Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

masz z nim problemy?

bo nie wiem za bardzo co mozna ci napisac. ze dziala? ze nie ma problemow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem przy modemie Cisco EPC3925 w Vectrze. Internet podczas testu prędkości w PS3 osiąga niby maksymalnie 12 Mb/s a mam opcje 24 Mb/s i 64 Mb/s w nocy. Demka jeszcze pobiore i pogram online ale jeśli jakaś gra wymaga aktualizacji to jest tragedia. Ostatnio aktualizacja 300 MB do Dead Nation pobierała mi się 5 godzin i wyskoczył czas 350 minut przy samym starcie pobierania. Wcześniej tak nie było. Niestety nie mam dostępu do strony routera bo ten operator nie daje takiej możliwości. Czy jakiś użytkownik Flashnetu w Vectrze miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Na komputerze i konsoli XBOX360 net śmiga. Używam połączenia przewodowego. Po WiFi jest oczywiście jeszcze gorzej.

Edytowane przez Maniako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam router Netgear N150 Wirelles ADSL2. Dostawca internetu to Orange 2mb jest to stałe lącze. Problem polega na tym, że skonfigurowałem router z ps3 na testach połącznia pokazywało, że poprawnie. Ps3 czasami loguje się do PSN a czasami nie, gdyż wyskakuje błąd serwera DNS. Mogę zapomniec o grze online, ponieważ ps3 nie łączy się z serwerami. Nawet połączenie kablem enthernet nie pomoga. Do czasu gdy moim dostawcą internetu była Neostrada a router Livebox wszystko bylo ok. Gdzie leży problem, i jak go naprawic ?

Edytowane przez Baspol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, sprzedalem jedyny laptop w domu ale potrzebuje dostep do mojego konta w banku czy jest to bezpieczne logowanie sie na konto i robienie przelewow z poziomu przegladarki www w ps3 ? czy ktos juz tak próbował robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...moje pytanie brzmi następująco - czy nie będe miał problemów w granie w Fife 12 online gdy puszcze internet znajomemu przez router (lub nawet dwóm znjamomym) ? mam zamiar wziąść 50mb w UPC....chodzi dokładnie czy jak będą coś ściągać albo oglądać filmiki na redtube :D to czy mi nie będzie zwalniała gra...

i jeszcze jedno pytanie - jaki polecacie najtanszy router do swobodnego grania w PS3 przez intenet ? mam dLink dir300 ale często szwankuje...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie więc od jakiegoś czasu mój PS3 nie chce sie podłączyć pod sieć bezprzewodową. Kiedyś (początek września) było ok. Teraz jak chce sie podłączyć szukam mojego routera, wklepuje hasło i czekam... czekam... jest tam "Trwa uzyskiwanie adresu IP,,, " po kilku chwilach błąd/niewiemco przy pozycji Uzyskaj adres IP jest : Niepowodzenie. I podpis Upłynął dozwolony czas próby uzyskania adresu IP." Moze ktos tez mial cos takiego.??? Macie jakies porady...???

Bo wlasnie chcialem fife 12 przez neta na PS3 zagrac a tu takie coś...

pozatym nic nie pomoze ani wylaczanie z pradu routera a w opcji routera na przeglądarce mam ustawione DHCP server. wiec nie wiem juz co jest grane... Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Probuje podlaczyc PS3 do internetu poprzez router. Posiadam internet w kablowce TOYA. Ogladalem juz jakies tutoriale na ten temat, lecz w zadnym nie spotkalem sie z tym problemem, mianowicie wybieram Łatwą metodę ustawiania, bezprzewodowe połączenie, i tutaj wybieram WYSZUKAJ, wyswietla mi sie kilka sieci tylko ze akurat mojej nie moge wybrac (wszystko jest w czarnej czcionce i ZABEZPIECZENIA=NIEOBSLUGIWANE). Co teraz mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie więc od jakiegoś czasu mój PS3 nie chce sie podłączyć pod sieć bezprzewodową. Kiedyś (początek września) było ok. Teraz jak chce sie podłączyć szukam mojego routera, wklepuje hasło i czekam... czekam... jest tam "Trwa uzyskiwanie adresu IP,,, " po kilku chwilach błąd/niewiemco przy pozycji Uzyskaj adres IP jest : Niepowodzenie. I podpis Upłynął dozwolony czas próby uzyskania adresu IP." Moze ktos tez mial cos takiego.??? Macie jakies porady...???

Bo wlasnie chcialem fife 12 przez neta na PS3 zagrac a tu takie coś...

pozatym nic nie pomoze ani wylaczanie z pradu routera a w opcji routera na przeglądarce mam ustawione DHCP server. wiec nie wiem juz co jest grane... Prosze o pomoc...

a łączysz czarną z routerem przez automat? Postaraj się wklepać wszystko ręcznie.

Witam...moje pytanie brzmi następująco - czy nie będe miał problemów w granie w Fife 12 online gdy puszcze internet znajomemu przez router (lub nawet dwóm znjamomym) ? mam zamiar wziąść 50mb w UPC....chodzi dokładnie czy jak będą coś ściągać albo oglądać filmiki na redtube :D to czy mi nie będzie zwalniała gra...

i jeszcze jedno pytanie - jaki polecacie najtanszy router do swobodnego grania w PS3 przez intenet ? mam dLink dir300 ale często szwankuje...

pzdr

Będzie Ci zwalniało, zacinało, lagowało, itp, chyba, ze na routerze podzielisz pasmo. Choć nie wiem jak wtedy z opóźnieniami :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem świerzym użytkownikiem PS3 i mam problem z połączeniem konsoli z laptopem. Połączenie chce nawiązać poprzez kabel niestety nie potrafie skonfigurować odpowiednio sieci. Oprogramowanie które posiadam na laptopie to Windows 7 a internet którego używam to iplus. W miejscu w którym mieszkam mam zasięg HDSPA+ więc powinno śmigać przyzwoicie ale najpierw muszę się połączyć. Czy jest ktoś w stanie mnie poinstrulowac jak się połączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie czy coś w tym ps store jest za free ? jak nie kupowałem zadnych + niczego ? np chodzi mi o motywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ja posiadam router Speedtouch ST585v6 oraz internet Netia 8mbs

Ping posiadam 12ms , czy mój router będzie dobrze działał z PS3 , nie będzie zablokowanych portów i czy nie będzie lagów podczas grania w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ja posiadam router Speedtouch ST585v6 oraz internet Netia 8mbs

Ping posiadam 12ms , czy mój router będzie dobrze działał z PS3 , nie będzie zablokowanych portów i czy nie będzie lagów podczas grania w necie.

12ms to w miarę przyzwoity wynik, nie powinieneś mieć lagów.. Domyślnie żaden router nie jest transparenty (nie ma otwartych portów).

Generalnie aby nie obawiać się zamkniętych portów dla konsoli, w domowej sieci przypisałem każdemu urządzeniu IP lokalne na stałe, a dla IP PS3 otworzyłem cały zakres portów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko mam internet od vectry 8mb/s i modem thomson tcw750-4

W testach sieci ps3 pokazuje mi ze mam typ nat 1 i upnp wyłączone i właśnie chciałem się zapytać czy w grach sieciowych jest różnica między natem 1 a 2 czy to nie ma żadnego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko mam internet od vectry 8mb/s i modem thomson tcw750-4

W testach sieci ps3 pokazuje mi ze mam typ nat 1 i upnp wyłączone i właśnie chciałem się zapytać czy w grach sieciowych jest różnica między natem 1 a 2 czy to nie ma żadnego znaczenia

Niema żadnej różnicy, Nat1 oznacza że konsola jest bezpośrednio podłączony do modemu twojego dostawcy , natomiast Nat 2 że łączysz sie przez router, ap itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam poważny problem podczas sciagania pelnych wersji gier np dead space 2 11gb (sciągam od wczoraj rana i dopiero 80% z nocną przerwą na sciąaganie) intrernet 6mb neostrada + livebox połączenie z konsolą poprzez wifi (probowałem także kablem i nie ma roznicy zadnej) problem polega na tym, że czasami idzie normalna predkosc

dodam ze przy teście wyswietla NAT2 i uPnP niedostępne

czyli troszke ponieżej 1mb na sekunde a w wiekszosci sciaga sie okropnie powoli :( co jest tym spowodowane jakaś specjlana konfoguracja live boxa pod ps3 ma byc?? Proszę o pomoc

Edytowane przez marcin87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Od pewnego czasu posiadam playstation 3 120 GB. Mam jednak problem i kilka pytań jeśli chodzi o podłączenie do internetu. Otóż w pudełku kiedy kupiłem playstation 3 nie miałem żadnego "kabla", żeby podłączyć się do komputera. Moje pytanie brzmi gdzie można kupić taki kabel i jak się podłączyć do komputera. Jednak nie jest to jedyny mój problem. Posiadam stary komputer (xp 2000) oraz słabego neta "radiówka" dla porowniania film pobiera mi się 3 dni przy dobrych wiatrach. Kumpel powiedział mi, że do kompy podłączyć Playstation 3 wystarczy kabel sieci LAN ale do końca nie jest pewien. Pytam się jaki kabel mam kupić, żeby bezpiecznie podłączyć się do mojego starego komputera i słabego internetu (radiówki), żeby cieszyć się grą przez internet? i w jakiej cenie ten kabel? Prosiłbym również o dokładną instrukcję jak się tak podłączyć. Przepraszam, że tak dużo pytań zadaję, ale dopiero zaczynam swoją przygodę z Playstation 3 i trochę tego nie ogarniam. Będę bardzo wdzięczny jak odpowiecie na moje pytania :)

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia!

Spinel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Od pewnego czasu posiadam playstation 3 120 GB. Mam jednak problem i kilka pytań jeśli chodzi o podłączenie do internetu. Otóż w pudełku kiedy kupiłem playstation 3 nie miałem żadnego "kabla", żeby podłączyć się do komputera. Moje pytanie brzmi gdzie można kupić taki kabel i jak się podłączyć do komputera. Jednak nie jest to jedyny mój problem. Posiadam stary komputer (xp 2000) oraz słabego neta "radiówka" dla porowniania film pobiera mi się 3 dni przy dobrych wiatrach. Kumpel powiedział mi, że do kompy podłączyć Playstation 3 wystarczy kabel sieci LAN ale do końca nie jest pewien. Pytam się jaki kabel mam kupić, żeby bezpiecznie podłączyć się do mojego starego komputera i słabego internetu (radiówki), żeby cieszyć się grą przez internet? i w jakiej cenie ten kabel? Prosiłbym również o dokładną instrukcję jak się tak podłączyć. Przepraszam, że tak dużo pytań zadaję, ale dopiero zaczynam swoją przygodę z Playstation 3 i trochę tego nie ogarniam. Będę bardzo wdzięczny jak odpowiecie na moje pytania :)

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia!

Spinel.

Do grania online wystarczy Ci router, ale skoro film pobiera Ci się w 3 dni to o graniu przez sieć zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania online wystarczy Ci router, ale skoro film pobiera Ci się w 3 dni to o graniu przez sieć zapomnij...

Gram nadal w Cs 1.6 i jakiś większych problemów z lagami nie mam. Nie jest tak źle jeśli chodzi o granie troche przesadziłem z tymi filmami, ale muszę przyznać, że faktycznie mam wolnego neta. Grałem dużo gier na kompie przez neta i nie miałem problemów. Niestety router odpada. Mam radiówkę zwykłą radiówkę i moje pytanie brzi jak się do niej podłączyć?? do radiówki , jaki kabel?? co i jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos jeszcze ma problemy z powolnym pobieraniem gier z PSS??

Najwidoczniej masz wolne łącze,mój ojciec ma liveboxa 6mb/s i to jest totalna kicha nawet filmiki w internecie długo mu się ładują i zacinają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos jeszcze ma problemy z powolnym pobieraniem gier z PSS??

Ostatnio cos duzo tego typu opinii pojawia sie w calym internecie, wiec cos jest na rzeczy. Sprobuj wylaczyc "Media Server Connection", niektorym to pomaga.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×