Skocz do zawartości
Minidusia

Zawieszenia podczas ładowania poziomow.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , już kilka miesięcy temu zdarzyło mi się ,ze ps3 zawiesiło się podczas ładowania poziomow w UT3 , to samo się zdarzyło gdy łądowały sie poziomy w HL2 , a niedawno podczas ładowania poziomu w Cod4 , pasek po prostu staje i nie idze dalej , wtedy wyłączyłam grę przez wyjście do menu , dodam ,ze Burnout i Uncharted i MoH , chodziły idealnie , jak myślicie czy to wina lasera , czy po prostu mam pecha ? Dodam ,ze zdarza sie to dosyć rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nigdy Warhawk/Motorstorm/AC/U:DF się nie zawiesiły podczas ładowania. Jedynie PES2008, ale to normalka w przypadku tej gry. Jeśli mogłaś wyjść do menu to sądzę, że to wina gry, a nie przegrzewania konsoli itp. (bo wtedy trzeba wyłączyć z prądu). Może usuń pliki z gamedata, jeśli gra jakieś przekopiowała i niech skopiują się na dysk ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie nigdy Warhawk/Motorstorm/AC/U:DF się nie zawiesiły podczas ładowania. Jedynie PES2008, ale to normalka w przypadku tej gry. Jeśli mogłaś wyjść do menu to sądzę, że to wina gry, a nie przegrzewania konsoli itp. (bo wtedy trzeba wyłączyć z prądu). Może usuń pliki z gamedata, jeśli gra jakieś przekopiowała i niech skopiują się na dysk ponownie.

Tylko jedyne pliki CoD 4 to pach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie ma powodow do obaw. To normalne, ze czasami cos sie zwiesi online.

Jezeli moglas wyjsc z gry poprzez PS Button to nie zawiesila Ci sie konsola tylko net przypchal.

W CoD4 (w UT i w to drugie... nie gralem ) to czesta sprawa, prawdopodobnie jak bys poczekala jeszcze z kilka minut sam host by Cie wyrzucil do lobby room. Kilka razy tak mialem, ze 3 wylaczylem gre bo nie chcialo mi sie czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w Cod 4 i HL2 to sie stało w single player, a fakt ,ze net mam kaprawy , moze to jego wina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale w Cod 4 i HL2 to sie stało w single player, a fakt ,ze net mam kaprawy , moze to jego wina...

To moze przetrzyj plyte miekka szmatka np. taka do okularow. Plyty BlueRay strasznie "chlona" tluszcz z palcow i zwykle przetarcie niekiedy nie wystarczy. Tym bardziej, ze zeby wlozyc plyte do napedu trzeba ja zlapac za powierzchnie zapisana. Mialem taka sytuacje kilka razy, po prostu nie czytalo gry, albo nagle sie zawieszala (system nie). Po wyjeciu i przetarciu, smigala bez problemu. Zwroc na to uwage, moze pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zwiechy w COD4 to standard - czasami nawet 2-3 razy w trakcie 1 wieczoru, ALE... tylko jeśli staram się odpalic starcia na split screenie. Wygląda to dokładnie jak pisałeś - pojawia się pasek z ładowaniem poziomu, rozpoczyna się wczytywanie i... zwiecha. Cała reszta (inne gry + multi, single itp z Duty4) smiga elegancko - zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×