Skocz do zawartości
Geravo

Homefront

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego grania.

PSN - Geravo

Opcjonalnie można założyć jakiś klan casualowy dla polaków.

Pozdrawiam^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co każdy boi się grać :P

Słuchajcie. Gdyby range wam zresetowało do 1 lvl, to natychmiast wyłączcie konsole. Po ponownym uruchomieniu gry ranga powinna wrócić. Nie wolno, powtarzam, nie wolno!!! dopuścić by nam level przeskoczył na 2! Wtedy już pozamiatane...

Patch na PC i Xboxa już się ukazał, więc sądzę, że na PS3 to kwestia dni.... (mhm, tak samo mówiłem jakieś 3 tygodnie temu).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co każdy boi się grać :P

Słuchajcie. Gdyby range wam zresetowało do 1 lvl, to natychmiast wyłączcie konsole. Po ponownym uruchomieniu gry ranga powinna wrócić. Nie wolno, powtarzam, nie wolno!!! dopuścić by nam level przeskoczył na 2! Wtedy już pozamiatane...

Patch na PC i Xboxa już się ukazał, więc sądzę, że na PS3 to kwestia dni.... (mhm, tak samo mówiłem jakieś 3 tygodnie temu).

Witam!

No właśnie, wczoraj ok 12 grałem, było ok. Wieczorem wlaczam a tam LVL 1 - byłem w szoku.

W każdym badz razie nie grałem ani na MULTI ani na SP - wylaczylem gre.

Dziś pozwoliłem sobie sprawdzić - nadal mam 1 LVL.

Co zrobić !? Nie ukrywam, że troche pracowałem żeby zdobyć moje LVL'e.... jak nie wróci mi ranga to chyba pożegnam się z grą... :(

Wam wróciła !?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydadzą patcha. który to naprawi to dajcie znać. Do tego czasu wstrzymam się z graniem online w Homefront. Szkoda mi czasu by zmarnować go przez niedoskonałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie... do czasu patcha nie ruszam HF

ale jak ktos ma ochote to chetnie pomecze KZ3, Crisis2 albo BOPS lub cos innego... wiekszosc FPS'ow lezy na polce wiec jak cos to slowko na psn i moge dolaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wyżej. Choć miałem już dość spory lvl to zaczynam od 0 :( co dziwne statystyk mi innych nie wyzerowało. W innych grach też mi nie wykasowało, choć nie wiem czy na wszystkich.

Sprawdzałóem na stronie homefront statystyki i choć mam już nowy 6 lvl to nie ma mnie w tych statystykach :/

Jest już aktualizacja :) narazie znalazłem na stronie homefront, nie wiaem jak to ma się w praktyce.

Patch

Edytowane przez Boodzioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę miał Homefront więc wysyłajcie zapki z tytułem gry.

HS oczywiście obecny i mile widziany u innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś jeszcze chętny do grania online? :)

WITAM we wtorek 16 sierpnia okolo godziny 17.00 organizuje ustawke na trofeum gdzie trzeba zebrac 16 osob do party i rozpoczac mecz wtedy wszyscy dostaja trofeum:)mamy okolo10 osob takze jak ktos jest chetny prosze dac znac na ps3 lub tutaj w temacie

Edytowane przez kisiu1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak ktos jest chetny na ustawke to zapraszam

oczywiscie w HOMEFRONT

Edytowane przez dominik3112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś również ma ochotę pyknąć w Homeforta to zapraszam

Jez_Jerzy_89

--------------------------------------------------------------------------------------------

Jez_Jerzy_89.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy na pobranym z PSN Multiplayerze mogę grać z posiadaczami pełnej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jest ktos chetny na trofeum pelna chata jak tak to pisac na priv lub na psn id. domin3112pl

na trophyhanters szykuje się ustawka na niedziele w godzinach 19:00-21:30 jak chcesz to wbijaj na forum albo pisz na PSN do mnie to dam Ci zapa

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i moze Panie, moze wpiszmy sie kto jest chetny na gre, trofeum pelna chata etc.. Co do boostow to nie wiem kompletnie jak w tej grze to wyglada, ale poki co mozna pograc.. Mialem juz przyjemnosc grac ze Smacznym Jablkiem, ale sluchawki mialem niepodlaczone, teraz juz z powrotem w gotowosci.. Tak wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji pracy mogę zagrać od około 23 do około 1-2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli są JESZCZE chętni do gry w Homefront na multi to zapraszam do listy znajomków i wspólnej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery jeszcze działają? Myślałem, że wyłączyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×