Skocz do zawartości
sebayo

Głośniki czy słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wybrać. Słuchawki są tańsze i mogę w nich mieć dźwięk przestrzenny. Głośniki jeżeli podłączę pod PS3 to będę miał chyba tylko dźwięk stereo. Ale do muzyki będą chyba lepsze jednak głośniki. Kurcze sam już nie wiem. Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką kwotą dysponujesz wtedy łatwiej będzie coś wybrać;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz jaką kwotą dysponujesz wtedy łatwiej będzie coś wybrać;p

Myślę że do 400zł mógłbym na to wydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w tym przypadku to imho tylko dobre słuchafony

za 400 zł nie dostaniesz głośników z optykiem (wiec będzie tylko stereo) A tym bardziej nie kupisz amplitunera

Kup sobie jakieś dobre słuchawki albo ubieraj jeszcze i kup głośniki

Osobiście polecam słuchawki Sennheiser

Ja osobiście miałem te i byłem baardzo zadowolony

Sorka że link z allegro

Nie podajemy linków Allegro. Poszukaj strony producenta.

ale możesz także kupić tańsze słuchawki a za resztę kupić grę

Polecam te z tańszych. To właściwie headset

Gram w nich z csa i dźwięk jest czysty i przestrzenny (nasłuchiwać z której strony idą można jeżeli o to ci chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głośniki z opytkiem ile mogą kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze mówiąc to jedyne z tańszych a dobrych jakie znam to te CLICK HERE

czyli około 950-1000zł za nowe

Ale mogę się mylić

Mogą być jakieś inne może tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pozostane chyba jednak przy słuchawkach. Czekam na kolejne odpowiedzi i podpowiedzi co do słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jade na sluchawkach. Ale to z przymusu, nie z wyboru. Gdybym mogl juz bym lecial na glosnikach. Jest jeden mankament - majac sluchawki nie mozna regulowac glosnosci! Tragedia po prostu. Glosnosc jest niby ok, ale jednak troche za glosna. Idzie sie przyzwyczaic, ale wolalbym miec gdzies mozliwosc regulacji...

Ja mam sluchawki Sennheisera HD-600 i oczywiscie polecam. W koncu jedne z najlepszych sluchawek na swiecie. Ale to juz dla audiofili, poza tym piekielnie drogie. Ale mowie - naprawde warto. Wrazenia niesamowite. Gdyby tylko nie ten brak mozliwosci regulacji glosnosci w PS3 to bylbym wniebowziety. A poki co zbieram sie do kupna glosnikow jakichs fajnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sprawy podlaczania sluchawek i regulacji glosnosci w tychze:

polecam sprzet, ktory nazywa sie "headphone amplifier" - taki mini-amplituner przeznaczony dla sluchawek. sprzety stacjonarne kosztuja zazwyczaj mala fortunke, ale jest rozwiazanie posrednie, ktore sprawilo, ze zapalalem miloscia do amatorow majstrujacych w domowym zaciszu rzeczy, o ktorych zwykly smiertelnik nawet by nie uslyszal.

wklepcie w google "CMOY headphone amplifier" i poczytajcie nieco na ten temat - ja swoja zabawke odebralem na poczcie kilka dni temu i moze wrzuce jakas mini-recenzje na dniach ze zdjeciami, bo wydaje mi sie, ze jest to dosc dobra propozycja dla kazdego, kto chce podlaczyc sluchawki do konsoli.

wczesniej testowalem dwa inne sposoby: konsola podlaczona do telewizora, sluchawki do wyjscia antenowego. katastrofa mowiac najkrocej. drugi sposob to podlaczenie konsoli do zestawu Creative in-Trigue 3400 i sluchawek do wyjscia sluchawkowego. znacznie, znacznie lepiej, niemal idealnie. "niemal", bo teraz mam porownanie jak to wyglada po podlaczeniu do CMOYa. niebo a ziemia. tylko bateria w CMOYu pada troche zbyt szybko (musze zainwestowac w dobre akumulatorki w koncu) - ale to w koncu sprzet przenosny i w zalozeniach majacy sluzyc do podlaczania sluchawek do odtwarzaczy mp3 itp.

najkrocej rzecz ujmujac: mam wygodna regulacje glosnosci, basy nie sa przesterowane nawet przy duzym natezeniu dzwieku, tony wysokie i srednie sa dokladnie tam, gdzie powinny, nic w tle nie szumi - po prostu mozna zapomniec o graniu na KD i zechciec grac juz tylko na sluchawkach.

sprzet:

CMOY Premium Amplifier (proszę, bez linków do aukcji)

BOSE Triport Headphones

plus przejsciowka od zestawu Creative z cinch na mini jack.

najkrocej rzecz ujmujac: po aktywowaniu w menu Uncharted dzwieku jako "headphones" mialem lepsza przestrzennosc dzwieku niz na prawidlowo rozstawionych glosnikach od KD i z wlaczonym DTSem. z zamknietymi oczami potrafilem okreslic skad padaja strzaly, w jakiej mniej wiecej odleglosci sa bandyci itp itd. az plakac sie chce, ze UTIII nie ma takiej opcji.

oczywiscie wszystko to wystepuje niezaleznie od sposobu w jaki podlaczymy sluchawki do konsoli, ALE pozostaje jeszcze kwestia jakosci tego, co slyszymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×