Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

to jak prosi to zwolnij :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego może po prostu masz jakieś dziwne programy czy coś xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku dysk czyściutki nic tam nie instalowałem , oprócz kilku kawałkow do GT5...

czy przy przywracaniu ustawien systemu , trofea sie resetuja ?

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak, ale jeśli zsynchronizowałeś je przed awarią z internetem, to gdy zalogujesz się na konto po resecie i klikniesz na ikonkę z trofeami, to powoli się władują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak, ale jeśli zsynchronizowałeś je przed awarią z internetem, to gdy zalogujesz się na konto po resecie i klikniesz na ikonkę z trofeami, to powoli się władują.

hmm nie chce ryzykykować bo mało mi brakuje do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to wina tego, że coś się podczas instalacji stało? Pisałeś, że pobrałeś 1 z 5, pobierz wszystkie i napisz czy pomogło :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to wina tego, że coś się podczas instalacji stało? Pisałeś, że pobrałeś 1 z 5, pobierz wszystkie i napisz czy pomogło :smile:

prawdopodobnie mission impossible ale sproboje : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie chce ryzykykować bo mało mi brakuje do platyny.

Nie widzę tutaj żadnego ryzyka - jak nie wierzysz [bo też nie chce, żeby było potem na mnie] to sprawdź dokładnie na oficjalnej stronie, powinno coś być o tym.

Można to chyba też sprawdzić w taki sposób, że założysz drugi profil z tymi samymi danymi i spróbować zgrać te trofea, bo profil będzie czysty. :pardon:

Tak po za tym, życzę Ci powodzenia w wbijaniu platyny w GT5 - doszedłeś chociaż do wyzwań Vettel'a? Jeśli tak, to szacun jak masz złota.:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj żadnego ryzyka - jak nie wierzysz [bo też nie chce, żeby było potem na mnie] to sprawdź dokładnie na oficjalnej stronie, powinno coś być o tym.

Można to chyba też sprawdzić w taki sposób, że założysz drugi profil z tymi samymi danymi i spróbować zgrać te trofea, bo profil będzie czysty. :pardon:

Tak po za tym, życzę Ci powodzenia w wbijaniu platyny w GT5 - doszedłeś chociaż do wyzwań Vettel'a? Jeśli tak, to szacun jak masz złota.:wacko:

brakuje mi zlota na suzuce i kilku licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flahu, mam ten sam problem. Wcześniej gra zawieszała się z powodu muzyki, wgrałem od nowa i jest dobrze. Co do tych 32mb to taki komunikat wyskakuje mi gdy ściągnę najnowszego patcha :/ Ściąga się w całości bez problemu ale nie da się odpalić gry. Teraz gdy nie ma PSN w niczym mi to nie przeszkadza ale w przyszłości mam zamiar grania online. Wie ktoś co poradzić? Reinstalacja nic nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: Czy w tej grze jest coś takiego, że mogę sobie na samochód dać jakąś naklejkę albo pasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: Czy w tej grze jest coś takiego, że mogę sobie na samochód dać jakąś naklejkę albo pasy?

Nie ma. Niestety brak takie edytora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedź:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 w menu'sach jest taki fajny kawałek... Najpierw sama melodyjka, potem wchodzi fajny basik a potem jeszcze zaczynają dzieci w chórku śpiewać...

Co ciekawe przejrzałem trzykrotnie wszystkie 169 (bodajże) kawałków (w opcjach ustawień piosenek) i tego jednego nie znalazłem... Ktoś może wie o który mi chodzi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 w menu'sach jest taki fajny kawałek... Najpierw sama melodyjka, potem wchodzi fajny basik a potem jeszcze zaczynają dzieci w chórku śpiewać...

Co ciekawe przejrzałem trzykrotnie wszystkie 169 (bodajże) kawałków (w opcjach ustawień piosenek) i tego jednego nie znalazłem... Ktoś może wie o który mi chodzi? :P

Myślę, że chodzi Ci o to. http://www.youtube.com/watch?v=ulCTotEr7qM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do posiadaczy GT5 oraz kierownic 900 stopni. Czy jak zakupię GT5 oraz np. DFGT to czy jak będę grać kamerą z kokpitu (widać kierownice i ręce kierowcy) to czy jak będę kręcić kierą o 900 st. to kierowca też będzie kręcić o te 900 czy tylko 270? Bo to by to trochę głupio wyglądało, że kręcisz cały obrót a w grze kierowca kręci tylko 1/4 obrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do posiadaczy GT5 oraz kierownic 900 stopni. Czy jak zakupię GT5 oraz np. DFGT to czy jak będę grać kamerą z kokpitu (widać kierownice i ręce kierowcy) to czy jak będę kręcić kierą o 900 st. to kierowca też będzie kręcić o te 900 czy tylko 270? Bo to by to trochę głupio wyglądało, że kręcisz cały obrót a w grze kierowca kręci tylko 1/4 obrotu.

Na kółku kręcisz pełne 900 a w kokpicie widać właśnie około 270.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiera w kokpicie kręci się tylko o 270 czy tam ileś stopni, nie ma animacji pełnego obrotu, ale wg mnie to nie przeszkadza aż tak bardzo :thumbsup:.

@Up

No właśnie, same time :biggrin:.

Ale podczas normalnej jazdy i tak rzadko będziesz przekręcał kierownicę z odrywaniem rąk.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyczytałem na poradniku do trofeów że save'y są nie chronione czyli moge sobie z neta ściągnąć save'a co jest 100% i skopiować na konsole i będzie działało ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

trofea nie sa chronione pod takim wzgledem, ze mozesz je sobie na pendrive'a skopiowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na trofeach nie zależy ale np. jak ściągne żeby mieć wszsytkie auta i duzo kredytów. Dało by sie czy nie zabardzo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da rady każdy save jest przypisany do konsoli i na innym ps3 nie odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×