Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

@Up:

Ja skończyłem całkowicie granie w cod4 online, a cod5 to już na pewno nie kupię. Mam dosyć ciągłych problemów ze statystykami i całkowitego wsparcia ze strony activi$ion. Do tego wkurw... mnie beznadziejnie odwzorowane bronie (szczególnie MP5 - totalna porażka). Niestety, ale firma, która do niedawna tworzyła same świetne tytuły, stała się ostatnio drugim EA.

Mnie najbardziej wkurza to że jak szukam serwera to ładuje mi się jakaś mapa na której do końca meczu zostało 1min, a czem jak już wejde to jest koniec. ŻAL serwery COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej wkurza to że jak szukam serwera to ładuje mi się jakaś mapa na której do końca meczu zostało 1min, a czem jak już wejde to jest koniec. ŻAL serwery COD

Wyszukiwarka automatycznie szuka wolnych miejsc i jezeli znajdzie, nawet w rozgrywce to Cie tam laczy, najgorsze jest to ze przewaznie po stronie przegranych Wkurzajace jest to ale "Life is brutal" . Mogliby by to zrobic w ten sposob, ze jezeli do konca jest n.p. 2 min to juz nie powinno laczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a parę temu Borys mi radził żeby kupić COD4 bo wymiata i jest lepszy od Bad Company:]a tu takie rzeczy czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest porownac CoD4 do BF:BC.

CoD4:

Zalety:

- szybka akcja (prawie calyczas czlowiek strzela)

- bardzo duzo ludzi w online (serwery zawsze po max osob)

- swietny realizm (nie mowie juz o Hardcore)

- swietnie zrobione mapki

- system rang itd

- fenomenalna grafika

- wspanialy dzwiek

- na necie 512kb/s nie spotykam sie z lagami

- swietne sterowanie, bardzo latwo jest sie nauczyc grac na padzie.

Wady:

- nie ma normalnej wyszukiwarki serwerow, gra sama wyszukuje i cie do niego laczy, niekiedy tylko na 1minute gry:)

Battlefielda mialem jednak sprzedalem po kupnie CoD4. Dlaczego? Mapy w BF nie mozna powiedziec sa swietne, grafika rowniez jest bardzo dobra. Dla mnie gorzej gra wyglada w sprawie realizmu. Troche za dlugo postacie wytrzymuja strzałów, niekiedy nawet przezywaja strzal z granatnika w twarz :wow Wiecej zastrzezen nie mialem. Dlatego nie mozna sugerowac sie do konca czyjas opinia. Mi osobiscie bardziej przypadl cod do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrał bym z rodakami co mają head sety , fajnie by sie popykało w search and destroy z pełną komunikacją i zgraniem ,

napiszcie domnie na gg albo wysyłajcie invity

mam dodatkowe mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci wysle:) Fajnie bedzie pograc razem, a jeszcze lepiej by sie gralo gdyby sami polacy byli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze jesli host ma dodatkowe mapki to reszta (bez tych mapek) moze na nich grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , jezeli host ma mapki a ty ich nie posiadasz to w ogole sie nie polaczysz do takiego hosta...

MaD, raz piszesz ze robisz sobie przerwe bo grasz w cos innego, za chwile zeby Cie dodawac to pogracie ( lowca kontaktow ) ?? Ja Cie dodalem ale jeszcze ani razu Cie nie widzialem abys gral w Coda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzej pisalem ze zrobilem przerwe by pograc w SoulCaliburIV:D Ale juz w nadchodzacym tygodniu bede gral w CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym chcial pograc dolaczylem Flaszka do przyjaciol i mam nadzieje ze dolacze do klanu...

Pablo chyba ty tez jestes w klanie to moge do klanu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chcial pograc dolaczylem Flaszka do przyjaciol i mam nadzieje ze dolacze do klanu...

Pablo chyba ty tez jestes w klanie to moge do klanu???

Tak, jestem w tym samym klanie co Flaszka, ale narazie zamknelismy rekrutacje. Dodaj mnie do znajomych, mozemy razem pograc a jak zaczniemy znowu rekrutowac to dam Ci znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie zadna roznica czy graja Polacy czy tez inne narodowosci.i tak mi kazdy dupe skopie a te moje friendsy mnie na hardcore'a zapraszaja tylko im statystyki psuje chyba sie musze przerzucic na Flowa znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o gre z rodakami w teamie a nie przeciwko sobie A statystyk nikomu nie psujesz , jak juz cos to sobie. Jedyne co robisz a raczej czego nie robisz to nie pomagasz druzynie jak marnie grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

A wlasnie ze psuje statystyki. Gdy tylko ginie i duzo ginie, jest wieksza szansa ze druzyna osiagnie limit punktow, takim sposobem cala druzyna zaliczy +1 przegrana w statystykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@UP

A wlasnie ze psuje statystyki. Gdy tylko ginie i duzo ginie, jest wieksza szansa ze druzyna osiagnie limit punktow, takim sposobem cala druzyna zaliczy +1 przegrana w statystykach.

Nie, oni do niego strzelają, a ja widzę kto i jest więcej killi dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesli tak to jutro lece do sklepu i kupuje nazeczonej ps3 i cod4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@UP

A wlasnie ze psuje statystyki. Gdy tylko ginie i duzo ginie, jest wieksza szansa ze druzyna osiagnie limit punktow, takim sposobem cala druzyna zaliczy +1 przegrana w statystykach.

Te statystki sa najmniej wazne, przynajmniej dla mnie. Jezeli maja sie juz psuc to wole aby to robil moj znajomy z ktorym gram w teamie, niz chore polaczenia do serwerow w ktorych rozgrywka trwa jeszcze 1 min. i jest sie w przegranej druzynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Wami grałem... nie byłem w najlepszej formie ^^

Wieczorem dopiero zaczynałem dobrze celować po długiej przerwie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, oni do niego strzelają, a ja widzę kto i jest więcej killi dla mnie

to nastepnym razem niech caly team po prostu za mna leci,bedzieta zabijac na przynete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do uzytkownikow, znajduje sie moze osoba ktora ma nowe mapki do coda- wersja NTSC, BLUS 30072L? Jeśli tak to walcie to mnie, bo jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cie dodam do friendsow i pogramy i moze dolacze do klanu ale w piatek i w nastepnym tygodniu tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

A ma jakies to znaczenie czy mapki sa NTSC czy PAL? Wydaje mi sie ze i tak kazdy moze grac razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jest zainteresowany kupnem mapek i tam jest znaczenia czy PAL czy NTSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×