Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

matijad miałem to samo :) ale najlepiej się oswaja na głębokiej wodzie :D Ja nawet nie zdążyłem wpisać vip passa, a już miałem ze dwa zaproszenia hehe

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem tej gry to nie jest, sc, grafika (bo to wypada dobrze), ale AI. To co oni robią na torze to przechodzi ludzie pojęcie... Jedziesz np. taki trening czy q1 i masz dobre kółko, a taki baran jeden z drugim blokują cię, że nie możesz nic zrobić. To jest fatalne jak oni jeżdżą, no sorry, ale w dirta nie gramy i nie jeździmy po torach typu Baja :biggrin: Mam nadzieję, że to poprawią w patchu, bo nawet pozostawienie miejsca nie za wiele daje, bo w pewnym momencie i tak się jakiś bolid spotka :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matijad miałem to samo :) ale najlepiej się oswaja na głębokiej wodzie :D Ja nawet nie zdążyłem wpisać vip passa, a już miałem ze dwa zaproszenia hehe

Dzieki za słowa otuchy ,ze nietylko ja tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@##@$@$..... Brak slow... Starty AI to tragedia...Kiedy wyjezdzam z Pit przez chwile bolid sam sie rozpedza..i buch w kobayaschiego..i...Penalty...Fuck. Niech inna firma zabierze sie za ta gre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozpędza? Wyłącz asystę w picie i powinno być dobrze. U mnie zaraz za linią jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprobuje..Ale i tak troche sie zawiodlem.. Nie ma moze tylu bledow co rok temu, ale jest napewno co poprawiac. Napewnoi starty AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdyż jak wciskam pedał hamulca to mi się DRS włącza.

Można to jakoś wyłączyć?

sprawdz jak są przypisane przyciski moze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem tej gry to nie jest, sc, grafika (bo to wypada dobrze), ale AI.

A dla mnie najgorsze są spadki FPSów. Reszta jak na razie mnie nie razi jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle i jak przed rokiem są plusy i minusy... Niestety te drugie dość często zniechęcają ale mam inny nazwijmy to problem.

Nie mogę za cholerę dobrać sobie ustawieńĶ kierownicy. W tamtym roku np jeździłem na (patrząc w menu od góry) odpowiednio 5%, 100, 70, 0, 100, 0, 100, w feedback'u oczywiście wszystko na 100%, w F1 2011 na tych parametrach nie da się jeździć.

Próbowałem, cudowałem i sam już nie wiem. Możecie napisać jakich ustawień używacie? Wiem że zależy od kier. ale tak mniej więcej. Może ktoś ustawił coś co będzie się najlepiej sprawdzało.

Z góry dzięki... a za 3h kwalifikacje w Singapurze... te realne bez bugówbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi w grze pewnie załatają (jak zawsze), ale problemu z płynnośćią to już chyba nie dadzą rady naprawić. Momentami mam wrażenie jakbym grał w jakąś nową grę na na komputerze z przed 15 lat, poprostu dramat. Gdyby nie liga to bym był nieźle wku...tzn. badrzo zły, że zainwestowałem pieniądze w najnowszą odsłonę F1. Panowie z CM polecieli sobie poprostu w kulki, mieli cały rok aby dopracować grę do perfekcji, teraz pewnie łatka będzie gonić łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle i jak przed rokiem są plusy i minusy... Niestety te drugie dość często zniechęcają ale mam inny nazwijmy to problem.

Nie mogę za cholerę dobrać sobie ustawieńĶ kierownicy. W tamtym roku np jeździłem na (patrząc w menu od góry) odpowiednio 5%, 100, 70, 0, 100, 0, 100, w feedback'u oczywiście wszystko na 100%, w F1 2011 na tych parametrach nie da się jeździć.

Próbowałem, cudowałem i sam już nie wiem. Możecie napisać jakich ustawień używacie? Wiem że zależy od kier. ale tak mniej więcej. Może ktoś ustawił coś co będzie się najlepiej sprawdzało.

Z góry dzięki... a za 3h kwalifikacje w Singapurze... te realne bez bugówbiggrin.gif

Pierwsze na 0% drugie na maks 10%, reszta zero tylko break deadzone ustaw sobie pod siebie ja mam tak 15. Za dużo tych ustawień nie ma więc sprawdź co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos opisac mniej wiecej znaczenie informacji w ostatnim okienkugdzie sprawdzamy paliwo..normal standard, lapst to stop.. i wlasnie co oznaczaja nastepne informacje:) Z gory dzieki :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze na 0% drugie na maks 10%, reszta zero tylko break deadzone ustaw sobie pod siebie ja mam tak 15. Za dużo tych ustawień nie ma więc sprawdź co i jak.

Dzięki KOWI, po singapurskich kwalifikacjach tak wprowadzę i przetestuję. Jeszcze takich nie ustawiałem... Dzięki raz jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem grę w empiku i mam problem. Wprowadzam ten kod VIP Pass, ale za każdym razem gdy to robię pojawia się informacja że jest błędny. Ja mam konto na USA. Sprawdziłem u znajomego i na koncie europejskim działa. Tzn pojawia się ifno że to jest ten vip pass więc jest ok.

Jest jakaś możliwość żebym mógł pograć w multi F1 bez potrzeby zakładania nowego konta na PSN?

Edytowane przez Lacrimas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprawdziles u znajomego na jego koncie... to juz tylko mozesz grac u niego na konice w f1. Na innym profilu juz chyba nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacrimas

Musisz zakupić nowy kod, by pograć w sieci.

Następnym razem uważaj, bo kod jest jednorazowy. Może kupiłeś już wcześniej otwartą grę? W Empiku to nawet by nie to nie zdziwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie zapomnialem wstawic jak to przednie skrzydlo podrozuje sobie przed bolidem...

310181_224337050957570_217576948300247_655160_1659304524_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprawdziles u znajomego na jego koncie... to juz tylko mozesz grac u niego na konice w f1. Na innym profilu juz chyba nie pograsz...

Pojawia się okienko z informacją że to jest ten Vip Pass, ale nie dałem "Continue", więc raczej go nie wykorzystałem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w takim razie... chyba bedziesz musial utworzyc konto bardziej europejskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowi, moze Ty pomozesz i wyjasnisz mi mojego powyzszego posta?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj mieszanki, za ile masz zjechać do boksu i dalej jest chyba na której pozycji wyjedziesz z boksu czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem nie dawno z gierka z sklepu i za ujaszka nie mogę poprawnie ustawień dobrać.. Jak by ktoś był tak miły, To bardzo proszę niech mi podeśle swoje ustawienia kiery. Toru tez chętnie przyjmę ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade z tym saturation na 50% ustawionym a reszta domyslnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u Was z tym niby bugiem w ustawieniach??

Ten z niby ustawieniem na 11?

Ja u siebie nie zauwazylem poprawy, wiec moze patch to zalatal, jak sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×