Skocz do zawartości
szakal

,,zagrajmy W '' W Moim Wykonaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema, postanowiłem sam spróbować nakręcić serię ,,zagrajmy w '' W tym wypadku z Amnesie:Mroczny obłęd. Jest to już 6 odcinek.( 2 odcinki zrobiłem z kumplem przez Skype , wszystko po to by mnie uspokoił) Wyszło naprawdę fajne video ;)Polecam sprawdzić i ocenić

http://www.youtube.c...chievmenthunter

edit: sory za błędy.Poprawiłem.Nie wiem czy ja byłem pijany czy co :D

Edytowane przez szakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- On coś gadał?

- Nie, chrapał tylko, jak moja babka.

rofl.gif

EDIT: Warto obejrzeć, bo jest parę perełek takich jak ta :D

Edytowane przez kolonel1136

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Za jakieś 1,5 h nowy odcinek ( wczoraj nakręcony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik ( pierwsze spotkanie z potworem - winiarnia)

To co dzisiaj nagraliśmy a ujrzy światło dzienne za parę dni przeraża big_smile.png zszedłem do jakiś lochów .Dzisiaj mało mi serce gardłem nie wyskoczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ II - Warny-Ostrzeżenia

4. Pisać nie na temat (offtopic). Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi oraz dopisywanie kilku odpowiedzi pod rząd. Użytkownicy zobowiązani są do edycji własnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba najbardziej klimatyczny odcinek jaki dotąd nagrałem.Przez tzw,,wodną część'' miałem serce w gaciach.

http://www.youtube.com/user/MrAchievmenthunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciwny tego typu "produkcjom". YT i tak jest zalany w połowie przez śmieci i cokolwiek ciężko znaleźć. Teraz na dodatek, ktoś podłapał temat, że jeden porusza się po grze, filmuje i komentuje swoim "profi" głosem przebieg rozgrywki i zrobił się wysyp "zagrajmy w", przez co szukając czegoś na temat jakiejś gry na YT natrafiam na tego typu filmiki, gdzie głosik w czasie mutacji "yyyy idziemy w lewo yyyy a tutaj łał shot yyyy bejbe jea kurwaaa yyyyy" - PO CO TAKIE ŚMIECI? jaki to ma cel?

Moda na pierdoły na YT też jest widzę falowa - najpierw były profi przeróbki filmów z użyciem IVONY, potem podkładanie pod co się da "kultowych" jestem hardkorem i ale urwał, teraz zagrajmy w, co następne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO CO

Po to, że jak ktoś:

1) Lubi (oglądać/nagrywać), to nikt mu nie broni, od tego jest You Tube. Nie każdy ma takie poglądy jak ty, nie musisz od razu wyjeżdżać z obrażaniem kolesia tylko dla tego, że ma taki a nie inny głos. Trochę tolerancji thumbsup.gif

2) Jak komuś nie chce się głowić nad jakimś momentem, bo np. nie ma czasu, to wskoczy na Let's Play'a i obada co i jak ma zrobić. Sam robiłem tak już kilkakrotnie.

3) Nie każdego tak obrzydza idea LP - tu masz linki do LP'ków, które jak się okazuje, są całkiem popularne:

PO TO ;)

Edytowane przez kolonel1136
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolonel - nie neguję idei nagrywania czegoś takiego, tylko denerwuje mnie moda/trend/lans, jak jedna osoba zrobi coś fajnego to inne ją kopiują i jest zalew śmieci na YT, obrażać też go nie obrażam, piszę o ogóle filmików tego rodzaju, że najczęściej robią to dzieciaki, które w życiu sposobu swojego wypowiadania się nie słyszały. Też zdarzyło mi się w jakiejś grze podpatrywać na YT jak ktoś poradził sobie w danym momencie gry, ale wolałem oglądać bez "lektora" rzucającego co chwila "yyyyy" albo "jea kurwa". Co do filmików które wrzuciłeś to podoba mi się ten pierwszy, bo koleś ma fajną dykcję i specyficzny głos. Tak, że podsumowując w skrócie - jeśli się za coś zabieramy, to miejmy ku temu predyspozycje (w tym przypadku barwa głosu, dykcja, umiejętność ciekawego wypowiadania się na spontanie) i nie róbmy tego na odp..... się tylko przykładając się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co kto lubi,ja staram się nie robić moich zagrajmy w na odpi... i nie przygotowuję się do tego jak niektórzy z kartką papieru zapisaną tekstem.Wszystko u mnie to czysty spontan,jeśli ci się aż tak bardzo nie podoba to nikt ci nie każe się męczyć i tego oglądać.pozdrawiam

Nowy filmik jeszcze dzisiaj

nowy filmik już jest

Zacząłem nagrywać nowe zagrajmy w z Portal 2

od tego czasu pojawiło sięmnóstwo filmów,min. z amnesii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×