Skocz do zawartości
Pips

Gry wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem ostatnio topic o tym że na DC leci program o grach, dziś leci powtórka.

No więc o 23:00 (11 PM inaczej) dzisiaj 25 lutego, na discovery channel, nie żadne discovery civilizations ani science tylko discovery channel leci powtórka programu jak ktoś jest zainteresowany to zachęcam do obejrzenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pips!! Lece obejzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... nie poddajesz się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wow, dobrze, ze przeczytalem ten temat. Dzieki Pips, lece zabrac pilota rodzince :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe... nie poddajesz się

Teraz podałem to z 25 minut wcześniej, ze szczegółowymi informacjami bo ostatnio się czepialiście no bo jak to mogło być że nie napisałem że discovery channel to discoverty channel teraz to napisałem Tak jak napisałem o PM aby potem znów jakiś znawca mówiący że to rano mnie nie obarczał. No i nie kłóćmy się.

Ok już leci ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wlasnie obejrzalem program i moje odczucia sa dosc negatywne, przedstawili wlasciwie gry tylko w zlym swietle ( symulatory maja uczyc, ucza latania, potem kiedy lecisz moze bedziesz musial kogos zestrzelic ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sie spoznilem.....znowu >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i tak sie spoznilem.....znowu >_>

Powiem Ci, ze nic specjalnego nie straciles, taka historia gier fps w skrocie. Na dodatek jesli ogladalbys go z moja mama to slyszalbys caly czas, ze zabrania Ci grac w gry w ktorych sie zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, ze nic specjalnego nie straciles, taka historia gier fps w skrocie. Na dodatek jesli ogladalbys go z moja mama to slyszalbys caly czas, ze zabrania Ci grac w gry w ktorych sie zabija.

xD

To tak jak moja stęka gdy widzi jakiegoś strangleholda czy resistanca : O a nie ma pojęcia o takich grach jak manhunt 2 ; o świrem nie jestem i zabijać nie będę ^^

Nom, pierwsza część tego była lepsza bo to była druga. Może trzecią pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to beznadziejny byl ten program. Caly byl o FPSach i o wojsku, ktore uzywa tychze gier. Stracona godzina z zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli tak samo amatorskie jak to całe gram.tv to ja podziękuję . Hyper jest najlepszym programem jeżeli chodzi o gry a w dodatku anime lecą . Historię FPS to ja znam na pamięć, poza tym można przeczytać w internecie na pewno dużo bardziej szczegółową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza była fajna o Pongu, chociaż do spacewara strasznie obarczyli winą za "pierwsze pokazanie wirtualnego zniszczenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza była fajna o Pongu, chociaż do spacewara strasznie obarczyli winą za "pierwsze pokazanie wirtualnego zniszczenia"

te zniszczenia musialy byc niesamowite i bardzo realistyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
te zniszczenia musialy byc niesamowite i bardzo realistyczne

Poczekaj 10 lat to grafika tak podskoczy, ze teraz z tej bedziesz sie smial, ze malo realistyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj 10 lat to grafika tak podskoczy, ze teraz z tej bedziesz sie smial, ze malo realistyczna

N.P. w Burnoucie to zniszcenia są zupełnie nierealistyczne, 4x4 takedawn po zderzeniu z jakąś osobówką leci na drugi koniec ulicy.

W ostatnim odcinku było o: moralności w Black and White, grach "boskich" co za głupia nazwa dla gier strategicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×