Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze po patchu pojawiła się oddzielna zakładka do mapek z Elite, rozumiem że można wybrać grę tylko na tych mapkach z DLC. Ktoś napisał wcześniej, że rotują one losowo z mapkami z podstawki co moim zdaniem było trochę bez sensu (nagle zostajemy sami). Nie mam jeszcze elite ale wciąż mnie korci :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez korci zeby kupic elit ale jeszcze zwlekam, nie jestem przekonany co do tego konta premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artur Ci co wykupili konto premium mają teraz dostęp do pobrania tych mapek za darmo. Jeżeli go nie masz, musisz poczekać, aż Activision wyda większy pack, gdzie znajdzie się wiecej mapek oczywiście za pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artur2210

A kiedy to mapy do COD były za free?

Edytowane przez Rufi74PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artur2210

A kiedy to mapy do COD były za free?

chodzi mu raczej o te że trzeba wydać nie 50zł a 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu raczej o te że trzeba wydać nie 50zł a 200zł

No właśnie jak to zawsze przy tego typu dodatkach,czy dlc,nie trzeba,a można jak ktoś chce.

Czy się opłaca Elit za 180zł,jeśli ktoś będzie grał w MW3 to raczej tak,bo zapowiedzieli 20 dlc więc będzie można z tego korzystać i w sumie za rok okaże się ile te dodatki wyszły taniej z elit,do tego można je będzie pobrać o miesiąc wcześniej.Usługa Elit okazała się sukcesem i będzie rozwijana przy następnych COD więc nie ma co narzekać albo się to akceptuje,albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie a 68 stron szukania to trochę dużo... więc bez nerwów jeśli pytanie sie powtorzylo... ;)

Czy oplaca sie kupic wersje PL ? Czy lepiej tansza eng i bedzie mozliwosc pobrania polskiej wersji po podlaczeniu konsolki do netu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie kupic wersje PL ? Czy lepiej tansza eng i bedzie mozliwosc pobrania polskiej wersji po podlaczeniu konsolki do netu ?

Jaką wersję kupisz taka zostanie, bez jakiejkolwiek możliwości pobrania innego języka.

Są ludzie, których irytują drobne "wpadki" w tłumaczeniu PL, ale jeżeli nie jesteś nauczycielem języka polskiego i słabo znasz język angielski to kupuj PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje z voice chatem w tej grze? Przerywa,cicho slychac.Wcześniej działało ok.Zawsze jakieś problemy na ps3

ostatni patch zresetowal ustawiena czatu głosowego, zgłosnij sobie i bedzie jak dawniej.

Edytowane przez Pawel5-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, przebijam się przez te wszystkie strony, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na moje 2 pytania.

Jako że jest to mój pierwszy CoD na konsole to zapytam ;)

Dlaczego na konsoli nat mam "średni" skoro na wersji PC mam otwarty?

A drugie pytanie, jest jakiś myk, żeby grać częściej z rodakami? Non stop wrzuca mnie do gier głównie z Francuzami, Niemcami, Turkami(zapewne mieszkającymi w Niemczech), a Polaka spotykam raz na 10 rozegranych map?a nie tak jak na PC, że praktycznie do lobby wrzuca samych Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o nat type, to trzeba pogrzebac w konsoli przy podlaczaniu do rutera. ja tego nie umiem ale moj kumpel sie na tym zna, napewno znajdziesz cos na youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym sie cieszył ze nie grasz z polakami...

Polacy to camperzy... Szkoda, oj szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jAk przyglosnic ten czat glosowy?w ogole nie slysze w tv jak ktos mowi przez HS.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiecie może gdzie jest jakaś strona ze statsami do tej gry żebym na forum np. wkleił? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak okładka jest w języku francuskim to gra będzie po angielsku???

Edytowane przez kondzio580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z lagami w MW3, po prostu masakra.. Internet w miare dobry 10 mb down/1mb up. Nie ma żadnych ścięć ale przeciwnicy widza mnie wcześniej i zabijają mnie czasami zanim ja ich zobaczę albo usłysze 2 strzały i umieram, na killcamie koleś strzela we mnie ok 10 naboi a ja się patrze na niego jak na idiotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×