Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Pro Street

Rekomendowane odpowiedzi

Need_for_Speed_ProStreet.jpg

Rywalizuj w profesjonalnych wyścigach samochodowych. Tym razem nie wystarczy zaszpanować w dzielnicy - Twoja dominacja musi mieć światowy rozmach! Przygotuj niedoścignioną maszynę, a następnie sprawdź jej moc w konkurencjach o zróżnicowanym charakterze. ProStreet to niepowtarzalna szansa, by udowodnić, że właśnie Tobie należy się tytuł króla ulicy.

Źródło: EA games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem w poprzednim temacie, to ponarzekam i tutaj. Gra słaba, z koszmarnym modelem jazdy. Lata świetlne za NFS: P2k, ale i lepsze niż kolejny nocny NFS z ultra rozbudowanym tuningiem, jazdą po mieście i ziomalską atmosferą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mi tutaj brakuje to swobodnej jazdy po mieście. Ale ogólnie pomysł na tą część gry jest extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie demka uznaję Pro Street za nieco nudne. Ileż razy można wydawać grę o wyścigach samochodowych...?? Jest chyba kilka nowych trybów współzawodnictwa ale to nie wystarczy. Radziłbym poczekać na GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ta gra to najwieksza kupa ze stajni EA nie obrazajac. Jedyne co w niej dobre to plynnosc a tak to nuda, walkowane juz 80 razy, model jazdy, i w ogole kicz nad kicze roku 2007, oczywiscie nie musicie sie ze mna zgadzac pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ileż razy można wydawać grę o wyścigach samochodowych...??

nieskończenie wiele, jeśli stoją na wysokim poziomie. Jest tyle kategorii w sporcie motorowym, tyle samochodów, tyle tras które można odwzorować, że nudy na pewno nikt by nie odczuwał. Ale nie kolejny raz miasto i jazda po nim. Gdzie się podziały trasy jak trudna Corsica czy ultra klimatyczne Alps z P2k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupilem gre na allegro.mysle ze juz jutro listonosz mi przyniesie pogram i sie wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, szkoda ze nie ma jazdy po miescie:/. Mam takie pytanko jeszcze. Jak można w Need For Speed Pro Street mieć lepsze samochody na internecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w to na ps2 jutro zobacze jak na psp ale ogólnie to najgorsza część serii i szkoda mi pieniędzy na orginała na ps3 naprawde całkowite dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten nfs jest innowacyjny dlatego też większość osób jest negatywnie nastawiona na tą wersje gry. Osobiście lubię tą grę, ponieważ znudziły mi się wieczne wyścigi po mieście i ucieczki przed policją. Jak coś to chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten nfs jest innowacyjny dlatego też większość osób jest negatywnie nastawiona na tą wersje gry. Osobiście lubię tą grę, ponieważ znudziły mi się wieczne wyścigi po mieście i ucieczki przed policją. Jak coś to chętnie zagram.

sam zamysł gry ujdzie, ale model jazdy już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle Cię zrozumiałem ale chodzi Ci o to, że nie można przy 300 km/h wejść w ostre zakręty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może źle Cię zrozumiałem ale chodzi Ci o to, że nie można przy 300 km/h wejść w ostre zakręty ?

wręcz przeciwnie - o to, że samochód ma przyczepność tam, gdzie jej nie powinien mieć i zdecydowanie za łatwo się prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS nie jest Gran Turismo gdzie realność stawiana jest na pierwszym miejscu. Jest raczej grą, w której chodzi o cukierkowe samochody i dynamikę. Tak naprawdę wszystkie te wady spowodowane są pośpiechem ea w wydawaniu nowych odsłon. Spotkałem się z osobami, które rezygnowały z tej gry właśnie ze względu na trudność w prowadzeniu pojazdu. Może to nie odzwierciedla prowadzenia prawdziwego samochodu, które sprawia o wiele więcej radości lecz pobawić się można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NFS nie jest Gran Turismo gdzie realność stawiana jest na pierwszym miejscu. Jest raczej grą, w której chodzi o cukierkowe samochody i dynamikę. Tak naprawdę wszystkie te wady spowodowane są pośpiechem ea w wydawaniu nowych odsłon. Spotkałem się z osobami, które rezygnowały z tej gry właśnie ze względu na trudność w prowadzeniu pojazdu. Może to nie odzwierciedla prowadzenia prawdziwego samochodu, które sprawia o wiele więcej radości lecz pobawić się można

ale właśnie chodzi o to, że za bardzo uwypuklono tą cukierkowość i dynamikę. W starszych częściach też nie było bardzo realistycznie, ale model jazdy był dobrze wypośrodkowany (szczyt osiągnięto w Porsche2k). A obecnie podążają jedynie za modą - MTV zapoczątkowało manię na pimp my ride to oni to podchwycili, aby masy to kupiły, wyścigi dano jako dodatek, bo głównym zadaniem jest tuning. Teraz postawili na wyścigi w innym stylu, ale zamiast być konsekwentnym i dodać grze trochę realizmu zostawili model jazdy. A szkoda, bo TDU pokazało, że gra mając dosyć zaawansowany model jazdy też może stać się hitem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, pożyczyłem sobie dzisiaj od znajomego nfs:pro street, bo chciałem zobaczyć co i jak. I od razu dziwna sprawa, odpalam gierke gram i co jakiś czas gierka tak jakby skacze, brak płynności, nie wiem o co chodzi, czy wyszedł jakiś patch może do nfs ? a może tak powinno być :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo, pożyczyłem sobie dzisiaj od znajomego nfs:pro street, bo chciałem zobaczyć co i jak. I od razu dziwna sprawa, odpalam gierke gram i co jakiś czas gierka tak jakby skacze, brak płynności, nie wiem o co chodzi, czy wyszedł jakiś patch może do nfs ? a może tak powinno być :>

Tak nie powinno być, ale jest. Jak przy uruchomieniu gry się nie ściąga, to znaczy że patcha nie ma. W grę nie grałem, ale znając EA to optymalizacja jest słaba i nic na to nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pod ŚWIERKA i jestem mocno rozczarowany.Nawet nie można jeździc po mieście .

Ale najlepszym trybem jest drag, i jazda Hemi Cuda ;D pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, bo dzisiaj pierwszy raz grałem w NFS:PS jak miałem neta pod konsolą i patrze komunikat, patch 1.30 do pobrania, a ważył.. 722 MB mógł by mi ktoś powiedzieć co w nim takiego wielkiego było?? Bo tak to tylko 2 auta więcej zauważyłem :( Dziwne trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Need For Speed jest nieco powiemstraszny płynnośc jazdy znaczy khm...wogóle jej brak swobodnej jazdy brak a co najgorsze Legalne wyścigi mała adrenalina bo"miśki"cie nie gonią EA zwaliło sprawe polecam jednak poczekać na GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wlasnie kupiem gre na allegro i da sie w nia grac ale mam problem z wyscigiem na 1/4 mili w trybie kariery ,poprostu przy zmianie biegow samochod tak jakby pada i koniec wysciugu czy wie ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Od nie dawna mam SPS3 i Need for speed Pro Street to mija pierwsza gierka na konsole. Gra jest spoko tylko mam pytanie czy działaja na nie wibracje w padzie DUALSHOCK3? W opcjach konsoli mam właczone wibracje ale w grz mi nie działają. czy ta gra obsługuje cos takiego czy to pad jest wadliwy? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo to gra jeszcze z czasów jak nie było chyba DualShocków3 na PS3. Musisz obejść się bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po przeczytaniu większości postów mniemam że większość użytkowników to małolaty które za dużo w kwestii NFS nie mogą powiedzieć bo tak naprawdę nic nie wiedzą. Fakt ja też za weterana się nie uważam bo gram w NFS dopiero od części drugiej ale i tak po tym mogę powiedzieć że Pro Street jest BARDZO UDANYM TYTUŁEM. Picowanie fury i wożenie się po mieście jak blokers zostawmy dla dzieciaków, ten tytuł wymaga czegoś więcej i jednocześnie daje inny poziom i rodzaj rozgrywki. Prawdziwi fani znający jeszcze NFS 2 czy 3 moim zdaniem są w miarę zadowoleni. Pozdrawiam :-)

Tak propo padania auta, zdaje mi się że po prostu przegrzewasz silnik, spróbuj zmieniać biegi nieco szybciej może to pomoże. Pzd :-)

Edytowane przez SnaKe7777777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo to gra jeszcze z czasów jak nie było chyba DualShocków3 na PS3. Musisz obejść się bez.

Diękuje za odpowiedz, nie ma problemu, gierka i tak jest super poprostu myslałem ze cos nie tak z padem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×