Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

komarzycho wytłumaczył, że DRS wyłączą się też poprzez naciśnięcie hamulca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRS działa nieźle, czuć od razu różnice po włączeniu. Wrażenia całkiem spoko, przy włączonym DRS nie można gwałtownych ruchów wykonywać. znajomość fizyki samochodu i toru będzie kluczowa w naszych zmaganiach.

Oponki tez fajnie pracują pierwsze dwa kółka trzeba uważać, żeby spina nie złapać dopóki się oponki nie dogrzeją. Dłuższe testy wieczorkiem przeprowadzę po podpięciu kompa do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safety Car dla mnie na + pomijając ten bug ;p Jechałem na bodajże 10 pozycji z uszkodzonym przednim skrzydłem a tu nagle ktoś za mną się rozbił i Safety Car. Zjeżdżam do Pitu a na następnym okrążeniu wszyscy zjechali a ja byłem 1 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile pojezdzilem i powiem tak, masakra bedzie z palcami podczas quala, trzeba naprawde dobrze zapoznac sie z torem zeby uzywac DRS i KERS w odpowiednich miejscach. DRS mozna na spokojnie smigac w lokach kwestia taka ze musimy obrac idealna linie jazdy, kazda korekta linni rowna sie odjazd tylu.

Australia w qualu 1:25.1xx udalo mi sie wykrecic, ale mysle ze na spokojnie przy treningu i opanowaniu w koncu ktory przycisk jest do czego i bedzie jeszcze lepiej. AI fajnie smiga, nie ma tak latwo jak w zezslej edycji.

Pitstop full automat, saftycara nie sprawdzalem, ale trzeba sie bedzie temu przyjrzec.

Sam bolid o niebo lepiej sie zachowuje niz w poprzedniej edycji. Gdy tyl odjezdza moim zdaniem troche za bardzo bolid plywa, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Jak mi dupa odjezdzala to mialem wrazenie jakbym nie mial nad tym kontroli ale jednak dawalo rade wyciagnac bez problemu.

Wstrzymuje sie do jutra z gra bo nie ma co trzymac PC podlaczonego do TV, ale wiedzcie ze cołej ligis sie bedzie dzialo w tej edycji Małej Ligi. :D

Hahaha wlasnie obejzalem komarzycho twoj filmik i widze +30 pozycji po qualu xD masz plusa odemnie!

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a ma ktoś na plejaka grę ? podobno straszna lipa z płynnością, jutro po 14 sprawdzę u siebie na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a ma ktoś na plejaka grę ? podobno straszna lipa z płynnością, jutro po 14 sprawdzę u siebie na tv.

Nie tyle lipa co po prostu bez zmian w stosunku do F1 2010.

Chociaż słyszałem, że w deszczu przy dużej ilości bolidów lubi chrupnąć.

No cóż, kwestia kilku dni i wszyscy sami się przekonamy jak to wygląda w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wlasnie obejzalem komarzycho twoj filmik i widze +30 pozycji po qualu xD masz plusa odemnie!

Ostro zwiedzałem pobocze :D

Nie miałeś problemów z ustawieniem kierownicy? U mnie strasznie pływała i musiałem godzinę stracić na samo ustawienie kiery.

Coś dla Tachografa Williams w akcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie wnikałem w ustawienia bo stwierdziłem, że i tak na pleju będzie inaczej. Co prawda zastanowiło mnie, że kiera strasznie strzelała, jakby po szutrze bolid jechał, ale stwierdziłem, że pojeżdżę trochę, wyścig dwa przejadę i poczekam do jutra.

Z tym pływaniem to tak jak napisałem przy utracie przyczepności strasznie dziwne wrażenie było.

Też słyszałem, że z tą płynnością nie jest idealnie. Na kompie na moim złomie śmiga płynnie przy maks detalach i przy HD, ale nie ma co porównywać. Jak coś to trzeba będzie ich cisnąć na forum żeby się do roboty wzięli i patcha wydali. Tylko żeby tym razem online nie różnił się od offline, bo będzie padaka jakich mało. Myślę, że dobrą godzinkę trzeba będzie poświęcić na opanowanie DRS na każdym torze bo z tym najwięcej problemów miałem. Ciężko zaczyna się robić jak trzeba włączyć DRS plus do tego KERS i biegi jeszcze zmieniać, łatwo wtedy do limitera dociągnąć. Trzeba będzie potrenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komarzycho nie spoileruj mi całej frajdy ;p skusiłeś mnie i musiałem chwilkę oglądnąć .... ale to już JUTRO ! :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow problem z poziomem trudnosci... Albo wygrywasz... albo zostajesz daleko w tyle... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na 1:48 nieprawidłowe użycie DRS

Edytowane przez komarzycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde już jedna rzecz mnie się nie podoba ... Mianowicie TV Cam jest ustawiony w taki sposób, że kask zasłania kierownice. Chyba zacznę jeździć z kokpitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już swoją kopię na PS3 mam. Jedyne co mnie zmieniło to ta muzyczną w XMB taka sama jak w 2010. Aż mnie naciągło :) Teraz się biorę za granie, a potem zdam relacje z wersji PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z wersji PS3 mam takie, że jednak tej płynności trochę brakuje, na PC jak grałem to już za dobrze nie było (ale tam sa ustawienia od tego) a na PS3 jest ciut gorzej. Sam model jazdy mistrzostwo świata w porównaniu do 2010.

Test co-opa jak na razie całkiem zacnie wypada, piti własnie na torze smiga ja czekam w boksie :P Filmiki zaraz wrzucę na jutube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słuchacjcie mam takie pytanie. Czy DRS-u można używać do dublowania kierowców ? Bo jadę na 1 miejscu i przychodzi pora na dublowanie byłem blisko w momenice pomiaru i miałem możliwość użycia DRS. Czy to jest prawidłowe ? Mi się zdaję że nie... Acha i nie wie ktoś czy w Abu Dhabi jest cykl dnia i nocy ? Bo przed premierą gdzieś czytałem że ma być, a jadąć 20% zmiany nie było. Może trzeba ustawić większy dystans? Wie ktoś ? A dodam że w TT po wybraniu Abu Dhabi jest noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie kopie na ps'a shok.gifwhistling.gif, ja muszę czekać do jutrasad.gif. Chyba że się przyznacie to wsiadam do auta i jadę kupićninja.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego kierownica w bolidzie skreca tylko okolo 110* na strone a nie jak w realu ?

patrz50 sekunda

http://www.youtube.com/watch?v=7eEdMvIyPOk&feature=related

gdybym miał takie przełożenie to bolid zachowywałby sie mniej nerwowo i byłaby wieksza precyzja sterowania a co za tym idzie lepsze czasy. Codemasters chyba nie bardzo wie jaki jest promien skretu prawdziwego bolidu :? a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego kierownica w bolidzie skreca tylko okolo 110* na strone a nie jak w realu ?

patrz50 sekunda

http://www.youtube.c...feature=related

gdybym miał takie przełożenie to bolid zachowywałby sie mniej nerwowo i byłaby wieksza precyzja sterowania a co za tym idzie lepsze czasy. Codemasters chyba nie bardzo wie jaki jest promien skretu prawdziwego bolidu :? a szkoda

Zawsze pozostaje rFactor :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×