Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spróbuje zakupić Gran Turismo 5 Signature Edition ale nie w wersji dla europy, tylko np. z USA :biggrin: (model samochodu Mi osobiście nie pasi) Nissan GT-R Spec V jest FAJNIEJSZY :tongue: no i parę banknotów taniej niż w Polsce za taki sam zestaw...

A potem problemy z dodatkami.

Biorę wersje standard, bo za 250zł nic się nie dostaje z wyjątkiem ładnego pudełka i motywu na ps3.

Ciekawe co dodadzą w postaci DLC oprócz samochodów. Miło by było gdyby pojawiło się kilka tras, albo jakieś dodatkowe wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny przystepnie, ale dla breloczka Signature nie kupie, a auto do mnie nie przemawia... Juz mialem biala kolekcje Assassina kupic i co ? pewnie by mi sie tylko ludzik kurzyl i to wszystko... Moze jeszcze na wersje USA bym sie skusil, bo nawet cenowo lepiej sie przedstawia:/...

A breloczek to mozna sobie na alledrogo kupic w kolekcjach:P heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie podkusza Collectors ale się obawiam, że może być problem, gdy poradniczek Apexa będzie w języku angielskim :( ale w premierę raczej nie kupie, więc tutaj macie mi powiedzieć jak z tą książeczką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie podkusza Collectors ale się obawiam, że może być problem, gdy poradniczek Apexa będzie w języku angielskim :( ale w premierę raczej nie kupie, więc tutaj macie mi powiedzieć jak z tą książeczką :P

Dokładnie, martwi mnie ta sama kwestia.. Jeżeli podręcznik jest w języku angielskim, to nie wiedzę sensu zakupu limitowanej wersji. Po co komu metalowe pudło, albo 5 dodatkowych aut, skoro jest ich 1000 :) ? Jeszcze tylko 26 dni !

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede bral collectors na pewno to moge wstawic przykladowe skany nawet a nie fotki, tylko nie wiem skad zamowic, moze ultima ale z odbiorem osobistym:P juz mniej niz miesiac !:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 50zl roznicy miedzy Collectors a zwykla to prawie nic, a samo posiadanie collectors to juz cos ;) Ja na pewno biore, nie mam kasy na ta drozsza no ale coz ;) A wlasnie jak sie miewa sprawa z pudelkiem?? bedzie metalowe czy papierowe jak w HR i GOW 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym sklepie pisza metalowy box, w innym ze eleganckie pudelko wiec niewiadomo.. Ja na bank biore Kolekcjonerska biedna :D ale nie wiem skad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 50zl roznicy miedzy Collectors a zwykla to prawie nic, a samo posiadanie collectors to juz cos ;) Ja na pewno biore, nie mam kasy na ta drozsza no ale coz ;) A wlasnie jak sie miewa sprawa z pudelkiem?? bedzie metalowe czy papierowe jak w HR i GOW 3?

Chyba 100, a nie 50PLN? Pisałem już wcześniej, że za breloczek mógłbym dopłacić nawet te 100PLN (drogo by to było, ale moim zdaniem warto), a za "makulaturę" nie dam grosza. Przekartkuję raz i wyląduje w pudełku na półce. Bez sensu, zwłaszcza, że pdf w sieci pewnie pojawi się w ciągu tygodnia od premiery.. Jeśli nic się nie zmieni w zawartości tańszego zestawu to kupię samą grę, a tą stówkę odłożę na DLC.. Znowu się powtórzę, ale tak jak już ktoś pisał, ja również na dzień premiery biorę wolne w pracy.. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pdf to nie to samo :) Jakoś bardzo lubię czytać książki więc dla mnie taki poradniczek był by świetny :) Tylko niestety język Angielski mnie tu blokuje... Jeśli jednak będzie po Polsku to biore bez zastanawiania się :)

ehh breloczek też bym chciał, miło by sie prezentował wysząc na kluczyku seata tuż obok rozwalonego pilocika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanko, gdzie najlepiej zakupić grę żeby mieć pewność że przyjdzie najpóźniej w dniu premiery ??? jakie sklepy albo allegro od kogo polecacie żeby wziąść grę... bo są sklepy którym udaje się zdobyć grę i wysłać jeszcze przed premierą, a są też takie że jednak wysyłąją w dniu premiery albo i później... :/

byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje i linki do aukcji na allegro... jeżeli macie jakieś informację będę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica Logitech Driving Force Pro będzie bez problemów działała w grze (nawet 900 stopni obrotu)? Proszę o odpowiedź.

Nie jestem zapaleńcem jeśli chodzi o gry wyścigowe ale Gran Turismo kupię na pewno szczególnie że w szafie leży przecież kierownica i kurz się zbiera a na tak pięknie zrobioną grą trudno przejść obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica Logitech Driving Force Pro będzie bez problemów działała w grze (nawet 900 stopni obrotu)? Proszę o odpowiedź.

Nie powinno być problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie cóś... czy ja tylko nie widzę czy generalnie nie widać podczas deszczu kropel na samchodzie? Wygląda tak jakby nie padało. Krople są jedynie na szybie jak się jedzie z kokpitu. Bardzo fajnie zrobili i byłby mega fail jakby podczas wjazdu do tunelu padało nam nadal, ale boli mnie i już bedzie mnie to denerwowało brak tych oznak deszczu podczas prezentacji samochodu przed startem. Podejrzewam że wielu z nas gra na kamerze ze środka lub zderzaka (w tym i ja) ale czasem lubie odpuścić, zholdować, wyluzować się i cieszyć się jazdą w innym sensie i włączam kamerę zza samochodu. Czy podczas deszczu też bedę miał idealnie gładki samochód a różnica pomiędzy ulewą a dniem słonecznym bedzie się tylko objawiać (wizualnie) ciemniejszym ekranem dzięki zachmurzonemu niebu oraz falą wody spod samochodu przed nami?

Mówie o ostatnim filmie na GT planet:

http://www.gtplanet.net/gt5-gameplay-video-nissan-gtr-v-spec-in-the-rain/

PS. Swoją drogą zastanawiam się czy już nie zawiele od tej gry wymagam. Być może ta ciągła napinka na nią i oczekiwanie sprawia że wymagamy coraz więcej i znajdujemy takie pierdoły jak ja wyżej... Bo jakbysmy nie wiedzieli nic... za 25? dobrze licze? za 25 dni wychodzi gra a my wiemy tylko tyle że to są wyścigi i najpierw robi się licencje i nagle okazuje się że mamy wrc, nascar, gokardy, 1000 samochodów, odzworowanie - premium, uszkodzenia, jeszcze lepszą fizykę, tuning, 3d, 1080p, zmienne warunki atmosferyczne, dzień i noc, i wiele wiele innych opcji to by nam kopara tak opadała że mielibyśmy siniaka na brodzie. A tak... ;) Czemu nie ma kropel? Śladów opon? itp itd... :) najlepiej chyba nic nie wiedzieć o danej grze którą chce się kupić poza tym że jest dobra :D

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie cóś... czy ja tylko nie widzę czy generalnie nie widać podczas deszczu kropel na samchodzie? Wygląda tak jakby nie padało. Krople są jedynie na szybie jak się jedzie z kokpitu. Bardzo fajnie zrobili i byłby mega fail jakby podczas wjazdu do tunelu padało nam nadal, ale boli mnie i już bedzie mnie to denerwowało brak tych oznak deszczu podczas prezentacji samochodu przed startem. Podejrzewam że wielu z nas gra na kamerze ze środka lub zderzaka (w tym i ja) ale czasem lubie odpuścić, zholdować, wyluzować się i cieszyć się jazdą w innym sensie i włączam kamerę zza samochodu. Czy podczas deszczu też bedę miał idealnie gładki samochód a różnica pomiędzy ulewą a dniem słonecznym bedzie się tylko objawiać (wizualnie) ciemniejszym ekranem dzięki zachmurzonemu niebu oraz falą wody spod samochodu przed nami?

Jesli wierzyc w to co mowi KY to na prawde maja co liczyc i przetwarzac. byc moze brak kropel na aucie to pojscie na jakis kompromis, np lepszy frame rate. Nie chce zeby wyszlo ze tlumacze jakies braki w grze ale mam przeczucie, ze oni ten silnik zrobili dobrze a ps3 po prostu nie wyrabia. czas zweryfikuje :] Jak tak popatrzec to nawet prostackie nfs'y, dirty itp maja wiele rzeczy w tym system zniszczen (wizualnych) na lepszym poziomie niz to co pokazuja w gt5. Krotko mowiac nie wierze, ze polyphony nie byliby w stanie zrobic czegos podobnego...maja asa w rekawie. 6 czesc bedzie pewnie szybciej niz nam sie wydaje bo juz nie musza zaczynac od fundamentow. chyba, ze poczekaja na ps4 :] sie ***** rozpisalem :(

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wierzyc w to co mowi KY to na prawde maja co liczyc i przetwarzac. byc moze brak kropel na aucie to pojscie na jakis kompromis, np lepszy frame rate. Nie chce zeby wyszlo ze tlumacze jakies braki w grze ale mam przeczucie, ze oni ten silnik zrobili dobrze a ps3 po prostu nie wyrabia. czas zweryfikuje :] Jak tak popatrzec to nawet prostackie nfs'y, dirty itp maja wiele rzeczy w tym system zniszczen (wizualnych) na lepszym poziomie niz to co pokazuja w gt5. Krotko mowiac nie wierze, ze polyphony nie byliby w stanie zrobic czegos podobnego...maja asa w rekawie. 6 czesc bedzie pewnie szybciej niz nam sie wydaje bo juz nie musza zaczynac od fundamentow. chyba, ze poczekaja na ps4 :] sie kurwa rozpisalem :(

Tylko zwróć uwagę na zawartość takiego Dirta czy Nfsa...jest "mała" różnica pomiędzy tymi grami, a Gran Turismo.

Poza tym wiele osób nie widzi, że jak na razie deszcz jest pokazywany tylko i wyłącznie na trasie Eiger Mountains, tylko podczas traileru chyba było jeszcze na którymś Special Stage'u.

Stawiam, że deszcz będzie tylko i wyłącznie na kilku trasach. Tak samo jak z kokpitami w autach premium...jak widać trasy z deszczem będą takimi trasami "premium".

Również chciałbym wrócić do tego całego motywu z dachowaniem samochodu...wyglądało to okropnie śmiesznie... To, że ostry manewr w takim samochodzie wywoła taką, a nie inną reakcje to logiczne, ale tutaj jedzie sobie babeczka (bardzo fajna swoją drogą :)), obraca się auto i....jedziemy dalej jak gdyby nigdy nic..

Boje się, żeby nie przekombinowali po prostu z niektórymi rzeczami, bo jak mam koziołkować swoją Suprą, a potem jechać dalej jak gdyby nic się nie stało to troszkę coś jest nie tak jak na grę pokroju Gran Turismo.

Ale co by się nie działo i tak będzie zadowoleni :)

PS.

I uważaj na wulgaryzmy lst. Tym razem ostrzeżenie słowne tylko :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem, czy ten filmik już ktoś widział, ale i tak pokażę. Film pokazujące wyścigi nascar i "totalną (anty)destrukcję"

Jak widać model zniszczeń prezentuje się lepiej, niż ten z 2009 roku przy Subaru

Jednak i tak pewnie wszyscy fani "realistycznego modelowego systemu zniszczeń" na maxa się wk***** :turned:

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly juz te filmy i nie uwazam by to bylo maxymalny model zniszczen, zreszta dla mnie gran turismo nie jest jakas scigalka typu destruction derby, pamietam czasy psx i gran turismo 2, jak jezdzilem acura i probowalem jako szczyl pobic rekord i udawalem ze wiem co zmieniam w charakterystyce auta, tuning i radoche jak mi sie udalo dwie sekuny szybciej pojechac i zrobic wrazenie na wujku :P ale koniec wspomnien, tego wlasnie oczekuje od gt, perfekcyjnej jazdy, choc pewnie i troszke zabawy bedzie wiec gdzies mam uszkodzenia ! Lamentowalem z niektorymi na forum na temat sladow opon, na jednym z wersji dem byly pozniej zniknely, pozniej znow byly... W zaleznosci od probki (moze i zle dobrane slowo ale mi go brakuje) widzimy pewne elemnty gotowej gry, ktora moim zdaniem po sklejeniu w calosc plus full rzeczy ktorych nie znamy/nie spodziewamy sie etc minus jakies super szczegoly o ktorych marzymy zlozy sie i tak w wspaniala gre, ktora bedziemy katowac dopoki nam laser nie padnie w czarnuli (tfu tfu by nie zapeszyc) Ja sie nie moge doczekac i koncze spekulacje co bedzie czy nie, bo wole sie milo rozczarowac niz nakrecic na super fajerwerki i nierealne sny.. Dostaniemy potezny kawal kodu na poziomie jakiego nikt dotad pewnie nie osiagnal, a reszta marzen bedzie pewnie juz w gt6. Jakos przeszla mi nawet zlosc na Kaza za te felerne wnetrza, nie mozna miec wszystkiego.. a teraz trzeba wziac sie do pracy bo mam nadzieje ze beda dlc w postaci premium carow:P a to bedzie gra dla ktorej zrobie wyjatek i bede kupowal chyba wszystkie dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli GT rzeczywiscie wykorzystuje 80% mocy PS3 to jak dla mnie doskonale. Po pierwsze, wiemy, ze gra bedzie potezna i piekna, i po drugie, nie powinna przymulac, bo wiadomo, jesli cos jest na full, na max, to albo przymula albo jest niedoladne - takie prawo techniki:)

Na chwile obecna, GT5 ma wszystko o czym marzylem - no moze poza premium kokpitami, ale to nie problem podczas gry. Kropleki deszczu czy rodzaj zniszczen mnie nie interesuja w ogole - dla mnie moze ich nie byc. Slady opon beda na pewno, o to sie juz nie martwie. 24 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Wasze wypowiedzi, chociaż cofnąłem się ledwie 20 (!) stron do tyłu oraz przez zbieranie się kurzu na kierownicy schowanej gdzieś w szafie, zamówiłem GT5.

Fanem wielkim nie jestem ale jak poczytałem i pooglądałem filmy z GT5 to mnie zamurowało. Zdecydowanie chcę w to grać a może nawet powalczyć z Wami na torach.

Mam nadzieję że dla "nie-fana" i "nie-zapaleńca" (ale w dobre gry lubię pokatować sprzęt po nocach) GT5 się nada i dodatkowo wciągnie, co o tym myślicie? Chciałbym też dodać kilku znajomych aby mieć z kim pograć. Za odpowiedzi będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jeśli z serią nie wiele Miałeś do czynienia, to musisz spróbować flagowych wyścigów od Polyphony :thumbsup:

Co prawda ja swoją przygodę z Tym symulatorem zaczynałem od GT3 A-spec w którego grałem godzinami, nie z powodu braku skill-a oczywiście :tongue: , mnie to uzależniło w pewien sposób do serii GT.

Co do znajomych to wysyłaj zapro i tyle w temacie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Wasze wypowiedzi, chociaż cofnąłem się ledwie 20 (!) stron do tyłu oraz przez zbieranie się kurzu na kierownicy schowanej gdzieś w szafie, zamówiłem GT5.

Fanem wielkim nie jestem ale jak poczytałem i pooglądałem filmy z GT5 to mnie zamurowało. Zdecydowanie chcę w to grać a może nawet powalczyć z Wami na torach.

Mam nadzieję że dla "nie-fana" i "nie-zapaleńca" (ale w dobre gry lubię pokatować sprzęt po nocach) GT5 się nada i dodatkowo wciągnie, co o tym myślicie? Chciałbym też dodać kilku znajomych aby mieć z kim pograć. Za odpowiedzi będę wdzięczny.

Jeśli masz kierownicę, to już z automatu jesteś 50% fanem GT ;) Z tym gadżetem jest + 100 do frajdy z jazdy autami od PD. Zapewniam Cię, że będziesz zadowolony z tego co dostaniesz od pana KY :D

Jeśli tylko jeździsz "z głową", to śmiało mnie dodawaj do znajomków. Już za trochę więcej niż 3 tygodnie zacznie się "prawdziwe ściganie". Kupuję podstawową wersję gry. Kolekcjonerska część poszła na DFGT :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółko mam Logitech Driving Force Pro tylko że zapomniałem jak się włącza 900 stopni obrót... :( mam nadzieję że GT to obsługuje.

A do znajomych zaraz Cię dodam, dzięx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółko mam Logitech Driving Force Pro tylko że zapomniałem jak się włącza 900 stopni obrót... :( mam nadzieję że GT to obsługuje.

A do znajomych zaraz Cię dodam, dzięx

select + R3 + prwawa łopatka  :rolleyes:

A przy okazji to ja też napiszę coś o mojej przygodzie z GT. Tak więc gram począwszy od jedynki którą to chyba z racji sentymentu wspominam najlepiej. W ogóle to dzięki GT zacząłem uprawiać simracing (oczywiście GT nie jest typowym/pełnoprawnym symulatorem - ale to nie ma najmniejszego znaczenia), a teraz na niecały miesiąc przed premierą GT5 zakupiłem wreszcie PS3. DFP jeszcze żyje, a ja tak oto wyczekuję na piątego "świętego grala" :tongue:. Pozdrawiam.

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×