Skocz do zawartości
ps360ii

PS3 następna wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę kupić PS3. Ale informacje o tych psujących się napędach mnie trochę przerażają. Wiadomo kiedy wprowadzą na rynek nowy model PS3? Z tym mniejszym Cellem? Może poprawią w niej tą usterkę związaną z padającym napędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola może się popsuć bez względu od serii, więc jeśli masz kasę to nie czekaj i kupuj konsolę bo później może się okazać, że masz pecha, kupisz jakąś nowszą partię produkcyjną, popsuje się i będzie jeszcze większy zgrzyt. Konsola z każdej partii może mieć wadę fabryczną, a znakomita większość 40GB chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola może się popsuć bez względu od serii, więc jeśli masz kasę to nie czekaj i kupuj konsolę bo później może się okazać, że masz pecha, kupisz jakąś nowszą partię produkcyjną, popsuje się i będzie jeszcze większy zgrzyt. Konsola z każdej partii może mieć wadę fabryczną, a znakomita większość 40GB chodzi dobrze.

Konsolę chcę kupić gdzieś tak w maju i mam nadzieję że wtedy będzie jakaś inna wersja z 45nm Cellem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będziesz miał szczęście i akurat wtedy wypuszczą wersję z prockami w nowej wersji. Ja kupuje PS3 w marcu, takto siedze u kumpla który ma pe es 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na wersje z nową 'oprawą' lub innymi parametrami do maja się nie nastawiaj, najpierw wyjdzie u jajogłowych a póxniej u nas... długo później!! Druga sprawa, to że możesz trafić na sprzęt wadliwy jest oczywiste jak to że mamy khm... zimę, ryzyk fizyk!! Zatem kup teraz jeśli masz okazję, a co do Cell'a mniejszego, to będzie miał jedynie mniejszy pobór prądu, poczytaj o tym... nic więcej się raczej nei zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów z PS3. Wszystko chodzi super i nie ma najmniejszego zgrzytu. Do maja to raczej PS3 slim nie wyjdzie. A nawet jeśli to będzie się różniło tylko wielkością i poborem mocy oraz emisją ciepła od zwykłej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×