Skocz do zawartości
sebex53

Psn Zhakowane! Uważaj Na Kartę Kredytową!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Część z was pewnie już wie, więc temat jest założony dla pozostałych. Otóż plotka głosi, że Playstation Network zostało w 100% złamane! Hakerzy, piraci itd. mogą teraz pobierać za darmo gry z PSN, dostać się do Twojego konta, a co najgorsze wykraść dane Twojej Karty Kredytowej!! Jeśli SONY nic z tym nie zrobi chyba pozostanie sprzedaż konsoli, bo bardzo zależy mi na rozgrywce Online :/ A wy co o tym sądzicie? (Źródło: http://ps3crunch.com...psn-hacked.html )

Edytowane przez sebex53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja wolę kupować karty prepaid np za 100. Co i tak wyniesie taniej bo na allegro są za 95-98 zł więc nawet 5 złociszy mamy w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

sebex A masz jakieś dowody?

Edytowane przez glimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

sebex A masz jakieś dowody?

Nawet jeśli jest to tylko nieprawdziwa plotka to i tak warto się nad tym zastanowić, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak nic z tym nie zrobią to mają po konsoli więc niech pracują nad PS4 lub jakimś patchem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Plotka jakaś totalna. Nie możliwe, przecież wszystkie akcje jakieś pobierania są rejestrowane przez sony. Ja tam w to nie wierzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Plotka jakaś totalna. Nie możliwe, przecież wszystkie akcje jakieś pobierania są rejestrowane przez sony. Ja tam w to nie wierzę ;)

W zhakowanie PS3 na początku też nikt nie wierzył..

Edytowane przez sebex53

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli obecnie nie mam dostępu do konsoli, jednak jest podłączona do internetu, to grozi coś mojemu kontowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W zhakowanie PS3 na początku też nikt nie wierzył..

No ale zhackowanie, no to jest bezpośrednio w konsoli, a jak psn no to shackowali serwery sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×