Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Więc tak mam router TP- link TD-W8901G i próbowałem go skonfigurować i miałem nawet internet, ale musiałem przełączyć kabelek od telefonu bo instalacje robiłem na szybko. I gdy odłączyłem ten kabelek i podłączyłem go spowrotem internetu już nie miałem:( Niestety nie udało mi się go ustawić ponownie. Mógłby mi ktoś pomóc? Co może byc tego przyczyną?Mógłby ktoś mi powiedzieć jak skonfigurować ten router. Chodzi mi o internet na kompie, na ps3 jeszcze nie próbowałem się podłączyć bo najpierw muszę mieć internet na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Mianowicie mam zakładany nowy net w domu i bedzie taka skrzynka na dole od UPC i z niej jest puszczony sygnał internetowy do gniazdek w pokojach , czy jak podlacze prosto pod gniazdko kablem PS3 to bedzie chodził net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kabel, w którym "płynie" internet podłączysz do PS3 do nie widzę powodów dla, których internet w PS3 miałby nie działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play online oferuje sieć bezprzewodową,chodzi mi o ten modem podłączany przez usb,czy to mi pociągnie net w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlaczenie bezposrednie do konsoli nic nie da. Musisz podlaczyc ten modem do kompa, a z kompa udostepnic internet po kabelku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! mam pytanie

chcem zalozyc konto w playstation.network klikam na tworzenie nowego konta pisze email i haslo..i pojawia sie ze email albo haslo jest nieprawidlowe...i tak za kazdym razem co wpisze email i haslo..

prosze o pomoc :)

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty zakladasz konto, czy sie logowac probujesz? bo z twojego opisu wynika ze sie probujesz zalogowac

moze uzywasz jakis niedozwolonych znakow w hasle?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam wprost. Posiada ktoś TP-Linka TD-W8960N i wie jak to skonfigurować pod PS3? Bo u mnie errory 80029020, Zaniżanie prędkości downloadu o 50%, faile w teście połączenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanizanie downloadu to juz wina ps3 nie routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale błędy 80029020 i Playstation Network Failed w teście, to już wina router. Na innych tego nie miałem :/ Nawet na liveboxie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie :D

jakie haslo trzeba wpisac pod emailem przy zakladaniu nowego konta w PSN.??swoje wymyslone czy inne jakieś ??

z gory dzieki

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie haslo glownego admina forum PS3site.pl

Musze chyba znowu byc brutalny. Ludzie jezeli nie wiecie jakie haslo wpisac, to moze za wczesnie jeszcze dla was na kontakt z internetem? :|

EDIT:

OMG, co za szczeniactwo dzis paleta sie po sieci. "swojom" "wontpie" to tylko niektore kwiatki, ktorymi uraczyl mnie ten jegomosc. Na dodatek wczesniejsza czesc postu okazala sie jak najbardziej trafiona.

97 rocznik urodzenia wszystko wyjasnia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i mianowicie mam sprawe. Chce podlaczyc ps3 slim do internetu przez wifi, wykrywa siec itd. Ale jak biore test connection to jest blad 80710102. Nie wiem co z tym zrobic wpisywalem ip i tez ustawialem na automatyczny i za kazdym razem ten sam blad. Internet mam w "Vectra".

Z gory dzieki za odpowiedz.

Jeszcze dodam ze router mam Asmax BR 704G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie dotyczące mojej konsoli...Posiadam ps3 od jakichs 2 lat i ciagle nie mam do niego podlaczonego internetu ;/ Zawsze gram tylko singla ale zauwazylem ze duzo osob ktore posiadaja konsole to maja podlaczony internet. Osobiscie sie na tym malo znam i chodzi o to ze nie mam wogole pojecia jak go podlaczyc. Mam jeszcze pieca i do niego mam podlaczony internet i place za niego 50 zl. I moje pytanie czy jesli chce podlaczyc internet do konsoli do podlaczaja mi i place dodatkowe 50 zl na miesiac czyli 100 zl czy jakos inaczej to idzie zrobic. Wiem ze jeszcze jest router mozliwy ale jak to dziala i o co w tym chodzi to ja niewiem...Jesli ktos jest taki kto moglby mi wytlumaczyc jak najlepiej ten internet podlaczyc to PROSZE o jak najszybsza odpowiedz o co w tym wszystkim biega ;). Dziękuje :D

Ps. Internet mam z silesimultimedia http://www.silesiamultimedia.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczman, powiedz, czy masz internet od kogos z forumowiczow? Nie? To skad u diabla mamy to wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w połączeniu sieciowym a mianowicie nie mogę uzyskać połączenia NAT'u a jest on niezbędny do grania np. w Uncharted 2. Nie wiem czym dokładnie jest NAT przez co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos wiecej powiesz?

na moje oko masz poblokowane porty?

ps. o co ci chodzi z "nie mogę uzyskać połączenia NAT'u" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie to wytłumaczyć, gdybym wiedział o co chodzi to sam bym to rozwiązał, mam coś takiego w połączeniu w PS3:

Połączenie internetowe-Włączone

Metoda-bezprzewodowa

sygnał-100%

SSID, BSSID, kanał, zabezpieczenia, klucz itd itd są ustawione ale na końcu jest coś takiego:

Typ NAT-Niepowodzenie

Jeśli porty są po blokowane to nie wiem zbytnio jak je odblokować.

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus wszystkim nowy jestem i odrazu problem mianowicie wlaczam sobie konsolke i wyswietla mi blad 802.... cos tam poprostu nie chce sie zalogowac do PSN dzieje sie tak od 2-3 dni ALE czasem mnie zaloguje natomiast gdy wlaczam gre Fife 10 to najczesciej mnie wywala wtedy z PSN podsumowując albo czasem sie zaloguje i smiga ale tylko czasem albo jak wlaczam gre to mnie wywala W routerze mam wlaczone dhcp,uPnP czy jakos tak , konsola jest w dmz firewalla nie mam no juz nie wiem co robic komp i inne urzadzenia chodza normalnie wszystko sie sypie od 2-3 dni raptem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie to wytłumaczyć, gdybym wiedział o co chodzi to sam bym to rozwiązał, mam coś takiego w połączeniu w PS3:

Połączenie internetowe-Włączone

Metoda-bezprzewodowa

sygnał-100%

SSID, BSSID, kanał, zabezpieczenia, klucz itd itd są ustawione ale na końcu jest coś takiego:

Typ NAT-Niepowodzenie

Jeśli porty są po blokowane to nie wiem zbytnio jak je odblokować.

W routerze w opcji LAN dodałem sobie PS3 jako static DHCP i teraz muszę odblokować porty dla PS3 w routerze ale mam 2 opcje których nie rozumiem i sa one wskazane na zdjęciu:

http://img299.imageshack.us/img299/5737/88397550.jpg

Mogę wybrać jedną rzecz Select a Service albo sam wpisuję w Custom server ale właśnie nie wiem co mam tam podać by było dobrze, 3 opcja z ip to wiem bo podajemy ip PS3 które przypisaliśmy w routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam problemy z internetem we wszystkim (PS3, 2 komputery). Działa dobre 40-60 min, ale po jakimś czasie lubi się rozłączyć na jakieś 3 min, a potem znowu wraca. Niczego w ustawieniach routera nie zmieniałem, dlatego ten problem mnie jeszcze bardziej dziwi, bo pojawił się znikąd i nie wiem co go powoduje. Co mi radzicie? Gdzie leży problem?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

jak mam skonfigurować ps3/intrenet, jeśli za router służy mi mac mini?

bo bardzo chciałbym kupić flowers z psstore...

Mógłby ktoś pomóc? robił to ktoś kiedyś?

[edit]

problem pojawia się przy ''pobieraniu adresu IP'' krzyczy mi, że przekroczony został czas otrzymania adresu IP.

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz jakos udostepnic polaczenie internetowe. pewnie gdzies w ustawieniach sieci to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam internet przewodowy podłączony od kablówki. Chciałbym zrobić tak abym mógł internet podłączać do konsolki bezprzewodowo. Czy wystarczy kupić ruter podłączyć do niego kabel i net będzie w całym mieszkaniu czy trzeba zrobić coś innego. Wiem że to może banalna sprawa i dla wielu osób prostacka, ale naprawdę nie wiem co zrobić. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×