Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

I też tak jak ja parę wersów wyżej: 19.03.2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki pewny nie bądz bo sony jeszcze nie ogłosiło europejskiej premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już , że amerykańska wersja GoWIII zajmuje 35GB , europejska 40GB. Tutaj zaczynają się wątpliwości , czy aby na pewno filmiki w grze będą real time , czy może będą to pre-renderowane na silniku gry sekcje FMV? Ja osobiście mam nadzieję , ze wszystko będzie działało w czasie rzeczywistym. Jednak portal split-screen ma wątpliwości , mają doniesienia od graczy mówiące o tym , że podczas filmików grafika lekko się poprawia co wskazywało by na pre renderowane FMV.

Oto cytat z artykułu:

Some gamers have even reported that there was a slight difference in graphical quality in the transition between cutscene and gameplay sequences.

No tak , ale przecież gra nie miała jeszcze premiery...

Co o tym sądzicie?

Cały artykuł do przeczytania znajdziecie tutaj: http://www.split-screen.com/2010/02/23/are-god-of-war-3s-cutscenes-pre-rendered-and-no-we-dont-mean-cg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko, które na pewno już tutaj się pojawiło, ale ponieważ nie chce mi się odgrzebywać tego z tonu kurzu, zadam je jeszcze raz. Czy trzecia część ma powiązania z poprzednimi? Pytam, ponieważ nie grałem w żadną z poprzednich części i nie wiem czy jak zamówię będę wiedział o co be.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko, które na pewno już tutaj się pojawiło, ale ponieważ nie chce mi się odgrzebywać tego z tonu kurzu, zadam je jeszcze raz. Czy trzecia część ma powiązania z poprzednimi? Pytam, ponieważ nie grałem w żadną z poprzednich części i nie wiem czy jak zamówię będę wiedział o co be.

Nie bedziesz wiedzial, trzecia czesc opiera sie praktycznie wszystkim o 1nke i 2jke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to do cebuli z tą grą :P

Ale ma takie powiązanie, jak np Uncharted z Uncharted2?

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to do cebuli z tą grą :P

Ale ma takie powiązanie, jak np Uncharted z Uncharted2?

Miedzy U:DF i U2:AT praktycznie nie ma zadnego powiazania, z kolei w GoW "silnikiem napedowym" nazwijmy to, jest wlasnie fabula, bez znajomosci dwoch poprzednuch czesci wlasciwie nie ma co podchodzic do GoW3 bo bedzie to wtedy "zwykly" slasher... Zaopatrz sie w GoW Collection, zapoznaj sie z histoia Kratosa, i dopiero potem zagraj w GoW3, taka moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GoW Collection, ile kosztuje ta przyjemność?

Znalazłem na ultimie za ponad 5 stówek :o trochę to kosztuje. Ale zaciekawił mnie przy tym znaczek PL! Czy wszystkie 3 części PL?:o

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW Collection, ile kosztuje ta przyjemność?

Znalazłem na ultimie za ponad 5 stówek :o trochę to kosztuje. Ale zaciekawił mnie przy tym znaczek PL! Czy wszystkie 3 części PL?:o

http://allegro.pl/item934920940_god_of_war_collection_ps3_najtaniej_w_wa.html

2 gry w cenie jednej, i poznasz historie, bo bez niej, jak napisal ZYWY, nawet nie masz co podchodzic do tego tytulu, nie bedziesz wiedzial kto, dlaczego, jak, gdzie i z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram powyższe .. nie znałem GOW wogóle ... dostałem w święta i myśle sobie ... co za shit :shok:

Odpaliłem sobie i co - wielkie WOW :woot: euforia MIŁOŚĆ :wub: od pierwszego ZAGRANIA :sweat:

Historia fajnie się rozwija - narazie zakończyłem GOW I - udało się nawet platynę zrobić

Dwójka czeka w kolejce

Zanim ogram II to III może już będzie śmigała na rynku wtórnym i kupię zawsze ciut taniej.

Panowie, Panie wobec tego naprawdę zalecam również rozpoczynanie zabawy od początku z jedynką ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dwie części nie są po polsku.Ale po premierze 3 będzie można je kupić osobno w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dwie części nie są po polsku.Ale po premierze 3 będzie można je kupić osobno w polsce

EPIC FAIL :) Można je teraz kupić osobno w Polsce i nigdy nie będą po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że będą po polsku mówie że ich oficjalna premiera w polsce jest po premierze gow 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz racje, bo aktualnie to w Polsce do kupienia są tylko egzemplarze sprowadzane z ameryki czy coś.

Raczej epic fail moderatora ;3

A co teraz nie możesz tego kupić u nas? Co pewex Ci zamknęli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GoWIII zobaczymy kilka pre-renderowanych sekwencji . Kilka znaczy niewiele(1-2?) , bo niektóre sceny były zbyt duże aby konsola mogła je wygenerować samodzielnie. Oczywiście wiekszość scenek jest renderowanych w czasie rzeczywistym. Jeśli odnieść tą wiadomość do rozmiaru gry , to trzeba pogratulować twórcom za zrobienie takiego kolosa...)))

http://www.playstationuniversity.com/sony-most-god-of-war-iii-cutscenes-will-be-real-time-2663/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wszystko jedno jakie będą te sekwencje, w 1 i 2 częśći uwielbiałem te rendery a gow 3 i tak wygląda świetnie a jak ktoś ma wątpliwości niech czeka do piątku.To tyle gow rulez!!!!!!!:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle , grzechem by było wstawiać do tak pięknej gry CGI.

No ale na szczęście wszystko będzie działać na silniku gry , w czasie rzeczywistym , co jest świetnym rozwiązaniem wg mnie. Zdecydowanie wolę takie filmiki , niż jakieś pre-renderowane CGI (jak w Final Fantasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz w tamtych czasach te cutscenki były przekozackie i bardziej mi się podobały niż te na silniku gry no ale hej gow 3 to jest moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , zgadzam się , jednak w dzisiejszych czasach takie zabiegi również mają miejsce. Jako przykład może posłużyć najnowsza odsłona FF lub Dante's Inferno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z wersją METAL BOX ?? będzie taka kiedys widziałem okładke wersji Collector's Edition nic na temat tej wersji nie znalazłem czyli takich wersji nie będzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Demo dostepne na PSS :)

Niezła niespodzianka ...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie sprawdziłem. Niestety to jest to samo demo, do którego wcześniej dostałem kod promocyjny :( . Szkoda że nie dali tego na Gaii...

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×