Skocz do zawartości
Pooh

Ekranizacje gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o filmach kręconych na podstawie gier np. Mortal Kombat, Alien vs Predator (tu właściwie zapożyczono głównie tytuł, ale jednak :) ), Tomb Rider, Doom albo Silent Hill ?

Wielkie wytwórnie jak np.  20th Century Fox planują nakręcić wiele następnych filmów min. Hitman'a z Vin Diesel'em w roli głównej, był też pomysł o nakręceniu GTA ale nie wiem czy już go nie odrzucono.

Co mnie szczególnie cieszy, już wkrótce ma powstać ekranizacja Prince of Persia: Piaski Czasu ( z budżetem 130 milionów dolarów).

Na pewno do dobrych filmów na podstawie gier nie można zaliczyć wytworów Pana Uwe Bolla - Alone in the Dark czy Bloodrayne, aż dziwne, że Dead or Alive nie było jego dziełem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie osobiście jak do tej pory podobała sie jedynie ekranizacja Silent Hill pozostałe to nienajwyższych lotów filmidła.Jesli kolejne filmy osiągną poziom zbliżony do Cichych Wzgórz to ja z checia pójde do kina.A za ekranizacje Ksieciunia trzymam kciuki  :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Doomie był jeden genialny moment - akcja z widoku fpp (tak powinny wyglądać gry na PS3!  ;)

Z ekranizacji gier całkiem całkiem mi się oglądało Alien vs Predator, wesoła sieczka była (no ale ja uwielbiam Aliena więc nie jestem obiektywny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinoo - zgadzam sie w obu sprawach :) Alien vs Predator podobał mi sie bardzo i nie wiem czemu spotkał sie z taką krytyką. Zważywszy na zakończenie przydała by sie druga część :) No i hasło reklamowe było fajne, "whoever win we loose"  :D

Co do Doom'a, to faktycznie ten fragment FPP cieszył, ale cały film wyglądał by głupio, gdyby tego typu akcji było więcej. No i the Rock był świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk
Minie osobiście jak do tej pory podobała sie jedynie ekranizacja Silent Hill pozostałe to nienajwyższych lotów filmidła.Jesli kolejne filmy osiągną poziom zbliżony do Cichych Wzgórz to ja z checia pójde do kina.A za ekranizacje Ksieciunia trzymam kciuki  :) :)

Grałem w każdą część silenta i dla mnie film to była porażka no ale to moje zdanie ;p Inne filmy to samo chociarz mortal mi sie podobał jak byłem mały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dam głowy ale chyba nakręcono rownież "Statek miłosci" via Larry...a moze na odwrót? Jakby nie patrzeć samo zjawisko cieszy. Oznacza bowiem że growi scenarzyści są w stanie stworzyć dzieła tak zajmujące, ciekawe i klimatyczne że później są przenoszone na duży ekran.

Jeśli chodzi o grę którą chciałbym obejrzeć w kinie to zdecydowanie Fatal Frame (wszystkie części) bo jest po prostu przepiękna! Pamiętacie intra z poszczególnych części? Po prostu bajka! Klimat i wogóle...aj jak sobie przypomnę te zarwane noce i mokrą pieluchę (efekt strachu ;D) Oprócz tego naturalnie Farenheit - po prostu dzieło sztuki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w każdą część silenta i dla mnie film to była porażka no ale to moje zdanie ;p Inne filmy to samo chociarz mortal mi sie podobał jak byłem mały :D

Zgadzam sie.Porównujac film do gry to produkcja wypada srednio ale biorąc ja przez pryzmat wczesniejszych growych ekranizacji to wypada zdecydowanie na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne ze nikt nie mowi o ekranizacji MGS ;p

nie ma o czym na razie mówić... na chwilę obecną to tylko plany.. i to o wiele mniej zaawansowane niż HALO movie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się tylko Silent Hill . Czemu? Klimat miasta, potwory, muza, często te same ujęcia jak w SH1  :)

Ma parę wpadek ale nie można narzekać  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczy się tylko Silent Hill . Czemu? Klimat miasta, potwory, muza, często te same ujęcia jak w SH1  :)

Ma parę wpadek ale nie można narzekać  :D

trailer w HD wygląda nieźle  :D

A jesli mówimy o filmach (trochę OT będzie) to wczoraj obejrzałem bonda w HD i chyba przestanę chodzić do kina bo w kinie to ten obraz taki jakiś rozmazany  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na ekranizacje God of War.

Ale będzie rzeźnia... ;D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czekam na ekranizacje God of War.

Ale będzie rzeźnia... ;D :D

Pewną namiastkę takiej rzezi masz w filmie 300Spartan :) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trailer w HD wygląda nieźle  :D

A jesli mówimy o filmach (trochę OT będzie) to wczoraj obejrzałem bonda w HD i chyba przestanę chodzić do kina bo w kinie to ten obraz taki jakiś rozmazany  ;)

No nie wiem... kino ma swoją magię... Nic tego nie zastąpi  :)

Amra Lew: Masz rację z tymi 300  :) Ale gdyby był tam Kratos to ta walka była by krótsza  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... kino ma swoją magię... Nic tego nie zastąpi  Smiley

taaa chrupaczy popcornu, kopaczy w fotele itp...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczęście do kina bo trafiam zawsze na "spokojne" seanse.

Co do "300" to mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam ostatnio i obstawiam, że dostanie mu sie oskar za zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zdjecia? Bez szans... były lepsze filmy w tym roku. Film jest za długi, ma straszne dłużyzny, zakończenie znamy od samego początku... za to dostanie malinę za "Madness? This is SPARTA!" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za zdjecia? Bez szans... były lepsze filmy w tym roku. Film jest za długi, ma straszne dłużyzny, zakończenie znamy od samego początku... za to dostanie malinę za "Madness? This is SPARTA!" :>

Arab...na ubitej ziemi dziś wieczorem... ;)

Czekam na trasie od 21-22 My jedziemy motorami a Pooh Big Rigsem  ;D ;D ;D - THIS IS Sparta ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czekam na ekranizacje God of War.

Ale będzie rzeźnia... ;D :D

Uwazaj zeby sie za to Uwe Boll nie wzial ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za zdjecia? Bez szans... były lepsze filmy w tym roku. Film jest za długi, ma straszne dłużyzny, zakończenie znamy od samego początku... za to dostanie malinę za "Madness? This is SPARTA!" :>

Co ty tam wiesz  ;D To podaj przykłady jakichś lepszych filmów. Poza tym scena o której wspominasz była dokładnie wyjęta z komiksu jak większość zresztą. Zadziwiające jak postacie były odwzorowane, zwłaszcza Kserkses, wszystkie te koraliczki (to które było widać  ;) ) miał poprzypinane identycznie jak komiksowy odpowiednik.

Osobiście będąc w kinie nie zastanawiałam się nad tym zdaniem, tylko nad tym , po co im u licha taki wielki dół na środku placu (i to jeszcze bez barierek) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakonczenia nie znalem od poczatku bo kiedy bylo o termopilach spalem na lekcjach historii (nie wiedzialem kto tam wkoncu wygra :D) no i dzis zaluje bo Spartanie to byli prawdziwi wojownicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab Ty tak na tych 300 nie napadaj bo my wszyscy znamy jednego Spariatę (ale to głupio brzmi... nie lepsze jest Spartanina  ???) który za mniejsze przewinienia urywa głowy  ;D

A po "centrum" chodzą plotki że to jego ulubiony film  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK tu robię mały Off-top...

Powstanie ekranizacja HE-MAN'a  ;D LOL

Główną rolę spoconego barbariana w tygrysich majtach wzywającym moc posępnego czerepu 2x LOL zagra BRAD PIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK tu robię mały Off-top...

Powstanie ekranizacja HE-MAN'a   ;D LOL

Główną rolę spoconego barbariana w tygrysich majtach wzywającym moc posępnego czerepu 2x LOL zagra BRAD PIT

Co? Kto? Jak? Po co?

Mam mętlik w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że He-Mana ma zagrać The Incredible Hulk Hoogan :)ale pewnie to plotki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×