Skocz do zawartości
Emir

Warhawk

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy gra jest typowo nastawiona na gre w sieci czy pogram sobie solo

Ta gra nie ma trybu solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moge grać WH na split screen przez neta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak możesz, tylko nie na każdym serverze ;]

Tylko na nierankingowych, w grze rodzaj serwerów- PLAYER.

Odnośnie Fallen Star,wcczoraj zakupiłem także. Strasznie długo musiałem czekać,jako że gre pobrałem z US Store.Wiadomo różnica czasu i dopiero o 23 naszego czasu pobrałem dodatek. Tau Crater jest nieziemsko klimatyczny,podobna do Omega Factory,dzwięki i klimat. JetPack jest prze-kozacki.

Zakupcie sobie Fallen Star i zrobimy jakis sparing na nowej mapie.Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff, praca oddna na czas więc zrobiło sioę trochę luźniej. jak nie dzisiaj to jutro zakupie dodatek i z chęcią pośmigam.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy kupując Warhawka na USA PSN mogę grać z Europejczykami? Nie ma blokady?

Albo czy do PAL-owego wydania płytowego mogę kupować dodatki na USA PSN?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz Warhawk z USstore, bez problemu pograsz z europejczykami, sprawdzone na własnej skórze... A czy do Palowej wersji na płycie zajarzą dodatki z USstore to nie mam pojęcia??

P.S. Kupiłem wczoraj dodatki i chętnie zagrałbym kilka meczyków z rodakami, więc pisze się na jakiś sparing jakby co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

chciałbym się dowiedzieć czy kupując Warhawka na USA PSN mogę grać z Europejczykami? Nie ma blokady?

Albo czy do PAL-owego wydania płytowego mogę kupować dodatki na USA PSN?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Witam

Dodatki są niestety regionalizowane, musisz zakupić z tego regionu,co grę.Odnośnie gry na serwerach UE/US,oczywiście podczas szukania możesz sobie ustawić wyszukiwanie serwerów, tylko Twój region,czy wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kupiłem wczoraj dodatki i chętnie zagrałbym kilka meczyków z rodakami, więc pisze się na jakiś sparing jakby co...

Potrzeba osobę,która ma szybkie łącze i założy serwer przynajmniej na 8osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatków, to niestety, ale polski PSS został znowu olany - w amerykańskim widziałem paczkę wszystkich 3 addonów w bardzo przystępnej cenie. Mam nadzieję, że może za jakiś czas też dostaniemy coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,własnie kupilem ten bundle pack z konta Us-a i niemoge grać na tych mapach czy to wina regionalizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,własnie kupilem ten bundle pack z konta Us-a i niemoge grać na tych mapach czy to wina regionalizacji ?

A grę masz z US, czy od nas?? Jak od nas to nie pograsz na tych dodatkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,własnie kupilem ten bundle pack z konta Us-a i niemoge grać na tych mapach czy to wina regionalizacji ?

Witam,przecież kilka postów wyżej został już poruszony ten wątek,odnosnie dodatków z innego regionu.Napisałem wyraźnie,że nie będą działać:/ Szkoda że nie zauważyłeś,straciłeś tylko pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba osobę,która ma szybkie łącze i założy serwer przynajmniej na 8osób.

czesc jak szybkie musi byc to lacze???

wlasnie kupilem ta gre i chce pograc jakie wskazowki dla poczatkujacego narazie przeszedlam treningi czytalem ze zeby zaliczyc trofea trzeba wybrac z listy serwerow te z z nie przekreslonymi pucharkami chcialbym pograc z kims kto tez zaczyna zeby bylao latwiej na poczatku pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc jak szybkie musi byc to lacze???

wlasnie kupilem ta gre i chce pograc jakie wskazowki dla poczatkujacego narazie przeszedlam treningi czytalem ze zeby zaliczyc trofea trzeba wybrac z listy serwerow te z z nie przekreslonymi pucharkami chcialbym pograc z kims kto tez zaczyna zeby bylao latwiej na poczatku pozdrawiam

Cześć

Odnośnie zbierania trofeów,nie koniecznie muszą być te serwery z pucharkiem:) Możesz śmiało i na tych bez zbierać(są to nierankingowe).Co do łącza,to przynjmniej 4Mb/s. Tak sądzę,chociaż bardziej istotny jest upload niż download. Jaki masz upload? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Odnośnie zbierania trofeów,nie koniecznie muszą być te serwery z pucharkiem:) Możesz śmiało i na tych bez zbierać(są to nierankingowe).Co do łącza,to przynjmniej 4Mb/s. Tak sądzę,chociaż bardziej istotny jest upload niż download. Jaki masz upload? Pozdrawiam

w jedna i druga strone ma 2mb czyli slabo no i niejestem w ta gre geniuszem szukam raczej poczatkuijacych graczy zeby sie wprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w oby dwie strony masz 2 MB cos mi sie nie chce wierzyć . Coś chyba ci sie pokiełbasiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w oby dwie strony masz 2 MB cos mi sie nie chce wierzyć . Coś chyba ci sie pokiełbasiło

no tak mam siec Multimedia polaczenie Lan po dawnym Laczpolu zadnych ograniczen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak mam siec Multimedia polaczenie Lan po dawnym Laczpolu zadnych ograniczen

Trochę dzwiny podział,ale mniejsza o to...Próbowałeś założyć serwer na ośmiu graczy? Rankingowy? Ja aż taki dobry w WH to nie jestem:] więc nie bój nic,zawsze się coś nauczysz:) Masz słuchawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę dzwiny podział,ale mniejsza o to...Próbowałeś założyć serwer na ośmiu graczy? Rankingowy? Ja aż taki dobry w WH to nie jestem:] więc nie bój nic,zawsze się coś nauczysz:) Masz słuchawkę?

sluchawek nie mam ale przy probie zakladania serwera gra sprawdza twoj up i dl i u mie bylo ok jutro zaloze i dam ci znac sprawdzimy ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra na Neostradzie 1 MB (upload 32kb/s, download 124/s) nie wchodzi w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki moge zalozyc server tylko powiedzcie kiedy??? moge zalozyc i zostawic wlonczona konsole jesli nie bedzie mnie w domu dajcie znac co i jak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli gra na Neostradzie 1 MB (upload 32kb/s, download 124/s) nie wchodzi w grę?

Grać możesz spokojnie. Sam mam taki net. Gorzej z założeniem serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sluchawek nie mam ale przy probie zakladania serwera gra sprawdza twoj up i dl i u mie bylo ok jutro zaloze i dam ci znac sprawdzimy ok?

Ok,później dodam Cię do listy i spróbujemy.

Miałem na myśli słuchawkę Bluetooth,headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jezeli trzeba to ja mam lazce 10Mb mysle ze bedzie ok na server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×