Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej tu nowości nie zakomunikowałeś... ;)nikt nie ma przerobionej...

Ja mam. Przerobilem sobie na wyrzutnie rakiet ziema-powietrze sterowana padem. Tyle sie mowi o konflikcie z Ruskimi, lepiej byc gotowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś miał wczoraj wieczorem problem z połączeniem się z playstation network?

Wszystko ładnie śmigało aż w pewnym momęcie wywaliło mnie z sieci pomyślałem że no cóż zdaża się, ale potem zaczeły mi wyskakiwać errory typu DNS error i jeszcze pare innych ale nie pamiętam numerów. Dzisij natomiast wszystko działa czy to może być wina operatora(icp), routera (Linksys GR45 czy jakoś tak) czy może playstation network coś szwankowało.

Dodam jeszcze że czasami udało mi się zalogować ale po paru minutach mnie wywalało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Czy ktoś miał wczoraj wieczorem problem z połączeniem się z playstation network?

Wszystko ładnie śmigało aż w pewnym momęcie wywaliło mnie z sieci pomyślałem że no cóż zdaża się, ale potem zaczeły mi wyskakiwać errory typu DNS error i jeszcze pare innych ale nie pamiętam numerów. Dzisij natomiast wszystko działa czy to może być wina operatora(icp), routera (Linksys GR45 czy jakoś tak) czy może playstation network coś szwankowało.

Dodam jeszcze że czasami udało mi się zalogować ale po paru minutach mnie wywalało.

Też tak miałem

Zauważyłem, że PSN co jakiś czas szwankuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie jak tysiac innych osob wiadomo chodzi o internet do ps3 wiec tak . Mam ps3 60 gb internet od neostrady 1gb czyli adsl modem fast 800 ale chodzi o to jaki router bedzie mi potrzebny do podlaczenia internetu bo nie chce robic jakis jaj ze chodzi mi pc i ps3 .. Wiec jaki router prosze o nie przesadzanie z cenami ze najlepiej to ten za 300 bo ten za 200 to slaby najlepszy jaki bedzie za przystepna cene acha wiem ze do 60 to mozna juz wi-fi prosze o pomoc najlepiej szybka poniewaz jutro wyjezdzam na pare dni to bym sobie dzisiaj zamowil jakis router dzieki i sory za bledy tzn brak pewnych znaczkow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolkę mam połączoną z kompem po rj-45

już wszystko hulało dobrze aż tu nagle playstation network failled i nie wiem co robić

rozkminiłem tyle że chyba coś go blokuje, ale zapory mam powyłączane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam problem i nie wiem czy tutaj mozna sie poradzic.

Mam internet z netii-1mb zmienne IP oczywiscie modem. Co zrobic zeby podpiac neta do ps3. jestem newbie wybaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam problem i nie wiem czy tutaj mozna sie poradzic.

Mam internet z netii-1mb zmienne IP oczywiscie modem. Co zrobic zeby podpiac neta do ps3. jestem newbie wybaczcie

Załatw sobie kabel rj-45 (tak zwaną skrętkę) podłącz do ps3 i do karty sieciowej w kompie i się odezwij po resztę instrukcji

Ja już sobie ze swoim problemem poradziłem, katuję COD4 i może jutro V część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem o innym rozwiazaniu tj. router wifi? co moglibyscie polecic i jakie koszta mnie czekaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie wiem czy tu mozna zadac takie pytanie , jesli nie prosze jakis link z tym tematem. Mozecie polecic jakis router dobry wifi bede bardzo wdzieczny - dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,kurde.Jest taka możliwość żeby podłączyć PS3 do sieci za pomocą laptopa w kartą wifi.Jak tak to jak to zrobić?Męczę się z tym już drugi dzień i nie widać rezultatów.POMOCY!!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak narazie to swietnie sie spisuja TP-LINK`i, sam mam 2 i jestem z nich zadowolony. Natomiast odradzam D-LINK`i, na rynek trafila trefna partia, wiec moga byc potem problemy. Poza tym slabe sa i kupa z nim problemow, a o alternatywny firmware ciezko do nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,kurde.Jest taka możliwość żeby podłączyć PS3 do sieci za pomocą laptopa w kartą wifi.Jak tak to jak to zrobić?Męczę się z tym już drugi dzień i nie widać rezultatów.POMOCY!!!!:)

odpuść sobie taką kombinację, kup router lub kabel rj-45 i problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę podłączyć PS3 do netu za pomocą Routera WiFi. Czy cos takiego sie zda? http://allegro.pl/item485888763_linksys_ap...4g2_nowosc.html. Zalezy mi aby PS3 dzialalo niezaleznie od wlaczonego PC. Dajcie rady czy moze wybrac inny router i czy polacznie przez WiFi bedzie sie sprawdzac. Pozatym czy konfiguracja polaczenia jest taka sama jak w FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem doczynienia z tym routerem i w zasadzie interfejs jak poprzedni model (V1), ale intuicyjnie wole cos ze sterczaca antenka jezeli wifi ma dzialac poprawnie. Ten niestety ma wbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zamierzam kupić PS3, a rzeczą oczywista jest, że chciałbym sciagac dema na dysk, mianowicie. Jestem w sieci osiedlowej, podłaczony jestem przez kartę sieciową (którą dostałem jak zakładałem internet), przez kabel który biegnie przez całe mieszkanie az do skrzynki na klatce schodowej. W zwiazku z tym mam parę pytań.

1. Czy jest możliwosc, aby w tym samym momencie korzystac z neta w PS3 i na kompie??

2. Czy mozna zrobić to przez reuter, jak tak, to jaki polecacie??

3. Najbardziej meczy mnie ta sprawa: wyobrażmy sobie, ze ma juz PS3. Odpinam kabel od internetu z tylu kompa i podbinam to reuter`a. Internet "leci" do konsoli za pomocą WI-FI. A jak zrobić aby był także w tym samym momencie na komputerze?? Mozna zrobić takie przejscie: internet z kabla podlacze pod reuter, a drugim dokupionym kabelkiem z powrotem pod komputer. Tak abym miał jednoczesnie neta w PS3 i komputerze. JEST TAKA MOZLIWOŚĆ, CZY BEDĘ MUSIAŁ PRZEŁACZAĆ MIĘDZY REUTEREM A KARTA SIECIOWĄ W KOMPUTERZE???

Dziekuje serdecznie i pozrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem i to osobiste doświadczenia... i w pracy i w domu i u klientów!!... to najlepszy jest Linksys, modele tak powyżej 190zł!! Tam nie masz problemów z niczym a dodatkowo jak zamienisz firmware z oryginalnego na Tomato 1.13, to masz router klasy mniej więcej tej co stoją przy serwerach w dużych firmach!!

Ja mam access pointa firmy D-Link i jestem bardzo zadowolony!! dałem za niego 150pln. Linksys i Pentagram to moim zdaniem pierwsze trzy miejsca tego typu urządzeń!! i odradzam zakupu takiego sprzętu innych firm!! bo można się nieźle rozczarować! ja do swojego AP. DAP-1160 położyłem tylko mocniejszą antenkę(5db) a nie (3db)-jak w orginale i sygnał mi się wzmocnił z 60% na 87%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoje przed kupnem routera... zdecydowalem sie na kupno LinkSys WAG200G-EU. Przegladajac caly topic znalazlem pare opini na ten temat... jednak zdania sa podzielone. Ktoś ma ww. model zeby podzielić się ostateczną oceną sprzętu?

W planie mam podłączyć do niego 2 komputery stacjonarne, laptopa i ps3. Wszystko w zamierzeniu przez wifi. Jesli jednak nie wypali to pozostaną kable.

Czekam na opinię nt LinkSys WAG200G-EU lub jaki inny router polecacie do 300 zł.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś internet w UPC ? Zastanawiam się nad 10 mbs Czy ktos ma problemy z graniem przez sieć na łączach UPC ?

Dzwoniłem do SCEP w sprawie błędów które pojawiają mi się po 15 minutach od zalogowania do PSN i koleś mi radził abym się podłączył do jakiegoś większego operatora, a nie korzystał z sieci osiedlowej.

Bezsensu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP: mam Internet w UPC, jestem zadowolony, naprawde stabilne połączenie ;) . mam 2mb/s gram w motorstorma i Wipeouta bez żadnych lagów i problemów.

Hades26, widzę ze jesteś  ekspertem w routerach ;) jak kupię WRT54GL Linksysa to nie będzie żadnych problemów z UPC i graniem? jak jest z anteną? mieszkam w bloku, ściany są dosyć grube, 3 pokoje wzdłuż i jakbym router postawił na skraju pokoju ostatniego i ps3 przez wifi do pierwszego nie będzie problemów z połączeniem?

pozdrawiam

edit: właśnie na allegro znalazłem aukcję o tytule "WRT54GS Lepszy od WRT54GL" jest tanszy, co o nim sądzicie, jakie są różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam Linksys WRT54GL z softem Tomato 1.22 - internet śmiga jak ścigacz nawet przez wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit u mnie w mieście nie ma UPC :/

A jak jest z Netią i Neostradą ?

Ktoś ma jakieś opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Czy ktoś z was ma może Drayteka Vigor 2700VG ? Coś dziwnego się u mnie dzieje, że podczas łączenia PS3 za pomocą wifi resetuje mi router. Występuje to tylko w przypadku WPA (jak ustawię WEP lub bez szyfrowania to problemu nie ma). Wszystkie inne urządzenia działały jak dotąd dobrze przy szyfrowaniu WPA.

Ktoś ma jakąś radę ? za wyjątkiem oczywiście zmiany routera bo to nie wchodzi w rachubę na obecną chwilę.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj wgrac nowy firmware jezeli to urzadzenie umozliwia taki manewr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj wgrac nowy firmware jezeli to urzadzenie umozliwia taki manewr.

Wgrany mam najnowszy firmware na routerze i na PS3 oczywiście też.  robiłem tzw. factory default i też nic nie pomogło :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×