Skocz do zawartości
Emir

The Eye of Judgment

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też czasem gram.

PSN ID: Azashke

Znacie jakieś fora czy cuś takiego co by mi pomogło stworzyć dobrego decka?

Edit: Oke już znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda granie bo widziałem że tam na kartach piszą jakieś podpowiedzi kiedy użyć czy coś a jak ktoś nie kuma w 100% eng to da sie pograć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? Zastanawiam się nad kupnem, ale widzę, że ucichło w tym temacie i ogólnie o EoJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram od czasu do czasu. W sumie mam 430 kart

Zainteresowanie wzrośnie z wydaniem nowego setu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja gram w to troche moge pograc online. Oczywiscie z setem 2. Jak ktos lubi gry strategiczne to polecam tą pozycję Jestem wybrednym graczem i malo gram na PS3 ale polecam tą gre z czystym sumieniem. Duzo ludzi w to gra, pewnie mniej z Polski bo jak patrzac to gra jest droga 200 zl podstawa + set 2 + niedlugo wyjdzie set 3 + karty dodatkowe = 400 zl

Jezeli chodzi o zrestartowanie statow proponuje deinstalacje gry i zainstalowanie jej ponownie. Dlugo to trwa bo musi ponownie update pobrac ale sposob dziala . Sam testowalem bo mialem podobny problem

Pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W ciągu tygodnia będę miał w swoich łapskach tą grę, więc z wielką przyjemnością pogram!

Będę się musiał sporo nauczyć, ale myślę, że dam rade :-) Wielkie PoZdRo i do zobaczenia na macie ;-)

Kto chce, niech dodaje! PSN: vDRINK3Rv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kto ma ochotę powalczyć, to zapraszam! Na razie jestm oczywiście początkującym graczem, ale człowiek uczy się na błędach, więc z checią pogram! :-D PoZdRo!

PSN: vDRINK3Rv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem swojego eoja (narazie tylko starter deck i booster co byl w zestawie).

Chętnie powalcze z kimś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy do Ligi EoJ zostały rozpoczęte!

Będzie to oczywiście Liga z nagrodami.

Pierwsza nagroda - Gra na PS3

Druga Nagroda - 3 Boostery z dowolnie wybranego SET'u

Trzecia Nagroda - 2 Boostery z dowolnie wybranego SET'u

Czwarta Nagroda - 1 Booster z dowolnie Wybranego SET'u

Piąta nagroda - 4 Karty (Uncommon) z SET'u 1

Szósta Nagroda - 1 Karta (Common) z SET'u 1

Proszę o zapisy, Nagród jest całkiem sporo jak widać, i aż 6 miejsc otrzyma nagrody!

Dodatkowo Deck(Talia) Zwycięzcy turnieju zostanie Opublikowana w tym temacie.

Zapisy kończą się 10 Listopada 2008r.

Liga Jest Prowadzona zarówno dla forum ps3site.pl jak i (spam).pl

Lista graczy:

(ps3site.pl)

- ambrozik

- Tofik

- Solstarr

- Koowall

((spam).pl)

- f0olas

- Nowy2142

- vDRINK3Rv

- wilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie chyba nie odwaze najzwyczajniej sie wstydze... no chyba, ze.. ktos pomoze mi jakos zaczac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od niedawna gram w EOJ, narazie tylko set1 ale chętnie pogram z niedoświadczonymi, czyli takimi jak ja graczami:) PSN ID: Koowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem wczoraj pierwszy raz po sieci, bo rozgrywki z kompem zaczely robic sie zbyt przewidywalne.. i musze przeyznac, ze bylo fajnie! czynnik ludzki wnosi calkiem sporo. grajac, z kompem ma sie swiadomosc, ze nie popelni zadnego bledu i racze bedzie kalkulowal wszystkie mozliwe sposoby rezolucji. to troche jak granie w szachy z komputerem. w skrocie, malo emocjonujace. przeciwnikami byli glownie japonczycy z kartami z setu 2 i 3, a z racji tego, iz nie mam zamiaru inwestowac w ta gre juz wiecej, jestem posiadaczem kart tylko z setu 1. innymi slowy, nie jest latwo.. zwlaszcza, ze w kolejnych dodatkach jest sporo wszechstronnych kart z magicznymi atakami + zdolnosci slecjalne.. ehhh...

i tu moje pytanie, wydawalo mi sie, ze zauwazylem kiedys mozliwosc ograniczenia przeciwnikow tylko z karciuszkami z SETU 1. ale teraz juz tego nie widze.. co jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga EoJ oficjalnie została napędzona. Do każdego kto się zapisał wysłałem dzisiaj wiadomość na PSN odnośnie rundy pierwszej.

z powodu zamykania tego forum zapraszam TUTAJ gdzie znajdą się wszystkie dalsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zagrac online SET1 musze sciagac update ?

Bo mam dosc czekania by mi sciagnelo te 2.5Gb <?> czy nawet wiecej bo leci jak krew z nosa

2. I czy jest tam jakis filter by wybieralo przeciwnikow np. z tylko 1 SETem ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
By zagrac online SET1 musze sciagac update ?

I czy jest tam jakis filter by wybieralo przeciwnikow np. z tylko 1 SETem ?

pierwsze - pewnie że musisz, nie łączysz się w sieci p2p, tylko klient <-> serwer i musisz mieć aktualną, obowiązującą wszystkich wersję, wątpię żeby dopuścili inne rozwiązanie.

drugie - nie filter tylko filtr i chyba jest takowy - strzelam z ta odpowiedzią bo mi chyba taka opcja przewinęła się kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ile sie sciaga ten Update do EoJ wlaczylem go z 2h temu i jest moze z 40% do 26% doszlo w 10 min reszta idzie masakrycznie powoli ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie, wersje 3.0 instalowało mi chyba z dobre 4h ale jak to niektórzy pisali przecież to normalne i nie ma się czym przejmować. trudno, że nie każdy ma czas siedzieć po parę godzin przy ps3 i akurat ten czas musisz poświęcić na update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×