Skocz do zawartości
Gh()ST_R^DeR

Cod4 - Lista Serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio zakupiłem Cod4 na PS3 i mam taki problem gdy w chodzie w multiplayer i wybieram typ sewera to normalnie mi losuje sewer, a jak bym chciał liste serwerów to jak to zrobić ?

jest tam coś takiego jak "Lan party" a potem Join the game, wyświetla sie pusta lista, gdy pykam kilkakrotkie Ryfresh to nic to nie daje, wiecie może w czym jest problem ?

PS: jak pomyliłem działy lub fora to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jak lista serverow, tak jak na PC, klikasz join game i cie wrzuca do jakiejs gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kicha, bo chciałem z kumplem sobie pograć a tu dupa :P

aa i żeby nowego tematu nie zakładać to jak gram na serwerze to jest to możliwe że grają osoby na PC ? czy tylko z PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pc gra tylko z pc, ps3 z ps3, x360 z x360.

a pograc z kumplem mozesz, mozesz mu wyslac zaproszenie, i wchodzi z toba do lobby, i wtedy szukacie gry razem ;) ( o ile on gra na ps3 :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Zrozum, CoD na konsole to nie dedyki jak na PC. ;)

Gdy jesteś w menu i masz dostępny przycisk "Find Match" to wyślij zaproszenie wybierając opcję "Send Invite" lub "Invite Friend", wybierasz użytkownika i gdy otrzymuje, akceptuje i wbija do Twojego lobby i widzisz go na liście użytkowników. Wtedy możecie zrobić prywatny mecz (bez zdobywania XP), ale wszystko na własnych zasadach lub użyć "Find Match", wybrać tryb gry i wtedy wbijacie na losową mapę, ale możecie zdobywać XP (doświadczenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×