Skocz do zawartości
kill

Call Of Duty: Black Ops Escalation

Rekomendowane odpowiedzi

Po pograniu we wszystkie mapy... Są boskie :D

Convoy- świetna na bliski dystans, na flankach mostu, zachodzenie przeciwnika od tyłu, dużo miejsc na snajperkę

ZOO- moja ulubiona mapa na S&D, fajnie ulokowane bomby, generalnie ciekawa, niestety dużo miejsca do kampowania.

Hotel- Ta mapa najmniej (chociaż i tak jest przyjemnie) mi się podoba, chyba przez to, że jest za duża, akcja dzieje się praktycznie tylko na otwartym środku mapy, bo w budynkach na krańcach mapy jest pusto, to tylko miejsca do respawnowania i trzeba dużo biegać. Ale jak już się dojdzie to świetna wymiana ognia pomiędzy dwoma budynkami :) Zwłaszcza snajperki.

Stockpile- ulubiona mapa z paczki, klimat podobny do starych gier, nie wiem czemu ale jakoś mi się to kojarzy, bardzo zbalansowana i ciekawa mapa.

Dodatek warty wydania kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, co wolicie, Esclation czy First Strike ? Bo nie wiem którą kupić a na jedną mnie stać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zasysam escelation :) kurde szkoda ze jak sie gra to sie nie sciaga, bo myslalem ze przeciazone serwery. ale jednak nie ma opcji grania i sciagania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogl by ktos napisac mi jak dojsc do dalekich rund ;) ? I o co chodzi w tych nowych perkach.

chodzi mi oczywiscie o zombie, mapa : Call of the dead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Trofiki dodali?

50zł to jednak za dużo jak na map pack ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stand-In In Call of the Dead, send the crew to Paradise in solo or co-op

Ensemble Cast In Call of the Dead, send the crew to Paradise in co-op

Stuntman In Call of the Dead, make a zombie explode using the V-R11

Shooting on Location In Call of the Dead, kill 10 zombies with one Scavenger shot from over 100 feet away.

Quiet on the Set In Call of the Dead, cut the lights on the Director

co do taktyki zeby daleko zajsc, zobacz na yt rozne taktyki sa pokazane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mapy nie podobają kompletnie ... Jedyna jak dla mnie fajna to ZOO. Reszta jest po prostu słaba. Dobrze że dałem tylko 10zł za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy do multi zupełne nie przypadły mi do gusty, ale ja nie gram za często w tryby dla wielu graczy ;] Za to na Call of Dead spędziłem już bardzo dużo czasu, świetna mapka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś pokrótce opisać schemat zdobycia pięciu trofików z tego dodatku .

Jakie czynności trzeba do poszczególnego trofeum zrobić , lub co wylosować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stand-In In Call of the Dead, send the crew to Paradise in solo or co-op ( za duzo do pisania, potem napisze )

Ensemble Cast In Call of the Dead, send the crew to Paradise in co-op ( za duzo do pisania, potem napisze )

Stuntman In Call of the Dead, make a zombie explode using the V-R11 ( musimy wylosowac bron V-R11 ulepszyc i strzelic w zombie ktory zamieni sie w czlowieka a potem wybuchnie )

Shooting on Location In Call of the Dead, kill 10 zombies with one Scavenger shot from over 100 feet away. ( trzeba wylosowac scavangera i zabic nim 10 zombie z odleglosci 100 stop. najlepiej do tego miec rayguna i zrobic sobie +10 kadlubow/crolerow w takim miejscu ze bedzie mozna spokojnie w nie strzelic ze 100 stop, nie bede sie rozpisywal doklanie w jakich miejscach to mozna zrbic, ale jest ich duzo )

Quiet on the Set In Call of the Dead, cut the lights on the Director ( trzeba poprostu wymeczyc rezysera, ja na niego zuzylem: 2 razy deatchmachin, wszystkie magazynki i naboje z NIE ulepszonego scavangera i jeden magazynek z ulepszonego scavangera i padl, najlepiej robic to tak by doktorek byl w wodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miej więcej wiadomo o co chodzi . Bo z tym wysłaniem do raju , domyślam się że nie jest prosta sprawa .

Jeżeli ktoś chętny na trofiki to pisać ( HS jest ) . Tylko proszę się dobrze zastanowić , zanim mi wyślesz zaproszenie .

Bo często bywało tak że ktoś mi wysyłał zaproszenie że chce grać w dany tytuł , a potem cisza . Proszę osoby zdecydowane i cierpliwe , bo z pewnością to potrwa .

Jeszcze jedno pytanie , czy jak mnie ktoś wyślę do raju to też trofik zaliczy , czy to ja muszę zorganizować wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nikt do raju wysłać nie może, wysyła się głównych bohaterów serii Nikolaia, Tanka, Takeo i Doktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nikt do raju wysłać nie może, wysyła się głównych bohaterów serii Nikolaia, Tanka, Takeo i Doktora.

Wiem , źle się wyraziłem , wiem o co chodzi , tych z celi trzeba uwolnić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że jedna osoba zrobi wszystko co potrzebne do wysłania drużyny do raju a wszystkim grającym wpadnie trofeum ;] Mi nabicie tego trofeaa wyszło za drugim razem, ale mniałem bardzo dobry team ;] Polecam najpierw próbować losować tak długo aby ktoś z drużyny miał V-R11 i Rayguna, a potem robić wszystko co na tym filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=-rIWRKBplp4. Powodzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC zdecydowałem się kupić dziś i około 17 myślę że już je zakupie. Mam pytanie ile zajmuje DLC ? Jak już pobiorę to chętnie pogram w Multi i Call of Dead. W Zombie doszedłem we 2 do 40 rundy więc wiem co i jak :D .

Mój nick na psn - Busiex

Wysyłajcie zaproszenia.

Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich ^^

Edytowane przez Soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×