Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że dając ''nowa gra'' nie mam crushing :verymad: A trofeów mam chyba 64%, ale później się upewnię :ok: .

a hard ukonczyles? bez wspomagaczy i zmiany poziomu trudnosci podczas gry, harda takze z nowej gry trza (jak dobrze pamietam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skończyłem grę 4 razy (medium, hard i crusing), mam wszystko co można było zdobyć. Poza jednym skarbem, tym 61/60. Też mam platynke. Fenomenalna gra! :)

Tu masz link do przewodnika, jakbyś chciał kiedyś ten ostatni skarb znaleźć ;) :

http://guides.ign.com/guides/812550/page_2.html

Pokaże ci wszystkie miejsca ukrytych skarbów.

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a hard ukonczyles? bez wspomagaczy i zmiany poziomu trudnosci podczas gry, harda takze z nowej gry trza (jak dobrze pamietam)

Fuck, na którymś poziomie coś włączyłem, choć chwile później wyłączyłem, bo nic się nie zmieniło :P Tylko który to poziom, żebym mógł go ponownie zaliczyć.

Włączone to nawet 30 sekund nie były :verymad:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fuck, na którymś poziomie coś włączyłem, choć chwile później wyłączyłem, bo nic się nie zmieniło :P Tylko który to poziom, żebym mógł go ponownie zaliczyć.

Włączone to nawet 30 sekund nie były :verymad:

zapomnij ktory to poziom, zostaje nowa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie uzywa bonusow typu fast motion, ciuszki i filtry to trophy za przejscie gry zaliczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomnij ktory to poziom, zostaje nowa gra.

To już nie wiem, bo trophy za przejście gry na hard mi zaliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem, bo trophy za przejście gry na hard mi zaliczyło.

To może jednak można używać tych "dopalaczy" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może jednak można używać tych "dopalaczy" ??

Wiesz, ja już nic nie wiem :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem, bo trophy za przejście gry na hard mi zaliczyło.
To może jednak można używać tych "dopalaczy" ??

to widocznie trophy zalicza ale nie odblokowywuje trybu crushing, a przy pierwszym przechodzeniu crushingu bonusy sa poblokowane, wiec przejscie harda bez bez wspomagaczy przygotuje do crushingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Jestem w rozdziale 13, w bibliotece. Pozabijałem wszystkich, był filmik i teraz mam kręcic czterema posągami. Nie wiem co mam z nimi zrobić bo kręciłem z pół godziny i nic. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunek geograficzny mowi w ktora strone patrzy sie dany posag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem. Jestem w rozdziale 13, w bibliotece. Pozabijałem wszystkich, był filmik i teraz mam kręcic czterema posągami. Nie wiem co mam z nimi zrobić bo kręciłem z pół godziny i nic. Pomocy.

bo to nie masz kręcić bez sensu, tylko ustawiać zgodnie ze wskazaniami dziennika (posiłkuj się naciskając SELECT)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Uncharted'a kupiłem 79zł w sklepie mam nadzieję że pieniądze nie wyrzucone w błoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Uncharted'a kupiłem 79zł w sklepie mam nadzieję że pieniądze nie wyrzucone w błoto :)

Mogę Cię zapewnić, że nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Uncharted'a kupiłem 79zł w sklepie mam nadzieję że pieniądze nie wyrzucone w błoto :)

Wszystko zależy jakie gry lubisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w czasie przechodzenia gry na HARD można korzystać z menu Rewards - wybrać inny typ broni? Czy nie będzie wtedy problemu z zaliczeniem gry na poziomie HARD i zdobycia stosownego trofeum. Bo nie chciałbym na końcu dowiedzieć się, że nie zaliczy mi przejścia na poziomie HARD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w czasie przechodzenia gry na HARD można korzystać z menu Rewards - wybrać inny typ broni? Czy nie będzie wtedy problemu z zaliczeniem gry na poziomie HARD i zdobycia stosownego trofeum. Bo nie chciałbym na końcu dowiedzieć się, że nie zaliczy mi przejścia na poziomie HARD.

Miałem ten sam problem i zostałem tutaj poinformowany, że nie zaliczy na innym forum powiedzieli mi, że jednak zaliczy. Teraz jadę na easy i zbieram wsyztskie skarby -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram crushing i na chwilę ustawiłem sobie fast motion, zmieniłem strój i dałem filtr next-gen... no i też zastanawiam się, czy zaliczy mi trophy... wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja gram crushing i na chwilę ustawiłem sobie fast motion, zmieniłem strój i dałem filtr next-gen... no i też zastanawiam się, czy zaliczy mi trophy... wie ktoś?

I to jest głupie. Jakby przy włączaniu ddanego bonusa nie mógł wyskakiwać komunikat, że nie zaliczy przejścia gry albo co. Nawet w menu powinno być to jasno zaznaczone. A tak powstają niedomówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja gram crushing i na chwilę ustawiłem sobie fast motion, zmieniłem strój i dałem filtr next-gen... no i też zastanawiam się, czy zaliczy mi trophy... wie ktoś?

Właśnie, że nie! Największa wada gry :turned: Ja na 30 sekund włączyłem, jak już kiedyś wspomniałem, i mi nie odblokowało Crushing :verymad:

Reven --> Jest lepsze rozwiązanie, jak choćby to w Bioshock'u, gdzie można wyłączyć Vita Chamber i przechodzić grę na platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale trophy za hard dostales... a ja nie chce nic odblokowac, tylko dostac trophy za przejscie crushing, wiec niedomowienie nadal jest :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na crushiongu nie da sie niektorych rewards wykozystywac :) i obojetnie czy uzywasz czy nie to i tak zaliczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sie bawic do woli i zmieniac co tylko chcesz i wszystko zaliczy.. wiec bez obaw niedawno skonczylem robic platyne wiec jestem pewny tego co pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki... już nie muszę się zamartwiać, że gram, a trophy nie będzie :)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam plena wersje tej gry :) Kiedy poszedlem na dziub Ubota i sie rozejrzalem stwierdzilem: "mega k...wa wow" :P troche pozniej musialem wylaczyc,bo wciaga a nie chce jej od razu dzisiaj przejsc :) Jednak must have jak nic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×