Skocz do zawartości
Kondziu

głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ze taki temat mogł sie pojawic to jednak zaryzykuje. Mam zamiar kupic głośniki firmy logitech tylko nie wiem czy moge je podlaczyc do ps3. Obecnie mam monitor z głośnikami ale dzwiek nie jest rewlacyjny. Prosze o pomoc w wyborze odpowiednich przejsciowek i opis jak co do czego podlaczyc zeby gralo jak trzeba.Nie znam sie za bardzo na tym wszystkim wiec prosze pisac "po ludzku Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą formą połączenia PS3 z jakimiś głośnikami to:

kupić amplituner

kupic głośniki

podłączyć głośniki do amplitunera, najlepiej z systemem 6.1 (5.1 może też być)

podłączyc PS3 do TV przez HDMI jesli masz, oraz podłączyc PS3 do amplitunera przez chinche

wyłączyć w PS3 obsługę dźwięku przez HDMI i przełączyc na chinche...

a to wszystko (ampliruner + głosniki i okablowanie) dobrej jakości kosztuje tylko jakieś 2,500zl ale polecam, mam i jestem zadowolony!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli nie dysponuje taka forsa;) to jest inne wyjscie. Ja wiem ze tak jest najlepiej ale ja nie posiadam takich srodkow. Slyszalem ze mozna jakimis przejsciowkami dopinac te glosniki. To beda głosniki Logitech Z-3 na takie mnie stac jak narazie. Jesli ktos wie jak takie podlaczyc prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest przejściówka optyk->jack ?? Bo ja nym konkretnie kupował Logitech Z-3 jak pisalem wczesniej. Potrzebuje tylko odpowiedzi czy moge podlaczyc te głośniki jesli tak to jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest przejściówka optyk->jack ?? Bo ja nym konkretnie kupował Logitech Z-3 jak pisalem wczesniej. Potrzebuje tylko odpowiedzi czy moge podlaczyc te głośniki jesli tak to jak.

naturalnie, że jest. Wpisz w google "przejściówka optyczny mini jack" i znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podłączając taką przejściówke do jacka w głośnikach a potem podłaczeniu do ps3 bedzie mi to działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I podłączając taką przejściówke do jacka w głośnikach a potem podłaczeniu do ps3 bedzie mi to działać??

A widzisz jakies powody, dla ktorych mogloby byc inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I podłączając taką przejściówke do jacka w głośnikach a potem podłaczeniu do ps3 bedzie mi to działać??

tylko po co kombinowac, skoro i tak dzwieku przestrzennego nie bedziesz miec?

podlaczysz je normalnie za pomoca kabelka, ktory dostales razem z konsola (ten z cinchami zolta, biala i czerwona - te dwie ostatnie sa od dzwieku wlasnie) bezposrednio do glosnikow i problem z glowy - w przypadku przejsciowki optyk-mini jack musialbys upewnic sie, ze powylaczales kodeki DD i DTS, bo zaraz bylby kolejny temat na forum, bo cos nie dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×