Skocz do zawartości
ryba3377

Pytanie dotyczące konwersji.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Dużo na forach jest na ten konwersji, ale nic nie znalazłem na mój problem. Postaram się napisać jak najprościej.Mam np. plik mkv z filmem i mam również ten sam film na dvd ze ścieżką PL w AC3, chciałbym tak to zmiksować żeby wynik końcowy był taki: Konwersja obrazu bezstratna, akceptowana przez ps3 np.mp4 lub wmv a dźwięk z polską wersją najlepiej również w AC3.

Z Wyciągnięciem dzwięku z vobów sobie radzę. Nie wiem tylko jakim programem mogę to przerobić z pominięciem oryginalnej ścieżki wskazując wcześniej wyciągniętą z vobów. Wiem że tak się da, bo sporo jest filmów w sieci w HD które mają PLDAB. na pewno doklejony z dvd. POZDRAwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Windowsa to polecam Total Video Converter. Najlepszy i obsługuje wszystkie niemal formaty. Jeżeli dobrze ustawisz parametry to konwersja będzie bezstratna, ale uważaj żeby z nimi nie przegiąć, bo film będzie ci zajmował 40GB xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ze swojej strony program Xvid4psp, ma olbrzymią moc, jeśli chodzi o konwersje, konwertuje wszystkie formaty na wszystkie formaty, chcesz na psp, automatycznie dobiera rozdziałke, na ipoda, proszę bardzo itd. ma bardzo duże możliwości ustawienia, ale nie zawsze radzi sobie z zabezpieczonymi płytami, ale wtedy po prostu kopiuję taką płytę, na hdd, i emulują napęd dvd. Ma jeden poważny minus, jego możliwości są okupione straszliwym pożeraniem pamięci kompa, na moim 1ghPIII, i 512 Ram, konwersja najmniej stratna dla psp trwa ponad 24 godziny, a gdy dam mu mega konwersje, to nawet ponad 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam pytanie rowniez dotyczace konwersji ...

moje ps3 (wersja 60G) z powodzeniem odtwarza pliki wideo MPEG-2, DVD, B-Ray ale nie rozpoznaje plikow w formacie mp4 (unsuported data).

konwertowalem z dvd do mp4 uzywajac "ps3 video 9".

any idea what's wrong?

jac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontenerze mp4 mogą znajdować sie pliki wideo zakodowane kilkoma różnymi kodekami z których nie każdy jest obsługiwany przez ps3. Może w tym kierunku coś sprawdź, użyj innego kodeka? Ciężko mi powiedzieć co może być przyczyną skoro używałeś ps3 video 9...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×