi się swoimi prawami, może nie masz odblokowanych portów i gra wywala Ci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny H@desie... powiedziałbyś jak te porty odblokować może ?

Dodam że mam MODEM Scientific Atlanta domyślny od chello i Router NETGEAR.

I łącze sie z 192.168.1.1 i pisze użytkownik: admin haslo: password i mi wraca caly czas do tego okienka wpisywania.. Odrazu mówie że tak trzeba wpisywać bo na odwrocie NETGEAR'a jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz bezpośrednio PS3 do modemu i zobacz, czy dalej są problemy. Jeśli nie, to przyczyną jest router i który blokuje porty. Wtedy może spróbuj go zresetować (zazwyczaj przycisk na obudowie) i powinien być domyślny login/pass. Jak nie to radziłbym reklamować, bo dostęp do niego na pewno Ci się przyda w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe juz zrobione ! Kumpel podpowiedzial aby zresetowac. O ! Nie sprawdzalem tutaj chwilowo - Michal tez napisales aby zresetowac .

Dzieki za pomoc i wogle - :*

P.S. Prawie calego splinter cela przeszedlem jak neta nie mialem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×