Skocz do zawartości
Gość

Internet w ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, czy można podłączyć do ps3 modem Sagem Fast 800 aby był internet bez routerów itd?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy można podłączyć do ps3 modem Sagem Fast 800 aby był internet bez routerów itd?

Pozdrawiam

Hm... nie widzę, jak wygląda dokładnie ten modem, zdjęcia są od przodu. Moja odpowiedź brzmi nie. Kabel telefoniczny leci z gniazdka do modemu, z tyłu od modemu odchodzi chyba tylko 1 przewód RJ45 do komputera. Modem pozbawiony jest wifi i funkcji routera. Aby podłączyć za pomocą tego modemu PS3 kablem RJ45 (wifi nie ma) musiałbyś mieć 2 wejście na skrętkę, a tym samym modem ten musiałby mieć funkcję routera, rozdzielającego neta. Kupujesz byle jaki router za 100 zł, ciągniesz kabel telefoniczny do Sagem, a od Sagem kabel RJ45 do routera, z routera już prosto następny RJ45 do PS3, albo wifi, wsio ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam ten modem i nie, nie da sie.

Pozdrawiam,

Quatezcoatl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje Ci kupienie jakiegoś routera ADSL+ do neo, podpięcie go pod gniazdko i z routera wyprowadzenie bezpośrednio kabla RJ do PS3 i PCta... nic innego nie zrobisz, bo o ile dobrze pamiętam F@st 800 ma wyjście tylko USB (do podłączenia do sprzętu) a PS3 nie obsługuje neta przez USB.

Router kupisz już za 180 - 220zł, dobry, nie rwący łącza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania to chyba do działu Pomoc powinieneś wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby podłączyć internet do ps3 musi być komputer który udostępnia internet przez skrosowany kabelek LAN,modemu sagem fast 800 nie podłączysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet prosto z modemu Motorola Surfboard i wszystko chodzi super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam internet prosto z modemu Motorola Surfboard i wszystko chodzi super.

Ja też mam w jednym pokoju Motorolę Surfboard (net z kablówki) z wifi, a w drugim pokoju, jako repeater, Ovislink wl-5460ap v2. Do motoroli podłączony jest skrętką PC stacjonarny, a do Ovislinka skrętką nbox i właśnie PS3, a do wi-fi w Ovisliku bezprzewodowo notebook. Można oczywiście podpiąć od razu net do Ovislinka jedną skrętką a drugą wypuścić net do PS3. Polecam ten access point Ovislika z funkcjami routera - jest niezawodny, nie rwie. I tani (ok. 120 zł). Jest też wersja Ovislink wl-5470ap bodajże, z większą liczbą gniazd. Gdyby zależało na profesjonalnym urządzeniu (z możliwością wgrywania firmware itd.) to polecam Linksys WRT54GL-EU firmy Cisco Systems. Sam Ovislink połączony jest oczywiście z motorolą przez wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×