Skocz do zawartości
ONE

Outland

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieję że cena nie będzie wysoka to może nawet się skuszę i kupię. :) Ale najpierw kupię Trine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 $, czyli ze 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna, posiadam ja na xboxa 360, zdecydowalem sie na zakup z xbox live poniewaz jak narazie ps store nie dziala, gra ma bardzo piekna grafike, wymaga zrecznosci, troche myslenia, jak za takie pieniadze warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę jej doczekać. Myślałem, że PSS wróci jakoś we wtorek lub dziś, tak jak zapowiadano, ale oczywiście wszystkie prognozy gówno prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista trofeów do tej gry:

Environmental Exterminator - Destroy a Spider using spikes (General)

That’s Teamwork - Destroy an enemy using a Kamikazer (General)

Survivor - Kill 20 enemies in a row with only 1 health left (Individual)

Two Birds - Smack a bomb so that kills two or more enemies (Individual)

Overkill - Destroy six enemies with one Beam Shot (Individual)

Untouchable - Defeat any boss without taking damage (General)

Don’t Go Alone - Complete any Co-op Challenge Room (General)

Arcade Master - Complete any Arcade Chapter below the target time (General)

Enthusiast - Collect 10 Marks of the Gods (Single Player only)

Collector - Collect all Marks of the Gods (Single Player only)

Millionaire - Collect 1 000 000 Doubloons (Single Player only)

Grand Master - Complete the full game (Individual)

Dacie radę? :D

Edytowane przez Akardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma platynki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie ma platynki :(

Niestety nie ma. Same trofea wyglądają na proste, w praktyce to już inna sprawa. :) Mimo wszystko kupię sobie tą grę zamiast Dungeon Hunter, cena nie jest jeszcze taka tragiczna. To teraz tylko czekać na powrót PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam się już od kilku godzin. Świetna gra, opłacało się czekać tyle czasu na przywrócenie PSS ;) Kawał dobrego platformera, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na tę grę od ujrzenia pierwszego trailera i gameplayu i dziś ograłem demko.Nie zawiodłem się.Dostałem szybkiego platformera z fajnymi patentami (podobnymi nawet do tych z silhouette mirage z psxa) oraz świetną prostą grafiką na miarę pataponów.Muzyka również wzbudzaa pozytywne uczucia.Kawałki wpadają w ucho czuć ten klimat.Demo zawiera dwa poziomy które przejscie zajmie nam parenaście minut.Gra w pełnej wersji zawiera rowniez co-opa co idzie jak najbardziej na plus.Póki co niemam gotówki ale juz dzisiaj wiem ze tą grę kupie na 100% i niebede żałował pieniędzy.Fanom oldchoolu oraz starszemu gronu graczy polecam stestować demo które leży na Eur ps store.Gracze patrzący tylko na trójwymiarową grafikę na miarę crysisów i dzieciaki niemają tu czego szukać.To wszystko;)

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up zgadzam się ze wszystkim co napisałeś w szczególności z tym na końcu :P mój "trajal" leży na dysku jak zakupie zdrapkę to kasa pójdzie na to na bank polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demko ta gra mnie zauroczyła! w przenośni jaki i dosłownie :) Oprawa wizualna,muzyka i miodny gameplay.Dziś idę po karty doładowujące i kupuję ,,Outland'' i ,,Flower'' ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczna gra, która udowadnia, że jeśli się chce i ma talent to można wprowadzić trochę innowacyjności i świeżości w skostniały gatunek platformówek. Najwyraźniej fińskie studio Housemarque czego się nie dotknie to zamienia w złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze xboxa sprzedalem mam zamiar kupic outland na ps3, czy ta cena 36 zl jest to stala cena, czy moze sie zmienic? Chodzi mi o to czy na ta gre nie jest jakas promocja, nie wiem czy kupowac zdrapke i od razu kupic zeby nie podrozala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. W tej grze jest co-op na jednej konsoli i co-op on-line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co-op online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co-op online.

Dzięki za info, trochę lipa, że tylko co-op on-line, co im szkodziło dać oba tryby. Trudno.

jako ze xboxa sprzedalem mam zamiar kupic outland na ps3, czy ta cena 36 zl jest to stala cena, czy moze sie zmienic? Chodzi mi o to czy na ta gre nie jest jakas promocja, nie wiem czy kupowac zdrapke i od razu kupic zeby nie podrozala

Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją by gra na psn podrożała ;) to stała cena, co najwyżej za jakiś czas może być tańsza w promocji pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze xboxa sprzedalem mam zamiar kupic outland na ps3, czy ta cena 36 zl jest to stala cena, czy moze sie zmienic? Chodzi mi o to czy na ta gre nie jest jakas promocja, nie wiem czy kupowac zdrapke i od razu kupic zeby nie podrozala

Nie ma możliwości aby gra podrożała, przynajmniej nie pamiętam takich sytuacji. Gry jednak tanieją w ramach "Special Offers" taka Lara Croft GotL kosztuje 47zł a wcześniej przed awarią PSN była przez miesiąc za 24zł.

Grałem w trial Outlanda i pierwsze co mi się skojarzyło to gra ekskluzywna dla Xboxa 360 - Limbo. Teraz mamy odpowiednik co prawda w innym klimacie i mechanice ale gra też warta swoich pieniędzy. Szkoda jednak jak się ją przejdzie to w sumie już nie ma co z nią robić.

PS. Szkoda że nie ma Limbo na PS3... ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości aby gra podrożała, przynajmniej nie pamiętam takich sytuacji. Gry jednak tanieją w ramach "Special Offers" taka Lara Croft GotL kosztuje 47zł a wcześniej przed awarią PSN była przez miesiąc za 24zł.

Grałem w trial Outlanda i pierwsze co mi się skojarzyło to gra ekskluzywna dla Xboxa 360 - Limbo. Teraz mamy odpowiednik co prawda w innym klimacie i mechanice ale gra też warta swoich pieniędzy. Szkoda jednak jak się ją przejdzie to w sumie już nie ma co z nią robić.

PS. Szkoda że nie ma Limbo na PS3... ; (

Już niedługo będzie limbo na PS3 :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Outland wspaniała gra, aktualnie czekam na kumpla, żeby pograć co-op online i tutaj mam pytanie.

Kupiłem z kolegą "na spółę" grę, jeżeli on będzie grał na swoim koncie ja na swoim to czy będziemy mogli grać co-op ? (oczywiście wcześniej gra kupiona i ściągnięta na dwie konsole z mojego konta)

Troszkę się zawiodłem, że nie ma co-op'a na dwa pady, nie rozumiem decyzji twórców gry.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać, ja sam kupiłem tą grę z jeszcze trzema innymi osobami i grałem na co-opie bez problemu thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obadałem triala i szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony. Podoba mi się ten motyw ze zmianą kolorków :) Dobra odskocznia od BC2, a nie wiele jest gier które potrafią mnie od BFa odciągnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×