Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mniej wiecej tylko tak to wyglada w skrocie

btw.

MaD ty to w ogole wychodzisz z tego forum ? Co sie zaloguje to masz za kazdym razem "x" nowych postow dodanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy siedze to mi sie nudzi:) A jak wracam do domu odpalam PSa i kompa i dalej siedze:P

Posty to moglyby sie nie sumowac, to wtedy nikt by nie nazekal ze ktos malo pisze a ktos duzo. Lubie gadac w tym wypadku musze pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zaplacisz, to będziesz miał co tylko chcesz :]

taka prawda

ja nierozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Idz sypnij 1 milion dolarow i napewno ci dodadza:P Chyba o cos takiego mu chodzilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzamsie z opinią pare postow wyzej - multiplayer jest genialny i moim zdaniem niedoscigniony przez zadna inna gre

mam tylko jeszcze pytanko, zacząlem grac doslownie wczoraj i zeby odblokowac celownik (taka szybka z czerwoną kropką) muzse przejsc jakas misje w SP czy tak jak powiedzial ktos wyzej np 25 zabic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzamsie z opinią pare postow wyzej - multiplayer jest genialny i moim zdaniem niedoscigniony przez zadna inna gre

mam tylko jeszcze pytanko, zacząlem grac doslownie wczoraj i zeby odblokowac celownik (taka szybka z czerwoną kropką) muzse przejsc jakas misje w SP czy tak jak powiedzial ktos wyzej np 25 zabic ?

Żeby mieć "czerwoną szybkę z kropką" (celownik laserowy) musisz ukończyć challenge dla danej broni, np. m4 lub ak47 itd. przeważnie te początkowe challenge to zabić kilku typków i tyle. I nie musisz przechodzić żadnych misji w SP, tylko wykonywać challenge on-line, jak będziesz w trybie on-line w Lobby wejdź w BARRACKS i Challenges.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć "czerwoną szybkę z kropką" (celownik laserowy) musisz ukończyć challenge dla danej broni, np. m4 lub ak47 itd. przeważnie te początkowe challenge to zabić kilku typków i tyle. I nie musisz przechodzić żadnych misji w SP, tylko wykonywać challenge on-line, jak będziesz w trybie on-line w Lobby wejdź w BARRACKS i Challenges.

Akurat celownik z multiplayer COD 4 odblokowywany po zabiciu 25 bandytów to nie celownik laserowy tylko kolimator red dot, działanie polega na niewielkim zbliżeniu ale lepszym skupieniu się na celu. Celownik laserowy jest dostępny tylko w singlu, np gdy ratujemy Nickolaja, taki celownik jest widoczny przez noktowizor.

@saperman - challenge odblokowują się dopiero po chyba 5 lub 6 lvl, początkowo miałem problem z celowaniem z muszki, jednak obecnie granatnik stał się na tyle niezbędny, że zrezygnowałem z celownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz odblokowalem challanges ale wlasnie o to mi chodzlo o czym powiedzieles, ze po zabiciu 25 kolesi i bez potrzeby gry SP, o to mi chodzlilo, dzieki bardzo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Celownik laserowy jest dostępny tylko w singlu, np gdy ratujemy Nickolaja, taki celownik jest widoczny przez noktowizor.

I tu się mydlisz. Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak celownik laserowy, jest tylko laserowy wskaźnik celu (sam przyznasz, że nie celujesz bezpośrednio przez niego, tylko oznaczasz nim cel). Po drugie, jeśli owy wskaźnik celu widać tylko w noktowizji, to jest to podczerwień. No, to tak gwoli ścisłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat o CoD4 nie o rodzajach celownikow:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mydlisz. Po pierwsze, nie ma czegoś takiego, jak celownik laserowy, jest tylko laserowy wskaźnik celu (sam przyznasz, że nie celujesz bezpośrednio przez niego, tylko oznaczasz nim cel). Po drugie, jeśli owy wskaźnik celu widać tylko w noktowizji, to jest to podczerwień. No, to tak gwoli ścisłości...

Potocznie nazywa się to celownik laserowy - nazwa przyjęła się przez filmy itp. Chodzi o to, że celujesz w kogoś i na wskazanym celu widzisz czerwoną kropkę. Jednak coś ten punkt musi wyświetlic, a wyświetla rodzaj lasera o niewielkiej mocy. Promień nie jest widoczny dla ludzkiego oka, widac tylko ten punkt. Po drugie, jeśli owy wskaźnik celu widać tylko w noktowizji, to jest to laser widoczny w podczerieni. Bo to noktowizja opiera się na podczerwieni, a nie laser. No, to tak gwoli ścisłości...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Laserowy_wskaźnik_celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobry jesteś. Tak gwoli ścisłości. Ale jednak zostanę przy nazwie laserowy wskaźnik celu. Staram się uczyć innych poprawnego nazewnictwa związanego z militariami (szczególnie wkurzają mnie 'bazuki'...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysalelem ze to biedronka mi chodzi po wyswietlaczu lcd:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To temat o CoD4 nie o rodzajach celownikow:P

Ale w CoD4 występują takowe

A wy Larry i borys jak nie możecie dojść do ładu to się pobijcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem co sie tak czepiacie tych celownikow. Tak jakby nie bylo w CoDie ich. Jest to bezposrednio zwiazane z ta gra, wiec nie widze problemu, zeby pisac tutaj o tym. Zreszta chyba lepiej pisac w tym temacie niz zakladac nowy.

Dziwne masz MaD filozofie.

Co do tego celownika.

Zgadzam sie z Borysem, ze jezeli widac go w noktowizorze tylko to jest on na podczerwien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ni z gruszki ni z pietruszki napisze,ze rzadko teraz grywam w "dorsza na lince"(cod on line) albowiem pierwsze primo:jestem cienki jak tylek dzdzownicy,a po drugie primo:nowe gry mnie zajely.takze sory wszystkim dwom friendsom ktorzy chcieliby mnie niewatpliwie w swych druzynkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo katuje SCIV ale w przyszlym tygodniu wracam do Calla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja ni z gruszki ni z pietruszki napisze,ze rzadko teraz grywam w "dorsza na lince"(cod on line) albowiem pierwsze primo:jestem cienki jak tylek dzdzownicy,a po drugie primo:nowe gry mnie zajely.takze sory wszystkim dwom friendsom ktorzy chcieliby mnie niewatpliwie w swych druzynkach.

Ja tez ostatnio coraz mniej czasu mam na gre, a teraz mam pare nowych gierek i tez przestalem grac w CoD'a chwilowo. A juz zaczynalem w miare dobrze grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio coraz mniej czasu mam na gre, a teraz mam pare nowych gierek i tez przestalem grac w CoD'a chwilowo. A juz zaczynalem w miare dobrze grac

tak to jest-nie rozpieszczano nas jesli chodzi o interesujace gry,a teraz nagle zaczyna sie taki wysyp ciekawych pozycji,zde nie wiadomo na co sie zdecydowac.ale po pewnym czasie i tak sie wroci do coda.przynajmniej do czasu lepszego multi w innych szczelankach (moze Resistance 2 lub Killzone 2 lub cos innego z dwojka w tytule)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie licze na SOCOM'a bardzo. Najbardziej lubie realne FPSy tak jak CoD 4 wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi trudno sie wypowiadac,w sumie dopiero z kol of djuti for zaczela sie moja przygoda z multiplejerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie takie szybkie pytanie. Bedziecie przechodzic na CoD5 czy zostajecie przy CoD4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja albo zostane przy tej grze, albo zmienie na SOCOM'a. Bo nie widzi mi sie grac w WWII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Ja skończyłem całkowicie granie w cod4 online, a cod5 to już na pewno nie kupię. Mam dosyć ciągłych problemów ze statystykami i całkowitego wsparcia ze strony activi$ion. Do tego wkurw... mnie beznadziejnie odwzorowane bronie (szczególnie MP5 - totalna porażka). Niestety, ale firma, która do niedawna tworzyła same świetne tytuły, stała się ostatnio drugim EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×