Skocz do zawartości
arqueek

Klawiatura? Jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem. Mianowicie mam zamiar zakupic klawiature do mojej konsolki. Niestety nie jestem obeznany w tych sprawach dlatego zwracam sie do Was. Czy kazda klawiatura pod USB bedzie dzialac na PS3, czy do tego potrzeba specjalnych? No, i jakie proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zwykła na USB. Zależy jeszcze jaką kwotą dysponujesz, bo są klawiatury Logitecha za kilkaset złotych ze wszystkimi bajerami, efektownym designem, a są też klawiatury z hipermarketu za 15zł, obie działają z PS3 i musisz zadecydować która będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam uszkodzoną (zablokowany przycisk windowsa) firmową klawiaturę USB Della od serwera. Na pc nie da się pracować a na PS3 działa idealnie. I ten wygląd

Bierz co Ci się spodoba byle było USB albo Bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja osobiscie swoja kupilem na gieldzie za 20 zl i spisuje sie idealnie chociaz teraz widze, ze kabel troche za krotki wiec ja na Twoim miejscu bym bral albo z dlugim kablem albo BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do mediamarkt, kupiłem klawiature bez klaw. numerycznej "easy touch" na usb za 30 zł i działa bez problemowo. Jak by co to nie kombinuj tylko kupuj najtańszą no chyba że chcesz mieć klawe na BT to wtedy nie wiem jaka jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klawe BT Logitech Mediaboard Pro stworzoną specjalnie pod ps3... Sprawuje się wyśmienicie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dziekuje Wam bardzo Panowie Rozumiem, ze z myszka sprawa ma sie tak samo? W takim razie w poniedzialek jade po klawiaturke i myszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, z myszka jest identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×