Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Nie warto wydawać 36zł na te mapki. Według mnie to jakaś kpina z nimi jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym prawie na kazdym serwie jak gralem to wszyscy krzyczeli jak pojawila sie bonus mapa "SKIP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, są te mapki, moim zdaniem - przynajmniej jedna jest fajna. Chaina Down, odwzorcowana jest na mapie z CODA 1 "CARENTAN" i to mi sie podoba budynki, schody wszystko w tym samym miejscu, tylko że wyglad Chaina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale nie oplaca ci sie kupowac oddzielnie tych mapek:)

Sprzedaj swojego Call of Duty 4 na allegro za 120zł dołóż 40 i kup z mapkami edycje (Game of the Year Edition) po czym sciagnij za darmo te 4 mapki a pozostale 4 sciagniecie wystaw na aukcji za 25 lub 30 zł czyli jeszcze zarobisz:) Ja tak zrobilem i jestem do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne, są te mapki, moim zdaniem - przynajmniej jedna jest fajna. Chaina Down, odwzorcowana jest na mapie z CODA 1 "CARENTAN" i to mi sie podoba budynki, schody wszystko w tym samym miejscu, tylko że wyglad Chaina

Jestes jedyna osoba ktora do tej pory spotkalem i ktorej sie podoba ta mapa... Reszta jest w miare ok, ale ta Chaina to jedna wielka tragedia, "tysiace" okien i budynkow w ktorych siedza same campy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Racja ale jak juz sie ta wejdzie i przykampi to 30 fragow bo calyczas biegna po schodkach chcac przykampic w oknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozyczylem od kumpla cod4 i po grze na MP postanowilem kupic ta gre xd poprostu cudo

najlepiej edycje Game Of The Year - wtedy 4 mapki za free ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrX w PSNid masz prostą linie | czy L ( l) ? Tak czy tak jak napisze pisze mi ze taki ID jest niezarejestorwany:)

Ok poszło na Gamer Card twoim odkrylem ze jest to duze i:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestes jedyna osoba ktora do tej pory spotkalem i ktorej sie podoba ta mapa... Reszta jest w miare ok, ale ta Chaina to jedna wielka tragedia, "tysiace" okien i budynkow w ktorych siedza same campy

Absolutnie się zgadzam, na dodatek jak żonka widzi, że będzie ta mapa to kategorycznie każe zmienic serwer. Mi się z tych map podoba Broadcast, ładna strzelanka i klimat dla każdego bo i snajperka znajdzie miejsce i MP5 do walki w budynku, dla mnie miód. I jak się gra Team Tactical to podoba mi się Killhouse.

Creeka wszyscy chwalą ale tam bez celownika nie da się grac.

A tak z innej beczki to uważam, że po dojściu do 10 prestige powinna byc nagroda w postaci możliwości zamontowania w broni dwóch dodatków, np celownika i tłumika jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Killhouse to mi sie dobrze gra tylko w "Free-For-All"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki to uważam, że po dojściu do 10 prestige powinna byc nagroda w postaci możliwości zamontowania w broni dwóch dodatków, np celownika i tłumika jednocześnie.

wogole powinni dac jakiegos patcha z nowymi broniami celownikami itd bo cod coraz nudniejszy sie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz im sie nie oplaca. Jak to w wiekszosci firm gdy ma pojawic sie nowy tutul stary pozostaje odstawiony na drugi plan. Patche beda pewnie wychodzic ale to tylko z malymi poprawkami. Ale na fajerwerki bym nie liczyl. A szkoda. Fajnie by było mie poziom 99 i + 15 nowych broni:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo jak by dalis cos nowego, ale faktycznie teraz jest to praktycznie nie mozliwe.

Aktualnie licze na SOCOM, mam nadzieje, ze dorowna CoD'owi, albo go przescignie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki to uważam, że po dojściu do 10 prestige powinna byc nagroda w postaci możliwości zamontowania w broni dwóch dodatków, np celownika i tłumika jednocześnie.

Jestem za , celownik i granatnik w jednym

Fajnie by bylo jak by dalis cos nowego, ale faktycznie teraz jest to praktycznie nie mozliwe.

Aktualnie licze na SOCOM, mam nadzieje, ze dorowna CoD'owi, albo go przescignie.

Nie dorowna ani tez nie przescignie , Cod4 jest jedyny w swoim rodzaju. A co do update Coda to slyszalem ostatnio ze maja wyjsc jakies nowe tryby... ( ale kto to mowil i czy to prawda to nie wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wogole powinni dac jakiegos patcha z nowymi broniami celownikami itd bo cod coraz nudniejszy sie robi

jak zaplacisz, to będziesz miał co tylko chcesz :]

taka prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:Czytam o tych Prestigach i jakiś challenge.

1.Gram w Bad company i tam są medale i za każdy medal jest Unlock danego przedmiotu.

Czy to coś to samo jak w Call of duty czy nie.Lub czym się różni.

2.I co to są te challenge.Bo widzę że są wpisy po ukończeniu Prestige robię Challenge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:Czytam o tych Prestigach i jakiś challenge.

1.Gram w Bad company i tam są medale i za każdy medal jest Unlock danego przedmiotu.

Czy to coś to samo jak w Call of duty czy nie.Lub czym się różni.

2.I co to są te challenge.Bo widzę że są wpisy po ukończeniu Prestige robię Challenge.

W COD4 bronie i perki odblokowujesz przez przechodzenie kolejnych lvl, czyli co ileś lvl dostajesz coś nowego!

I tak za każdy lvl za pierwszym razem dostajesz medal. (czasami przez kilka lvl jest taki sam) I tak do czasu dojścia do 55 lvl. Wtedy masz odbokowane wszystkie bronie, ostatni jest Golden Desert Eagle.

Po ukończeniu 55 lvl dostajesz możliwośc gry w prestige mode. Wtedy zaczynasz od 1 lvl i zdobywasz wszystko od nowa ale nie masz juz tych znaczków jak na początku tylko zawsze przez cały prestige jedną odznakę. Prestigy jest 10 czyli razem przechodzisz grę 11 razy.

Teraz challenge - każda broń ma do odblokowania dodatki, za 25 killów dostajesz celownik, za 75 killów tłumik, a za 150 lunetkę. Dodatkowo za 25 headschootów dostajesz popielaty kamuflaż i potem odpowiednio za 75 i 150 niebieski i czerwony.

Dodatkowo po zaliczeniu wszystkich headschootów w danej klasie broni dostajesz złotą broń. (ale tylko jedną w danej klasie)

Klase broni to:

-karabinki maszynowe,

-karabiny szturmowe,

-lekkie karabiny maszynowe,

-schootguny,

-karabiny snajperskie,

Za wykonywanie challenge dostajesz punkty, które pomagaą przejśc lvl.

Oczywiście to nie koniec, oprócz challenge broni robisz rozmaite inne challenge, które również odblokowujesz predzierając się przez kolejne lvl.

Zabawa jest niezastąpiona, a BF moi zdaniem nie wart jest grosza przy CoDzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie:Czytam o tych Prestigach i jakiś challenge.

1.Gram w Bad company i tam są medale i za każdy medal jest Unlock danego przedmiotu.

Czy to coś to samo jak w Call of duty czy nie.Lub czym się różni.

2.I co to są te challenge.Bo widzę że są wpisy po ukończeniu Prestige robię Challenge.

W CoD4 zdobywasz lvl , po zdobyciu danego lvl odblokowuje sie bron lub dodatek tzw. perksy

dodatek1.jpg ,dodatek2.jpg,dodatek3.jpg.

Po zdobyciu 55 lvl masz mozliwosc przejscia na "Prestige Mod" jest ich 10.

Chalange to zadania ktore wykonujesz w grze i dostajesz za nie punkty lub dodatki do broni ( tlumnik , celownik , luneta ).Musisz na przyklad zabic 25 gosci aby odblokowac celownik do danej broni, 25 headshotow aby odblokowac kamuflarz itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za takie obszerne wytłumaczenie.Czyli widzę że pełna frajda grania w Multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajda niesamowita. Nie ma czasu sie nudzic. Ciagle cos sie dzieje. W sumie to przyznam sie ze jak raz gralem przez prawie 8h to nawet czasu do WC nie mialem isc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys mnie uprzedzil ale dokladniej Ci wszystko wytlumaczyl. Ode mnie masz screeny jak wygladaja dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kończę 55Lvl i dostaje prestige i zeby przejść do następnego poziomu w prestige też muszę uzyskać 55lvl i jak ukończę prestige na 55lvl do udośtępnia mi się Prestige 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej tak to jest. Wiec zeby osiagnac wszystko potrzeba duzo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×