Skocz do zawartości
AlexT_42

Przekonanie Rodziców Do Kupna Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może ten temat nie jest odpowiedni do tego działu lecz napiszę.

A więc jak wszyscy wiemy PS3 posiadają i chcą kupić w większości dzieci (no nie takie małe ale 10-18 lat ) i ciężko im przekonać rodziców do tego, aby im dali pieniądze lub pozwolili kupić za swoją kase.

Dlatego tworzę ten temat.

Piszcie w nim swoje sposoby na przekonanie rodziców (lub opiekunów) do kupna tej jakże wspaniałej konsoli PlayStation 3.

Później sam coś dorzucę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1.Słuchaj rodziców

2.sprzątaj pokój

3.Idz na zakupy i takie tam...

4.Powiedz rodzicom że jest SUPER taniooo ps3 :D

5.punkty 1,2,3 rób przez 2-3 tygodnie :D

Tak zrobił mój kuzyn :)

Powodzenia :)

PS daj plusika w górnym prawym rogu :whistling:

Edytowane przez greenps3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja przy każdej okazji zmieniałem temat na PS3 np:

1.Gadamy o filmach a ja mówię że teraz najlepsze filmy to tylko na blu-ray oni pytają co to?

Ja spokojnie odpowiadam że to takie lepsze płytki dvd(im prościej się nie dało) które może odtwarzać PS3.

2. Narzekałem że na kompa muszę kasę wydawać bo nowe gry mają większe wymagania.

I tak powoli małymi kroczkami się udało zajęło mi to jakieś 3 miechy ale się udało.

P.S. Życzę ci powodzenia niech :psbutton: Będzie z tobą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Idz w malinach sobie zarob na swoja ps3 i kup jak juz kupisz i przyniesiesz do domu to przecierz ci jej mie wyrzuca. A pytales sie swoich rodzicow czy wogole ich stac na ps3? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie miałem problemu, powiedziałem rodzicom, że chciałbym sobie kupić PS3 (za swoja kasę oczywiście), to tata powiedział, że po co, przecież mam xbox'a. To powiedziałem, że na PS3 są inne gry i move, które im też się spodoba, więc powiedzieli, że to moja kasa i żebym robił z nią co chcę :P I tak oto stałem się posiadaczem PS3 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja też tak bym powiedział, ale jeszcze mi trochę brakuje (nie dużo, ale jednak) i moi rodzice nie są do tego przekonani.

Mówią, że mam już PSP i pełno gier na kompa.

Powiedzieli, że się zastanowią czy mi na urodzinki nie dołożą, ale tak to powiedzieli, że jestem prawie pewny, że tylko po to, żebym już o tym z nimi nie gadał i im głowy nie zawracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×