Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mi nie za bardzo chce się robić platynę bo zanim wyszły trofea zrobiłem wszystkie medalenie licząc Crushing i Expert Dyno Might i mam bite 3 przejścia już nabite + # rozdziały teraz na crushingu. Eh ale platynkę przed dwójeczką zdobyć będzie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos tutaj wogole Platine Trofeum w U:DF??

Mam 960 medali na 1000 i brakuje mi tylko Steel Flesh Expert ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma, np. ja. :) Mało roboty - 2 dni i jest :)

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi wskakuja te trophea tylko z pozycji XMB widze nadal 0%.. :/ nie wiecie o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz przed trofeami przeszedłem już grę. Aby przy kolejnym podejściu zaliczało mi trofea to muszę usunąć wcześniejsze save'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raz przed trofeami przeszedłem już grę. Aby przy kolejnym podejściu zaliczało mi trofea to muszę usunąć wcześniejsze save'y?

raczej tak. Bo np. jak zebrałeś chociaż jeden skarb wcześniej, to trofea za to już nie dostaniesz dopóki nie skasujesz save'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Włączam dziś grę i... i jest Crushing :rofl: Przepraszam, głównie Pipsa, gdyż to jemu zmarnowałem 4\5 minut życia.

Zaś co do poziomu trudności.

Jest dużo trudniej, ale bez przesady. Niektóre akcje wkurzają, już nie można biec i strzelać w lewo i w prawo, często trzeba obrać nową taktykę na daną wioskę. Ale jutro chyba skończę, jak będzie mi się chciało.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włączam dziś grę i... i jest Crushing :rofl: Przeprasza, głównie Pipsa, gdyż to jemu zmarnowałem 4 minut życia.

Zaś co do poziomu trudności.

Jest dużo trudniej, ale bez przesady. Niektóre akcje wkurzają, już nie można biec i strzelać w lewo i w prawo, często trzeba obrać nową taktykę na daną wioskę. Ale jutro chyba skończę, jak będzie mi się chciało.

To ja już zmieniłem na easy żeby wszystkie skarby zebrać -.- Tak to jeszcze 2x grę będę musiał przejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie przechodzę na hardzie, potem jeszcze crushing ale coś czuje ze na tym ostatnim pad może ucierpiec ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... u mnie nie wiele brakowało, żeby faktycznie ucierpiał... A kiedy? Podczas ostatniego chaptera na statku, męczyłem się z 50minut :verymad: A najgorsze było to, że myślałem sobie, to już ostatni chapter, zaraz platynka, ale fajnie.... ded! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Noo... u mnie nie wiele brakowało, żeby faktycznie ucierpiał... A kiedy? Podczas ostatniego chaptera na statku, męczyłem się z 50minut :verymad: A najgorsze było to, że myślałem sobie, to już ostatni chapter, zaraz platynka, ale fajnie.... ded! :D

Ja z 20 minut (dziś), ale platyny nie ma. Jeszcze jakieś głupie brązy :beee:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cos tutaj dopisac jeszcze :)

Wczoraj w koncu przeszedlem gre-nie bylo to zwiazane z poziomem trudosci ale mozliwoscia nacieszzenia sie przez tydzien :P Od razu zaczalem przechodzic na hardzie.No ale nie w tym rzecz. Chcialem dodac,ze naprawde fajne sa te wszystkei bonusy: arty, behnd the scene itd.Tak powinno byc kazdra gra. Naugthy Dog odwalilo naprawde kawal niezlej roboty.Niedosyc ze gra wypas to jeszcze te trofea,medale,arty,filmiki itd!!Juz nie moge sie doczekac na 2'jke.

P.S. Kiedy doszedlem do momentu "zombie" tez zaczalem sie wkurzac tak jak Wy :) IMO troche z tym przegieli no ale coz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko jak wygląda sprawa z zombie na crushingu tzn czy dużo bardziej wytrzymali są i czy jak raz cie trafią to zgon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie to akurat pikuś ;) Tylko pamiętaj, ajk jest ich kilka to nie baw się w namierzanie, tylko biegaj i strzelaj "na ślepo" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem na początku się bawiłem w celowanie i troche mnie krew zalewała ale potem naszczęście przypomniało mi się o tym trybie strzelania i już było dobrze :) (tylko że grałem na normalu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko jak wygląda sprawa z zombie na crushingu tzn czy dużo bardziej wytrzymali są i czy jak raz cie trafią to zgon?

Nie są bardziej wytrzymali, za to tylko 2 ciosy mogą uśmiercić bohatera. Jak już Melon wspomniał strzelaj na ślepo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zdobylem juz jak pisalem wczesniej 960 medali i nie weszlo mi ani jedno trofeo, a jak gre pozyczylem koledze to normalnie zdobywal. Mam usunac sava i zaczac gre od nowa? Poradzcie cos pliska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj usunac wszystko zwiazane z U:DF, i od nowa, sciagnij patch i jazda, powinno smigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba usuwać. Wystarczy zacząć zupełnie nową grę. Bez przenoszenia skarbów, nagród itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisac w jednym poście jak to jest z tymi trofeami u mnie ich nie ma a grę przeszedłem na normal medali wszystkich nie zdobyłem 60 treasures jest :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zombie to akurat pikuś ;) Tylko pamiętaj, ajk jest ich kilka to nie baw się w namierzanie, tylko biegaj i strzelaj "na ślepo" ;)

Nie wiem po co, nawet na Crushingu jest dużo czasu, aby namierzyć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA podałem najłatwiejszą możliwość, oczywiście można próbować namierzać, ale po co, skoro amunicji jest masa, a pomieszczenia małe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam od niedawna ps3, i skusilem sie po pochlebnych recenzjach zakupic Uncharted w platynie. Musze powiedziec ze jedna z najlepszych przygodowek w jakie dane mi bylo grac, strasznie wciaga ;] musze dozowac :)

ps. to moj 1 post, wiec witam wszystkich :)

Edytowane przez djNneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja także pierwsza gra. Piękna grafika, ciekawa fabuła. Wciąga! Tylko wydaje się być krótka bo już mam z 40% a naprawdę krótko grałem. Ale mam nadzieję, że druga część będzie dłuższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×