Skocz do zawartości
ONE

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak wygląda gra jeśli chodzi o tego boosta?

Edytowane przez matii26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ExVitallin_PL

Tak

Edytowane przez matii26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zazwyczaj gra się w trybie CTF(to z 2 przekaźnikami) na mapie Ratusz

Team 12osobowy ustawia jako tag klanu numer od 1 do 12( oznacza to twoją kolej w bostowaniu)

Po ustawieniu organizator(ten do którego wszyscy są podłączeni) musi tak ustawić teamy żeby numery 1 i 2 byli w przeciwnych teamach( za pierwszym razem 1 i 2, za drugim 3 i 4 itd)

Gra się zaczyna:

numer 1 stoi pod swoim przekaźnikiem a nr 2 pod swoim

Team numeru 1 leci cały czas pod przekaźnik nr 2, podnosi przekaźnik i daje się zabić.kolejna osoba przy przekaźniku musi poczekać aż zabijający podniesie przekaźnik(za podniesienie po zabiciu dostaję się 200 albo 300 pkt)

Team numeru 2 oczywiście robi to samo co team 1 czyli leci pod przekaźnik do nr 1 i daje się zabijać

i tak w kółko: biec pod przekaźnik, podnieść, dać się zabić, poczekać aż przekaźnik wróci na miejsce, kolejna osoba podnosi, znowu poczekać aż typek go zabije i cofnie przekaźnik i kolejna osoba i kolejna osoba aż do końca mapy.

Zazwyczaj boost trwa całą mapę(czyli 2 rundy) ale spotykałem się że ludzie chcieli żeby co 1 rundę była zmiana zabijających, co jest bez sensu bo mało punktów wpada

Cały czas team ma latać pod przekaźnik przeciwnika, żeby nie było tak że ktoś zginie raz i dalej będzie jak kretyn latał po mapie bez sensu. Odrodziłeś się to znowu lecisz pod przekaźnik

jeśli mapa się skończy organizator wraca do manu rozgrywki i włącza od nowa ctf na mapie ratusz. Żeby ktoś nie pomyślał że to koniec i może iść

WAŻNE:

1)Pamiętaj że nie jesteś sam w teamie, jeśli nie masz czasu to nie graj!!! Nieraz zdarzało się że po 3 mapach część osób wychodziła bo ich kolej już się skończyła albo nie mieli więcej czasu.

2)Jeśli podniesiesz przekaźnik to nie uciekaj z nim, masz stać w miejscu.

I to chyba wszystko

Jak kilka miesięcy temu był podwójny exp to za boost wpadało po ok 90k punktów :biggrin:

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam chętnych do pogrania online, mój nick psn to EmptyHeartPL, dodawać, tylko piszcie w temacie, że chodzi o Crysis 2. Mam jeszcze pytania, na serwerach ktoś jeszcze gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mam jeszcze pytania, na serwerach ktoś jeszcze gra ?

taa grają maniacy crysisa, ogólnie da się jescze pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o której mniej-więcej? W weekend ?

pewnie cały czas bo oprócz tej dziadoskiej gry i swojego dużego brzucha nic więcej nie widzą pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem chętny na wbicie trofeów online w Crysisa 2.

Podaje swoje PSN ID: Iras89

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ludzi do wspólnego boostowania na 28 grudnia od godz 18. Proszę chętnych o dodanie się do poniżej listy PSNiD:

1.lukablogos

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Wygląd ustawki będzie zależał od ilości osób, ale to już omówię przed grą. Jeżeli komuś nie pasuje termin to proszę w nawiasie przy nicku wstawić datę, która mu odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z chęcią z kimś. Kupiłem konsole wczoraj i crysis na pierwszy ogień. Mój psnid AzureusPL.

Edytowane przez Azureus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób, które pomogą w wygraniu meczu w trybie akcja błyskawiczna i zrobieniu 5 zabójstw pod rząd :). Planuję ustawkę dnia 19.04.2013 od godziny 20.00. Jeżeli jest ktoś chętny to niech zapisze swój PSN ID na liście:

1. Zzagrobnik

2. Rob82ak

3. Misiek_03

4. krzysiu153

5.

6.

Jak komuś nie pasuje termin ustawki to niech przy ID napisze datę, która mu pasuje :)

Edytowane przez lukasblogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny ale zacznę grać tak 20:20, chyba że, coś się zmieni.

PSN ID: Filster1PL

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka zostaje przesunięta na 26.04.2013. Jedna z osób ma problem z konsolą i z naprawy wróci dopiero w przyszłym tygodniu. Filster1PL dopisuję Ciebie do listy. Jeżeli termin komuś nie odpowiada to niech napisze, a ja spróbuję znaleźć datę pasującą dla wszystkich :)

1. Zzagrobnik

2. Rob82ak

3. Misiek_03

4. krzysiu153

5. Filster1PL

6. adz346

Jeżeli ktoś jeszcze chce zdobyć 5 zabójstw i wygrać w akcji błyskawicznej to zapraszam. Lista jest nadal otwarta i można się dopisywać icon_e_smile.gif

Edytowane przez lukasblogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś zainteresowany robieniem trofeów? Wiem że późno ale wcześniej nie miałem okazji grać w dwójeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Jestem chętny generalnie przynajmniej do trofika za popisowe zabójstwa szczególnie za te niemożliwe do wykonania 

 

resztę sobie wyfarmię bo całkiem przyjemnie się gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Twojego linka wynika że tylko gre na PC wyłączają dla trybu online :)

 

a PS3 i X-BOX nadal będzie grywalny online

 

 Kampanie single-player w obu grach nadal będą dostępne po wprowadzeniu zmian, nadal będzie można grać w multiplayer Crysis 2 na PS3 i Xboksie 360 – piszą przedstawiciele firmyCrytek na oficjalnym forum gry. – Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy chwycili za broń w multiplayerze Crysis i Crysis 2 i przeprosić niewielką, lecz oddaną społeczność fanów grających na PC, którzy ciągle aktywnie rywalizują ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bardzo dobry artykuł też mi ktoś na innym forum pisał że wyłączają a dzięki Tobie dotarłem do źródła i jest spokój :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×