Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio skonczylem niezbyt dlugiego singla i mam zamiar teraz pograc troche online. Powysylajcie mi invity to chetnie z wami pogram. Moj psn id: baranoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzisiaj zaczalem grac troche w multi. Wszystko ladnie pieknie jak to w COD'ie, ale jakos nie pasuje mi to sterowanie na padzie. WYdaje mi sie ze sensitivity, ale jak zmienialem to zadne mi nie pasowalo. Jakie wy macie ustawione? Moze ktos zagra ze mna? Ostrzegam ze jestem cienki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do fbaran: sensitivity w CoD4 jest doskonale! gram zawsze na standardzie i jest super! w UT3 jest schrzanione ale CoD4 ma idealne sterowanie na padzie! musisz sie przyzwyczaic tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje. Nigdy wczesniej nie gralem w fps przez neta na konsoli. Jestem przyzwyczajony do myszki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje chetnych osob do pogrania w coda4 badz gta coda mam od 3 dni i juz zdazylem nabic 25 lvl wiec chyba niezly jestem? ale o tym to Wy musicie sie przekonac wiec.... zachecam wac do dodania mie do friends-ow ..... psid to dobik albo dobiik mam dwa konta ale tego pierwszego czesciej uzuwam POZDROWIENIA i wesolej koncowki wakacji zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla w co-op i świetnie się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem u kumpla w co-op i świetnie się gra

W co-opa w CoD4? Naucz mnie, jak to zrobiłeś, ja tez chętnie bym zagrał, niestety na mojej płytce nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobik wylsij mi invite moj psn id: baranoski. W 3 dni 25lvl niezle. Ja dzisiaj gralem drugi raz i zaczynam sie przyzwyczajac do pada. Mam 9lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobik wylsij mi invite moj psn id: baranoski. W 3 dni 25lvl niezle. Ja dzisiaj gralem drugi raz i zaczynam sie przyzwyczajac do pada. Mam 9lvl

Ja też zapraszam do wspólnej gry panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze sory chlopaki ale mi stary konsole zabral bo za duzo gralem i odda mi jak 2 ksiazki przeczytam[ma pomysły].....ech ale jedna juz koncze zostala mi II zyczcie mi powodzenia a w coda to troche na kompie gralem ale bardziej mi sie podoba na plajaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 24h odkąd gram w CoD4. Wrażenia? Boskie! Nie sądziłem, że emocje jakie towarzyszą nam w kampanii dla jednego gracza uda się przenieść do gry wieloosobowej! System osiągnięć jest wybitny. Pozwala na cieszenie się grą przez wiele godzin. Jak na razie mam 17 poziom, ale wieczorem to się zmieni Co do zadań mam jedno pytanie... gdzie mogę zrobić Goodbye? Trzeba skoczyć z 30stóp i zginąć. Nie wiem gdzie mogę takie miejsce znaleźć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęły 24h odkąd gram w CoD4. Wrażenia? Boskie! Nie sądziłem, że emocje jakie towarzyszą nam w kampanii dla jednego gracza uda się przenieść do gry wieloosobowej! System osiągnięć jest wybitny. Pozwala na cieszenie się grą przez wiele godzin. Jak na razie mam 17 poziom, ale wieczorem to się zmieni Co do zadań mam jedno pytanie... gdzie mogę zrobić Goodbye? Trzeba skoczyć z 30stóp i zginąć. Nie wiem gdzie mogę takie miejsce znaleźć ;/

Możesz wskoczyc do luku rakietowego na mapie z wyrzutniami. (Countdown)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz wskoczyc do luku rakietowego na mapie z wyrzutniami. (Countdown)

Oooo... thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęły 24h odkąd gram w CoD4. Wrażenia? Boskie! Nie sądziłem, że emocje jakie towarzyszą nam w kampanii dla jednego gracza uda się przenieść do gry wieloosobowej! System osiągnięć jest wybitny. Pozwala na cieszenie się grą przez wiele godzin. Jak na razie mam 17 poziom, ale wieczorem to się zmieni Co do zadań mam jedno pytanie... gdzie mogę zrobić Goodbye? Trzeba skoczyć z 30stóp i zginąć. Nie wiem gdzie mogę takie miejsce znaleźć ;/

Ja skakalem z dachu tego wysokiego budynku na Crash (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys85 do którego najlepiej wskoczyć ? Bo ja chyba wybrałem 3 razy nie ten co trzeba i nadal nie mam osiągnięcia ;O

Co do tych rang to trochę przekłamane ... znajdują się również słabi z wieloma gwiazdkami i wysokimi rangami na wszystkich trybach gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Borys85 do którego najlepiej wskoczyć ? Bo ja chyba wybrałem 3 razy nie ten co trzeba i nadal nie mam osiągnięcia ;O

Co do tych rang to trochę przekłamane ... znajdują się również słabi z wieloma gwiazdkami i wysokimi rangami na wszystkich trybach gry

Tak jak Borys powiedział, skoczyłem do luku rakietowego... osiągnięcie na nabiło się bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Borys85 do którego najlepiej wskoczyć ? Bo ja chyba wybrałem 3 razy nie ten co trzeba i nadal nie mam osiągnięcia ;O

Co do tych rang to trochę przekłamane ... znajdują się również słabi z wieloma gwiazdkami i wysokimi rangami na wszystkich trybach gry

Szczerze to chyba obojętne do którego wskoczysz. Nigdy się nie zastanawiałem.. Zawsze od razu mi wychodziło.

A co do rang to masz racje. Ani prestige, ani lvl nie oddają tego jak kto gra. Nawet jak ktoś gra słabo, a bardzo długo to dojdzie na szczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przynajmniej powinni je obniżać wraz z pogorszeniem jakości ;P Choć realnie taki generał ma mniejszą efektywność bojową niż starszy szeregowy no ale ...

Co do osiągnięcia to w końcu jest

Jakby coś to gram w cod4 w free for all i team deth. Id to id <----

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie grac na Domination. Wysylajcie mi invity to zagramy mam 24 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie grac na Domination. Wysylajcie mi invity to zagramy mam 24 lvl

Domination grałem przez pierwszy prestige. fajne ale musisz miec zgrana ekipę i trzymac wroga przy jednej fladze. (nie zdobywac jej) Jak widze czasem na serwie jak wiara lata od flagi do flagi, żeby tylko 15 punktów zgarnac to szybko opuszczam taką grę. Gdy zaczyna się zmieniac flagi wróg pojawia się byle gdzie i ma większe szanse. Jak go trzymasz przy jednej fladze i bronisz pozostałych to on się zawsze pojawia przy swojej.

Ja polecam Sabotage i HQ - może troszkę trudniejsze ale daje większą satysfakcję i dużo więcej punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zagrac w cod4 lub euro 2008 dodac moj psn iD i zagadac na gg: 6410713 moje id: eviltomek pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakupiłem grę to mogę dołączyć do wojenki po sieci. Tylko jak na razie nie rozkminiam jeszcze wszystkich mapek i mam niski level, ale jak wiadomo trening czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys85 <------

Taki team to trzeba sobie wyszukac ^^ male prawdopodobienstwo ze przypadkowo wszyscy na servie beda grali teamplay

Najlepiej sie gra na Search and Destroy, tam gra wymaga skupienia i refleksu a takze sprytu

Moim zdaniem tylko SnD (Search and Destroy) podtrzymuje sens rozgrywki

Reszta trybow to zazwyczaj: Biegnij, zabij, jak padniesz to trudno zaraz sie zrespisz i go dorwiesz bo wiesz gdzie jest...

Na SnD jak chyba kazdy to wie, nie respi sie po padnieciu ^^ i to jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na HC-TDM też jest fajny klimat

Jeżeli mam ochotę na czystą rozwałkę to idę na Domination. Tam punkciki lecą jak szalone ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×