Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co do takich typów to jest łatwa opcja: na początku meczu (najlepiej kiedy jest odliczanie do rozpoczęcia) wciskamy select, wybieramy typa który nawija przez headset i wciskamy X--tym sposobem go "zmutujemy" czyli nie będziemy go słyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nadal nie moge przyzwyczaic do grania na padzie. Na liczniku w grze mam ponad dobe rozegrana. 37 lvl i strasznie mi idzie. Czasami faktycznie wygrywam, ale glownie przegrywam.

@Borys nie moglem dzisiaj dolaczyc do twojej gry bo nie mam map pack'a. Moze zagramy kiedys na podstawowych mapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do takich typów to jest łatwa opcja: na początku meczu (najlepiej kiedy jest odliczanie do rozpoczęcia) wciskamy select, wybieramy typa który nawija przez headset i wciskamy X--tym sposobem go "zmutujemy" czyli nie będziemy go słyszeć.

ale ja nie mam zamiaru "mutowac" takiej osoby,chce slyszec jak bedzie klal gdy uda mi sie go zabic:D a co do borysa85-nie przejmuj sie,mi sie zdarza przeklac,chodzi mi tylko o klecie bezposrednio do drugiego zawodnika,obrzucanie go inwektywami.tego nie cierpie.na szczescie minal mi juz okres nerwow,zbyt wiele padow musialem kupowac:D do ps3 mialem juz ich7 lub 8.teraz kupilem dualszoka i nie chce go niszczyc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Borys nie moglem dzisiaj dolaczyc do twojej gry bo nie mam map pack'a. Moze zagramy kiedys na podstawowych mapach?

Stary jak się łączysz ze mną w lobby to gra sama wynajdzie serwer ze starymi mapkami, dzis jak cię zapraszałem to graliśmy na Countdown, a to jest stara mapa. Inna sprawa, że czasem i tak jest trudno się połączyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka możecie mnie dopisywac do listy mój nick Sch4bik z chęcią pogram z Polakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys wiem o co ci chodzi, ale jak dolaczylem to mi napisalo, ze nie mam map packa na czerwono w lobby i nie bylo niczego innego. Moze sprobujemy jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Borys wiem o co ci chodzi, ale jak dolaczylem to mi napisalo, ze nie mam map packa na czerwono w lobby i nie bylo niczego innego. Moze sprobujemy jeszcze raz

Zawsze gdy w lobby jest ktoś bez map, a inni je mają to pojawia się napis kto ich nie ma. I wtedy ten kto załozył party wybiera grę i wyszukują się tylko serwery ze starymi mapami więc nie musisz się tym przejmowac.

Zawsze jak gram to wszystkich zapraszam więc na pewno zagramy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Bede wiedzial na przyszlosc. Ja dopiero bede mogl chyba w piatek zagrac, bo teraz nie mam za bardzo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

chyba powysyłam do Was tutaj się udzielających parę zaproszeń, bo coś ostatnio nie mam z kim pykać...

powiedzcie mi jedną rzecz.. jak to jest z tymi zaproszeniami do party, bo do niektórych nigdy nie udało mi się połączyć. Chyba ma tutaj znaczenie fakt, że ktoś jest pod firewallem swojej sieci osiedlowej i nie ma tzw. "zewnętrznego IP" (publicznego czy jak zwał tak zwał )?

Jeśli tak to osoba zapraszająca do swojego party powinna mieć raczej to publiczne ip. Dla dołączającego nie miałoby to znaczenia, ale jak ktoś jest "hostem".... jak myślicie?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mogę rozgryźc co nie tak jest z tymi połączeniami. Jeden raz gramy razem, wywala nas i jak się zapraszamy to nie chce się połączyc. Wtedy zazwyczaj pomaga reset obu konsoli, jest to bardzo uciążliwe ale na szczęście nie zdaża się często. A z osobą, z którą nigdy nie mógłbym się połączyc się do tej pory nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze nie bedzie tak jak to ostatnio mialo byc.

Ostatnimi czasy zastanawiam sie czy nie wymienic CoDa na BF, ale chyba zostane czy starym dobrym Callu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie oddał CoDa za BF. Moim zdaniem BF to kpina. Gra się drętwo, wysadzanie budynków mnie nie kręci (tym bardziej w tym wykonaniu - czekamy na nowego Red Faction).

Call of Duty uber alles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasine nie gralem w Bfa i dlatego nie jestem pewnien bo sporo ludzi mowi, ze fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasine nie gralem w Bfa i dlatego nie jestem pewnien bo sporo ludzi mowi, ze fajny

no ja mam COD4 i gram sobie czasem , kupiłem BF i nie żałuje chociaż trochę inaczej się gra , plusem są naprawdę wielkie mapki i pojazdy (chociaż denerwują) , w każdym bądź razie , inna grafika , ale naprawie moim zdanie fajna gra jeżeli ktoś lubi gry FPP o tematyce wojennej.

moim zdaniem warto jest mieć obie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktore zakupily dodatkowe mapy. Czy w menu jest jakas opcja zeby dolaczyc sie do jakiejs z nowych map czy trzeba miec duze szczescie aby natrafic na ta nowa mape??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osob ktore zakupily dodatkowe mapy. Czy w menu jest jakas opcja zeby dolaczyc sie do jakiejs z nowych map czy trzeba miec duze szczescie aby natrafic na ta nowa mape??

Wybieraja sie tak samo jak stare, losowo. Masz po prostu wiecej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze :/ jest mala szansa ze trafie akurat na nowa:/

P.S wlasnie dostalem error podczas gry: Coldn't get free pack index

Prosze o Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze :/ jest mala szansa ze trafie akurat na nowa:/

P.S wlasnie dostalem error podczas gry: Coldn't get free pack index

Prosze o Pomoc

Też mi coś takiego wyskakiwało przez jakiś czas, ale samo się naprawiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche sie uspokoilem bo myslalem ze to przez to ze nowe mapki sciagnalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

Witam serdecznie kolegów , mój nik na PS3 to Bartkowski .Posiadam Call of Duty4,MotorStorm,Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots,Race Driver:GRID,(narazie mam)Haze,Battlefield: Bad Company,Grand Theft Auto IV,Gran Turismo 5 Prologue,Burnout Paradise,Resistance: Fall of Man i zamówiłem już Fifa 09.Jak by co to proszę abyście dopisali mnie do istniejących list danych gier.Będę wdzięczny.

Miłego katowania konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no pogral bym sobie w tego battlefielda, ale teraz juz nikt nie chce sie wymienic CoDa za Bad company. Lipa x[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde no pogral bym sobie w tego battlefielda, ale teraz juz nikt nie chce sie wymienic CoDa za Bad company. Lipa x[

Jezeli az tak Ci zalezy to sprzedaj cod4 , doplac troche i kup sobie Bad Company

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×