Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer wyrzuca osoby ktore podlaczyly sie do gry, ale znajduja sie jeszcze w menu wyboru broni i sa nieaktywne. Osobiscie gracze nie maja jeszcze takiej mocy by kogos wykopac z gry

Ale jaki komunikat w tym momencie sie pojawia, nie jestem do konca pewny.

Możesz miec racje, nigdy mi się nie rzucił w oczy taki komunikat. Choc bywało, iż po połączeniu przed wyborem broni szedłem na kibelek i nic mnie nie wyrzuciło, po powrocie chwytałem za guna i grałem.

Swoją drogą powinna byc opcja "kick" podczas gry bo jak Ci w HS&D za każdym razem kolega z drużyny na starcie prezentuję moc swojej RPG to sie zwyczajnie odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja "kick" powinna byc na zasadzie glosowania tak jak i zmiana mapy. Chyba nie musze tlumaczyc jak dziala

Servery powinny tez wyrzucac osoby ktore maja minusowe punkty za team killing. Przykladowo zabiles kogos ze swojej druzyny 3 razy z rzedu i lecisz. Po jednym razie bylo by glupota bo kazdemu moze sie zdarzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz miec racje, nigdy mi się nie rzucił w oczy taki komunikat. Choc bywało, iż po połączeniu przed wyborem broni szedłem na kibelek i nic mnie nie wyrzuciło, po powrocie chwytałem za guna i grałem.

Swoją drogą powinna byc opcja "kick" podczas gry bo jak Ci w HS&D za każdym razem kolega z drużyny na starcie prezentuję moc swojej RPG to sie zwyczajnie odechciewa.

mam nadzieje,ze nie piszesz o mnie ale chyba nie,ja w grach z Wami nie uzywalem rpga.tak mniemam,nie pamietam dobrze.a propos,mam caly weekend na granie wiec jak bedziecie chcieli cieniasa w druzynie to zapraszajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla informacji wstawiam liste poszczegolnych leveli , "Prestige".

prestigemn9.jpg

aaaaaaaaaaaa co za gej wymislil prestize mam juz ich dosyc a jestem dopiero na 7

prestize=kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne zdanie, prestize znacznie urozmaicają rozrywke ;] Zreszta nikt nie kazal Ci ich przechodzic ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Zgadzam się, chociaż nie mam zbytniego szacunku dla graczy, którzy zatrzymali się na 55 levelu. Prestige trzeba robić i już, inaczej nie masz jaj. Mi zostało tylko 9 poziomów do 55 levelu 10 prestige'u. Wee-hee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co daje następny prestige ja mam 1 i 45 lvl

Nowy znaczek i robisz wszystko od poczatku. Zostaja tylko statystyki "glowne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, wytłumaczcie mi dlaczego co jakiś czas znajdzie sie jakiś osiołek który wali po wszystkich z RPG? o co tu chodzi bo nie kumam???? złość mnie zalewa od razu!!! czy tylko na tyle go stać bo przeciwnika nie potrafi wyeliminować? normalnie załamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co daje następny prestige ja mam 1 i 45 lvl

Daje Ci satysfakcję + motywację = świetną zabawę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, wytłumaczcie mi dlaczego co jakiś czas znajdzie sie jakiś osiołek który wali po wszystkich z RPG? o co tu chodzi bo nie kumam???? złość mnie zalewa od razu!!! czy tylko na tyle go stać bo przeciwnika nie potrafi wyeliminować? normalnie załamka

Jednym slowem sa to debile. Osoby ktorych iloraz inteligencji nie przekracza temperatury pokojowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inne zdanie, prestize znacznie urozmaicają rozrywke ;] Zreszta nikt nie kazal Ci ich przechodzic ;P

tak tyle ze chce miec zloty krzyz ;p ciekawe co jest tak bardzo ciekawego w odblokowywaniu nowych broni. za pierwszym albo ddrugim razem to frajda ale pozniej zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest az tak ciekawego w zlotym krzyzu ? Jak bede mial 10 prestige i zrobie wszystkie chalange, to nie wiem czy bedzie mi sie chcialo dalej grac, teraz mam przynajmniej jakies wyzwanie, zdobywanie kolejnych prestige:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zakladamy jakis klan ???

Ja jestem caly czas w klanie , chodzilo mi raczej o stworzenie 2 sobowej ekipy do wspolnego grania w rozgrywkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest juz was dwoch , jeszcze 4 osoby, nazwa i macie clan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos zainteresowany (najlepiej z headset'em) to pociupania po sieci to zapraszam (na te ostatnie 3 tygodnie przed wydaniem CoD5). Moj login Mrslevlog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie mysle zeby zrobic zloty krzyz i potem zabrac sie za CoD WaW ale kiedy to nastapi... to bede juz na emeryturze, chociaz kto wie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jest az tak ciekawego w zlotym krzyzu ? Jak bede mial 10 prestige i zrobie wszystkie chalange, to nie wiem czy bedzie mi sie chcialo dalej grac, teraz mam przynajmniej jakies wyzwanie, zdobywanie kolejnych prestige:)

Ja mam właśnie tak jak opisałeś i... kupiłem na X360 Game Of The Year Edition i znowu walczę - nawet wibracje są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie tak jak opisałeś i... kupiłem na X360 Game Of The Year Edition i znowu walczę - nawet wibracje są

To dlatego ostatnio Cię tak mało z nami..

Zresztą mnie też. Ale i tak zdobycie wszystkiego w COD4 multi zajmie mi jeszcze sporo czasu.

Bo Ty ostatni prestige robiłeś dwa dni jak widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się podłączyłem i zacząłem kosić

Jak coś to nick: Bubasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie zakladali klan to ja tez jestem chetny jak by co to moj id: nfs26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×