Skocz do zawartości
dzumper

Nasze Sny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. W tym temacie możecie opisywać swoje sny. Szablon tego jest taki:

Temat:

Sen:

Powód:

Więc ja zaczynam.

Temat: Playstation 3

Sen: Idę sobie po markecie (chyba tesco... ostatnio dużo tam bywam bo dopiero otwarte i przeceny duże) i idę alejką RTV&AGD i po prawej stronie widzę 3 włączone PS3. Tak patrzę i się dumam. Nagle jedna złapała YLOD'a, zanim poszedłem powiedzieć to pracownikowi (tak, tak... po co? Nie wiem!) druga dostała YLOD'a. Tylko ten YLOD był dziwny, bo zamiast migać czerwona zaraz po żółtej, to cały czas była żółta. Zaraz potem trzecia dostała YLOD'a i wszystkie trzy (!) wybuchły. Oczywiście nikt nie zwrócił na to uwagi a ja się obudziłem. :fool:

Powód: Ostatnio bardzo dużo myślę o PS3 (mam się zamienić z pewnym gościem który nie odpowiada od 5 dni... chyba sobie odpuszczę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat - pozostałe

Sen - śniło mi się, że wielki ząb zaatakował moje miasto

powód - nie wiem, miałem wtedy cztery lata

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: :rofl: :rofl: Świetny temat, nie ma co :rofl: :rofl: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: Dziewczyna

Sen: Śniła mi się dziewczyna o którą się staram. Nic złego z nią nie robiłem jakiś taki dziwny i dużo nie pamiętam :biggrin: Wg. mnie to najlepszy sen jaki może być...:tongue:

Powód::wub:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat: inne

sen: śniło mi się że spadam

powód spadłem z łóżka :scare:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: sport

Sen: śniło mi się, że Manchester przegrał z Chelsea w dzisiejszym meczu ligowym. Sen był bardzo realistyczny. Co prawda nie było w nim wyniku, ale oprócz tego wszystko było realne. Byłem bardzo smutny i w śnie pisałem nawet post na tablicy Manchesteru na facebooku, że w kolejnych 2 meczach trzeba strzelić bardzo dużo bramek, żeby zdobyć mistrzostwo. Nagle się budzę. Myślę sobie: "kurczę, szkoda, że Manchester przegrał". Po chwili sobie przypominam, że mecz miał być w niedzielę, a jest 10.00 - ja w domu. Przypominam sobie, no tak! Dzisiaj niedziela! To był tylko sen! A w rzeczywistości United wygrali i mają niemal pewne mistrzostwo Anglii. Glory glory Man United!

Powód: dużo myślałem o tym meczu. Był on bardzo ważny, a dodatkowo kumpel, który jest za Chelsea śmiał się ze mnie kilka dni temu, że przegramy - już chcę zobaczyć jego minę. :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat:sex

Sen:Wiem że to głupio zabrzmi ale byłem fiutem wpychanym w cipe :(

Powód:Nie mam pojęcia

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dzumper XD you've made my day :D:D chyba jakieś baaaaaaaaaaaaardzo wczesne wspomnienia :P

Edytowane przez Wsioq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: wielkie lanie

sen: wielka powódź mnóstwo ofiar i zniszczeń

powód: zaraz po przebudzeniu chyba z 2 minuty w kibelku na wypróżnianiu

:biggrin:

Pozdrówka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sny macie :) Ja ostatnio przysypiałem na ognisku i gościu coś gadał o otworze w drzwiach (niby straszna historia ale i tak każdy zasypiał) i w tym momencie odleciałem. Śnił mi się portal 2 jak przez szpare w drzwiach trzeba było strzelić. Potem się "obudziłem" i słyszałem jak przez dosłownie 5-10 sekund gada coś o właśnie portalu ale potem "zmienił" temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii padniętego psn.

1 sen śniło mi się że włączyli jakieś funkcje, działała m.in synchronizacja trophy

2 sen śniło i się że podali te 5 gier co 2 będzie można wybrać za darmo. To był straszny chłam, jakieś niskobudżetowe crapy po 30-40% na metacritic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak sen świadomy ? :)

Najczęściej mi się śni to co chce aby mi się śniło zdarza mi się to bardzo rzadko ale pamietam to. Resztę snów nie pamietam może jedynie kobiety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie snilo ze bylem w tym watku i pisalem wiadomosc "A mi sie snilo ze bylem w tym watku i pisalem wiadomosc "A mi sie snilo......"...." :laugh: :rofl:

Tak na serio, to ostatnio dosc malo mi sie sni (mam na mysli sny ktore pamietam), ale jak mam checi to probuje wywolac LD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: Fc Barcelona

Sen: Nie pamiętam za bardzo swoich snów, ale ten jeden bardzo dobrze pamiętam. Śniło mi się, że wystawiono mnie na mecz w podstawowej 11 Barcelony, normalnie sen był tak realistyczny, że po obudzeniu mi się szkoda zrobiło, że to nie prawda. Pamiętam, że bardzo dobrze mi szło i strasznie dobre dośrodkowania robiłem. Później z chłopakami gadaliśmy o wygranym meczu itp.

Powód: Sen miałem w dzień finału ligi mistrzów w tym roku, jakoż że jestem wiernym fanem Barcy to przed finałem dłuższy czas się o tym myślało a jak już Barcelona wygrała i się opiło to wszystko to przed snem sobie myślałem jak bardzo chciałbym grać w Barcelonie. No i spełniło się choć na chwilę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie po angielsku "Other people's dreams are boring".. Idealnie podsumowuje ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat - koszmar

Sen - snilo mi sie ze bylem w pracy

Powod - pewnie dlatego ze mam 2 tygodnie urlopu :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten temat jest trochę głupi . W ogóle jak można znać " powód " swojego snu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: Ps3site

Sen: Moderatorzy spokojnie przeglądają stronę, wchodzą na forum, wszystko powoli czytają, wchodzą w offtopic i widzą temat "Nasze Sny". Trzaskają FacePalma, a za nimi 3/4 użytkowników forum.

Powód: Ponieważ sam walnąłem facepalma jak to zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×