Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś napisze?

Gra dopiero co wyszła, więc nie liczyłbym na szybkie wyjście poradnika do Bulletstorm, przynajmniej w wersji polskiej, bo na zagranicznych forach to powinien już być za kilka tygodni...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak można w łatwy sposób dostać skillshot zwany Carpet Bombing? Odbijam od ziemi, wpada mi 10 punktów za normalne zabicie, strzelam w ścianę, to kula na niej wybucha... Już mnie to doprowadza do furii (tylko to mi pozostało ze ss :/ )

Ok wpadło. Posunąłem się do ostateczności- oddałem pada żonie. Na ekranie zapanował chaos, skillshoot wpadł jej po 5 minutach :D

Edytowane przez Thriller1906
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnego do trofeum:

48.jpg (Zdobądź zespołowo co najmniej 50000 punktów w trybie Anarchii)

Trofeum nie jest trudne ale niestety czasochłonne, trzeba poświęcić około godzinę na jedną sesję i dojść do 19 fali, jeżeli nie da rady nabić 50000 pkt. za pierwszym podejściem to wystarczy dać się zabić i ponowna próba zaczyna się od fali 19- czyli nie ma ryzyka :)

Najlepszy sposób ukazuje film na youtube:

Warto się z nim zapoznać zanim ktoś w ogóle będzie chętny.

Czekam na info przez gg albo najlepiej na psn.

Edytowane przez AKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z trophy SUPERNOVA (Musisz zdobyć 3 gwiazdki w każdym z 14 Ech.) Zrobilem wszystko na 3 gwiazdki a trophy nie wpadlo , jest to ostatnie trophy do platyny wiec prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×