Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak liczylem ze poslucham sobie Sebastana Vettela :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze, ze nie bedzie sladow opon.. nawet pierwszy NFS je miał... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak liczylem ze poslucham sobie Sebastana Vettela :/

podejrzewam że polska lokalizacja GT5 ograniczy się tylko do podłożenia napisów więc nie ma co dramatyzować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że polska lokalizacja GT5 ograniczy się tylko do podłożenia napisów więc nie ma co dramatyzować...

A moim zdaniem zatrudnią kogoś typu Hołowczyc który tam bd nam opowiadać o jakichś rzeczach ;p nawet nie wiadomo czy coś bd mówić bo tego nigdy w GT nie było ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze jakies tutorialki beda mowione, bo na trailerze z e3 wyraznie jest moment w ktorym Vettel przedstawia sie, wiec po co mialby to robic jak nie w tym celu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bezsensu. Gry powinny być w jednym dziale, tak to się burdel robi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, delikatny burdelik. A co to polskiej lokalizacji to pisk opon w wykonaniu Dody, albo Jolci Rutowicz byłby lepszy niż ten oryginalny, znany od czasów pierwszej części GT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy datę premiery na europę. Proszę zapisać w kalendarzach:

3 listopada 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko wyczaić jakiś w miarę przyzwoity i tani pre-order i pozostanie tylko czekać na to arcydzieło.

Dobrze, że teraz wychodzi F1, nie będzie się tak dłużyć, a że F1 zapowiada się ekstra to pewnie będzie grane na zmianę z GT5 :D

Ahh...nastały dobre czasy dla fanów 4 kółek :D To lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że TDU2 przełożyli na 2011... no ale ja głównie czekam na GT5 i kompletuję sprzęcik:) tylko czy znajdzie się czas na granie po pracy jak człowiek wykończony:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: jest i karting i edytor tras i dynamiczna zmiana pogody i dynamiczna zamiana pory dnia i slady opon i w pip innych rzeczy. :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mase świetnych wiadomości wyszło teraz o GT5:) mnie najbardziej cieszą ślady opon:P jeszcze jakby poprawili kamerkę zza auta to byłoby już cudownie... nie to że na niej jeżdże ale wkurza mnie jak psyjaciel do mnie wpada i nie chce grać w gt5 (a lubi wyścigówki) dlatego że ta kamerka jest skopana i tym samym skazuje tą grę przez jeden tylko jej element...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy takie cudowne info macie xD .... źródło poproszę xD Czyżby się wielkie zmiany szykowały :P z resztą kiedys ktoś wspomniał że PD nie wyjawiło co im sie najbardziej podoba w tej grze xD ciekawe czy to jedna z tych rzeczy co wymieniliście xD ... Ja myśle że najbardziej dumni są z tego, że są w końcu ślady opon xD :rofl:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tych oponkach też bym jakieś potwierdzenie poprosił, bo juz wystarczająco się plotek o GT5 naczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Czego jeszcze brakuje wam w GT5? Ja chciałbym zobaczyć:

-Dom Aukcyjny
-Ogień z rur wydechowych
-Kupując używane auta rysy/uszkodzenia które można naprawiać
-Możliwość ubierania swojego kierowcy
-Możliwość malowania swojego auta
-Możliwość dowolnego ustawienia kamery

Być może za dużo wymagam. Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no typowe PD, trzyma wszystko w sekrecie, pewnie i tak jeszcze z setki rzeczy nie wiemy o nowościach, które panowie upakowali w grze.

W końcu są ślady opon, zmienna pogoda, itd. Podoba mi się podjeście PD. Tak jak to kiedyś było, czyli kontrolowane wycieki informacji, których i tak w dodatku jest mało, a nie chwalenie się wszystkimi w koło i na około, gdzie potem połowa rzeczy albo w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła, albo jest zrobiona na odwal się.

Te parę miesięcy czekania będzie gorsze od tych kilku lat :)

EDIT:

-Dom Aukcyjny

-Ogień z rur wydechowych

-Kupując używane auta rysy/uszkodzenia które można naprawiać

-Możliwość ubierania swojego kierowcy

-Możliwość malowania swojego auta

-Możliwość dowolnego ustawienia kamery

Nie mów hop! Kto wie co tam PD przygotowało, jestem pewien, że mają jeszcze niejednego asa w rękawie.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak ja wytrzymam do premiery... dobrze że pracę zaczałem to przynajmniej czas szybciej zapierdziela:)

P.S. zastanawiam się czy tez czasem nie złożyc pre-ordera bo boję się że z tak długo wyczekiwanym tytułem będą problemy podobne do tych z RDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takich problemów, nigdy w życiu. To jest złote jajko Sony, o które dbają jak o największy skarb na świecie, i bardzo dobrze.

Nie ma się co spodziewać jakichkolwiek problemów, egzemplarzy starczy dla każdego.

Jestem tylko ciekawe czy padnie rekord sprzedaży :D

Ciekawe czy powiedzą coś o jakiś limitkach na teren Europy, bo teoretycznie nie zostało to chyba nigdzie jeszcze powiedziane (chyba, o ile dobrze pamiętam).

Ale i tak chyba zakupię normalną wersję, no ale się zobaczy co będzie.

Zresztą GamesCom dopiero się zaczął, także na pewno jeszcze usłyszymy niejedno. Z niecierpliwością czekam też na pierwsze filmiki z F1 2010.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Król nadchodzi już 3 listopada! Potwierdzono, ślady opon, gokarty, zmienną pogodę i pory dnia i nocy... Monza... Ujawniono kilka fur... Niestety embargo na filmy z demo obowiązuje do czwartku :( Ale ja tak się podpaliłem, że musiałem złożyć preordera, bo bym eksplodował chyba ;) Tego nie da się opisać słowami... echhhhh!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pre-ordera to ja będę dopiero w październiku szukał, jeszcze pojawi się sporo okazji, a czekam też na dokładne informacje w sprawie limitki na teren Europy.

Jestem też ciekaw jak z tą polonizacją, ale z tego co pamiętam to Sony już mówiło, że GT5 ma być spolonizowane, prawda?

Tyle, że tutaj chyba nie będzie problemu, polski albo żaden, bo exlusivy ostatnio mają możliwość zmiany języka, nawet przy polskich wersjach.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety embargo na filmy z demo obowiązuje do czwartku :(

Nie prawda!

Czego jeszcze brakuje wam w GT5? Ja chciałbym zobaczyć:

-Dom Aukcyjny

-Ogień z rur wydechowych

-Kupując używane auta rysy/uszkodzenia które można naprawiać

-Możliwość ubierania swojego kierowcy

-Możliwość malowania swojego auta

-Możliwość dowolnego ustawienia kamery

Być może za dużo wymagam.

http://www.youtube.com/watch?v=fBAkGkzRqjs

Tak, będzie język polski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×