Skocz do zawartości
Gość

Lifting PSS?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

"Japońska firma nie zdążyła potwierdzić tej wiadomości. Póki co musicie więc wrzucić ją do kociołka ze smakowitymi plotkami. Ta mówi, iż w kwietniu, równocześnie z premierą Gran Turismo 5 Prologue Playstation Store zmieni się nie do poznania. Usługa po faceliftingu ma w większym stopniu przypominać SingStore. W celu zbliżenia jej do ?muzycznego sklepu? zmieniony zostanie interfejs użytkownika. Poruszanie się po PSN będzie bardziej intuicyjne a na ekranach telewizorów zobaczymy dodatkowe ikony-przyciski. Oprócz tego modernizacji towarzyszyć ma ulepszenie oprawy wizualnej usługi. Osoby posiadające Playstation 3 powinny wypatrywać naszych nowych newsów. Do tematu Playstation Network wrócimy kiedy Sony skomentuje tę plotkę."

http://www.valhalla.pl/news8421-Playstatio...celiftingu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by się taki lifting przydał, bo poruszanie się po obecnym PSS pozostawia sporo do życzenia. Szczególnie denerwują mnie reklamy w miejscach, gdzie są ostatnio dodane pliki. Reklamy mnie nie interesują, a żeby zobaczyć co jest nowego muszę latać po kategoriach, albo szukać informacji w sieci. Pozostaje czekać, dużo czasu nie zostało w sumie do premiery GT5 P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, nawigacja jest troszke pogmatwana, ale szczerze wam powiem, ze nie zalezy mi na wygladzie pss a bardziej na jego zawartosci.. nie wiem jak Wy, wiadomo oprawa przyciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na obsługę PSS a ja wybieram STRZAŁKAMI to co mnie interesuje. Analog'iem nie można się poruszać zbyt precyzyjnie to fakt, ale zawsze mogli zrobić "na odwal się" i władować nam sam tryb tekstowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podano na maxconsole.net dzisiaj, wiec raczej pewne ;-). Z reszta - co w tym dziwnego? PS Store w porownaniu z Marketplace dla X360 jest zenujacy - zwykla strona internetowa i to bardzo mizernie wygladajaca...

Co do zawartosci - spokojne Wasze poczochrane ;-). Dzis zapowiedziano poszerzenie contentu europejskiego o 29 gier z PS1 (w tym Tekken 2 i 3!), a patrzac na dotychczasowy content cena bedize pewnie w granicach 19-29 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podano na maxconsole.net dzisiaj, wiec raczej pewne ;-). Z reszta - co w tym dziwnego? PS Store w porownaniu z Marketplace dla X360 jest zenujacy - zwykla strona internetowa i to bardzo mizernie wygladajaca...

Co do zawartosci - spokojne Wasze poczochrane ;-). Dzis zapowiedziano poszerzenie contentu europejskiego o 29 gier z PS1 (w tym Tekken 2 i 3!), a patrzac na dotychczasowy content cena bedize pewnie w granicach 19-29 zl.

No właśnie niestety Marketplace jest dużo ładniejszy i SZYBSZY od Playstation Store. Okay, wiem że mam słabe łącze (1 MB...), ale do cholerki trochę za długo to wszystko trwa a podczas gdy miałem X360 to było dużo szybciej! W ogóle ten Marketplace jest taki napakowany plikami, że "nasz" nie ma startu do tamtego. No ale my przynajmniej za to nie płacimy =). Ano i Tekken 3? Wchodzę w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz Pawlos takie foty?Przyznam się szczerze, iż myślałem, że zmiana sklepu nastąpi dopiero w momencie premiery Home.Dla mnie miało by to sens.

Sklep w 3D i takie tam bajery jak wizualizacja towaru.A te ploty zaczynają coraz realniej wyglądać.Jakby to wyglądało jak na fotach od Pawlosa,jestem za.Zgadzam się z przedmówcami-powinni poprawić szybkość sklepu i zaopatrzenie.

Edit; Fota nr 2-mapy do K2 mnie rozwaliły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z netu mam te foty zazwyczaj, ciekawe foty znajduje w google grafika xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z netu mam te foty zazwyczaj, ciekawe foty znajduje w google grafika xD

Nie przypuszczałem że są to zrzuty z twojego tv ,liczyłem na linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyzby mial wygladac tak?

Oczywiste jest, że to fake, ale jak Playstation Store miałby tak wyglądać to nie mam mu nic do zarzucenia już. XMB rządzi. Wszędzie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czemu mialby to byc fake??

Bo SONY NIC nie zaprezentowało ... A to że wygląd nowy to też tylko ploty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiedziałem, że to pieprzony fake ;x. Kurde a malutka nadzieja była ^^.

http://www.kikoo.pl/artykuly/113-1/Projekt...ystation-Store/

EDIT:

Ale przyznam, że mają ludzie umiejętności i pomysły.

EDIT 2:

Doczytałem wiadomość i projekt rzekomo został wysłany cztery miesiące temu do Sony. Może zrobili cóż podobnego... Trzymajmy kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całe menu konsoli powinno być przebudowane, nie tylko PSS. To co mamy teraz nie nadaje się do ciągłej rozbudowy - bardziej do menu jakiegoś telewizora. W aktualnym systemie nie ba się przekazać zbyt wielu informacji na jednym ekranie, czy opcji - np. w dziele friends... jedziemy na dół, masa miejsca się marnuje, a widzimy tylko nicka. Dalsza rozbudowa w obecnej formie tylko narobi zamieszania. Lepiej aby zrobili coś na wzór tego z Xboxa, z zakładkami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmb jest bardzo dobre choc ma pare niedorobek, ale na pewno nie beda robic nic na wzor xboxa bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie całe menu konsoli powinno być przebudowane, nie tylko PSS. To co mamy teraz nie nadaje się do ciągłej rozbudowy - bardziej do menu jakiegoś telewizora. W aktualnym systemie nie ba się przekazać zbyt wielu informacji na jednym ekranie, czy opcji - np. w dziele friends... jedziemy na dół, masa miejsca się marnuje, a widzimy tylko nicka. Dalsza rozbudowa w obecnej formie tylko narobi zamieszania. Lepiej aby zrobili coś na wzór tego z Xboxa, z zakładkami itp.

mnie tam XMB pasuje, ale przyznaję, że mogłoby być w pewnych miejscach przeprojektowane. A w telewizorach nowych jest już wariacja XMB zamiast menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wlasnie wzielo sie od TV i to juz kilka lat temu ;-). XMB najpierw bylo w Braviach i gdy tam sie sprawdzilo wprowadzono je do PSP, a potem do PS3 ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to wlasnie wzielo sie od TV i to juz kilka lat temu ;-). XMB najpierw bylo w Braviach i gdy tam sie sprawdzilo wprowadzono je do PSP, a potem do PS3 ;-).

Raczej nie było. Najpierw był w PSXie, później w PSP, a dopiero w 2006 roku wprowadzono go do hi-endowych telewizorów. No i naturalnie do PS3, ale to w 2007 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyzby mial wygladac tak?

psstoresearchjj4.jpg

XMB staje się powoli znakiem rozpoznawczym Sony więc czemu nie...

Wygląda to trochę spartańsko, ale dzięki temu odciążyło by się serwery za których utrzymanie my-użytkownicy nic nie płacimy, a które przy obecnym PSS ledwo zipią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×